Jdi na obsah Jdi na menu
 

..

SIGNÁLY  TĚLA

Obranyschopnost + imunita – jsou úzce spojeny s psychikou 

Všichni jsme jako otevřená kniha. Každý z nás má jiný příběh, jiný žánr, jiný počet stránek a každý z nás má knihu otevřenou na jiné stránce. Když se ale do každé knihy podíváme, máme přeci jen jedno společné a to jsou naše pocity a emoce.

Energetické sezení není mysticka, ale jde 2015.jpgo fyzikální jev. Einstein v roce 1905 svou rovnicí E = mc2 dokázal, že vše je založeno na energii. Buňky těla fungují pomocí elektrické energie a mají svou vlastní elektrárnu tzv. mitochondrii. Má-li buňka pozitivní energie, je zdravá. Když je nemá nebo na ní působí negativní energie, začne se její zdraví zhoršovat.

Slavný rakouský neurolog a lékař Sigmund Freed využíval energetické sezení tehdy, když nic jiného v jeho lékařském oboru nezabíralo. Jako první ukázal světu, že psychika může změnit fyzickou stránku bytí. Princip fungování energetické terapie je jednoduchý - všechno v našem těle ovládá energie: každou buňku, myšlenku i pocity.

Když se objeví zdravotní problém, tělo nás upozorňuje na to, že děláme někde chybu - je nutné se zastavit, zamyslet se a chybu nejenom najít, ale také ji vyřešit.

citat.jpg

Pokud se nedaří potíže vyřešit detoxikační protiparazitární cestou, pak je nutné se zaměřit na prvotní příčiny potíží, protože v takovém případě není parazit příčinou, ale následkem.

Příklady z praxe - Tento příběh je z doby, kdy jsem o parazitech nic nevěděla ani jsem ještě neznala paní Ing. Hanu Bláhovou a její protiparazitární detoxikaci. Kdysi mi zavolal muž, že jeho žena mimi-2015.jpgmusí zase nastoupit do nemocnice na vyvolání mrtvého plodu, protože opět odumřela placenta. Dostala jsem velký strach, že toto sezení nezvládnu a proto jsem sama na sobě musela zapracovat, abych měla tu správnou energii. Sešly jsme se a začaly psychosomaty. Velmi brzo vyšly najevo příčiny a začaly jsme s energetickou terapií. Měly jsme výhodu, paní pracovala jako masérka, takže o energii již hodně věděla. Sezení trvalo několik hodin. Klientka ještě domů dostala nějaké úkoly a následný den nastoupila do nemocnice na vyvolání mrtvého plodu. Paní si ale vyhádala nové vyšetření včetně ultrazvuku a k našemu velkému úžasu (hlavně u lékařů) výsledky ukázaly, že placenta je v naprostém pořádku, dítě žije a že není důvod těhotenství ukončit. Kdyby si toto vyšetření nevyžádala, lékaři by klidně bez kontroly provedly umělý potrat. Kolem vánoc se mi paní ozvala, že je v nemocnici a opět placenta odumírá. Působily jsme spolu na dálku a opět se nám to podařilo energeticky vyřešit. Nakonec jsem dostala email s fotečkou krásné holčičky s prosbou, že by mi chtěli poděkovat a holčičku ukázat. K setkání z mé strany sice nedošlo, ale vždy budu na ní s láskou vzpomínat.

 

O pomoc žádají i rodiče dětí, které se počurávají, mají různé bolesti atd. Na zdraví dítěte se často odráží disharmonie v rodině, ale co když je v rodině vše v pořádku?
Každé dítě občas onemocní. Problém ale nastává, když je nemocné často nebo dlouhodobě. V takovém případě je nutná detoxikace, která většinou všechno vyřeší, ale je vhodné se následně zaměřit na rodinné vztahy, problémy ve škole nebo na vztahy s kamarády, aby se potíže nevracely. Dítě totiž může onemocnět i v harmonické rodině a to většinou tehdy, když je matka přecitlivělá nebo až úzkostná. Dítěti věnuje nadměrnou péči a pozornost. Úzkost a napětí matky děti intenzivně vnímají, negativní emoce od matky přebírají a snadno pak onemocní. Ze začátku dítě marodí s obyčejnou infekcí (zvětšené mandle, rýmy, pokašlávání atd.). Jenže i běžné onemocnění dítěte ještě více zvýší úzkostlivost matky a ta se zase přenáší na dítě až dochází u dítěte k chronickým potížím. Důležité je, aby především matka pochopila svoji roli v marodění dítěte. Místo pocitu bezmocnosti je potřeba pracovat na řešení příčiny. Ta ale nemusí být jen ve vztazích v rodině. O kvalitě imunity rozhoduje také strava, pravidelný pohyb, čisté životní prostředí atd.

Přišla ke mně matka s dítětem, kterému píchá 5x denně verit-srdcem.jpginzulín, ale přitom s láskou dítěti  kupuje sladkosti ze supermarketu, protože ji lékař oznámil, že sladké diabetik může, že je nesmysl mít zákaz sladkostí. I kdyby tento lékař měl pravdu, gumové medvídci a jiné supermarketové výrobky jsou totálním jedem do těla. Během krátkého měření začala mít matka úzkosti, aby dítě nemělo glikemický záchvat. O této úzkosti mluvila nahlas, takže není divu, že dítě dostalo také úzkosti a začaly mu slzet oči. Malé dítě vždy kopíruje svoji matku. Měření jsme honem přerušili a test ukázal malinko přes 5 - ihned mu píchla inzulín. Dítě ještě trpí silným kašlem, ale protože se matce můj názor na sladkosti nelíbil, již neměla zájem vyřešit ani chronické potíže dýchacího ústrojí. Je mi naprosto jasné, že časem se u dítěte s takto úzkostlivou matkou objeví i astma.

Dobrůtky pro ději ze supermarketu - Éčka pro děti

Co je nejúčinnějším lékem?
Samo-uzdravovací schopnosti a využití energie. Když to
soska.jpgale necháte dojít příliš daleko, již vám vlastní síly na zvládnutí nemoci nepostačí. Pak je vhodné začít s detoxikací těla a jakmile se vám uleví, začít měnit i to, co na samém začátku bylo startem ke zhoršení zdravotního stavu.

Pokud změnu neuděláte, potíže se i po detoxikaci budou stále vracet a to buď ve stejné nebo v jiné podobě...

Naše tělo je, na rozdíl od nás, velice moudré. Má řadu důmyslných obranných mechanizmů, kterými nás chrání před námi samými.

Máme preventivní prohlídky absolvovat?
Do prevence patří – přirozený pohyb, zdravá strava, psychická pohodu, dobré vztahy. To ale neznamená úplně odmítat vyšetření. Doporučuji pravidelné kontroly u zubaře, gynekologa a od 45 let pravidelné kontroly tlustého střeva.

Jak říká MUDr. Hnízdil - "Pokud vám je nad 40 let a nemáte zdravotní potíže, neměli byste to s návštěvami lékařů přehánět. Když už nic jiného, tak vám většina lékařů najde alespoň zvýšený  cholesterol. A rázem se z vás stane pacient s diagnózou hypercholesterolémie. Dostanete léky a objednají vás na další kontrolu. Jenže léky na cholesterol vám postupně začnou vyvolávat nespavost, únavu, nevolnosti a proto musíte navštívit další lékaře, u kterých dostanete další léky a už se vezete......a je to tu: Zdravý člověk je jen špatně vyšetřený pacient".

V dnešním světě stresu, nezaměstnanosti, hypoték nebo dlouhé pracovní doby je změna životního stylu téměř nemožná. Co s tím?
Vytvořili jsme si jednu velkou past a nyní nevíme, jak z ní ven až jsme z toho nakonec nemocní. Pak spoléháme na lékaře. Marně. Žaludeční vředy, vysoký krevní tlak, nespavost, úzkosti, chronická únava atd. Léky na úzkosti a deprese sice dočasně uleví, ale nic neřeší. Místo okamžitého užívání prášků je lepší pochopit, jakou informaci nám tělo nemocí sděluje. Je to nastavené zrcadlo, které říká: "takový jsi a v takových podmínkách žiješ". Nemoc není voláním po užívání léků, ale pokynem k tomu, aby se člověk zastavil a zamyslel.

A co sport, běhání, jízda na kole atd, když žijeme ve velkém městě? 
Bez pohybu není zdraví. Pohyb je lék, ale musí člověka bavit. Měl by být pestrý, pravidelný, přiměřený a v příjemném prostředí. To se o běhání v městském smogu rozhodně říci nedá. Mnohdy vidím, jak kolem pražských silnic běhají mladí lidé. Katastrofa!

17760163_10208974674383435_7090454842823698305_n.jpg

Podívejte se na video. Ještě máte pocit, že něco nezvládnete? Sebelítost je jen přímá cesta do depresí...

Plastické operace?
Obdivuji výkony plastické chirurgie po úrazech, popáleninách nebo s vrozenými vývojovými vadami, ale plastika pro krásu?
U žen, které touží po fyzické kráse, by v první řadě měly lékaři řešit jejich psychosomata. Operace je krajním řešením. Snaha vylepšovat přírodu se může zle vymstít. Ženy, jimž praskly prsní implantáty, by mohly vyprávět. Také jsou lidi, co se chtějí dožít co nejvyššího věku, ale bojí se stárnout, proto chtějí být bez vrásek. Zoufale se snaží projevy stárnutí zakrýt: botoxem, plastickými operacemi, implantáty. A co si budeme povídat - mnoho žen po botoxu nakonec dopadla tak, že se na ně nedá aní koukat.

Herečka Eva Vejmělková v jednom rozhovoru řekla, že by si vrásky nikdy vyhladit nedala. Každá vráska je vzpomínka, kus života. Jejím vyhlazením jako by si člověk nechal vymazat paměť. Před tímto názorem smekám...

 

NAŠE  TRÁPENÍ  PRAMENÍ  Z  TOHO  ŽE:  
cimg0953--3-.jpg

  • Nemáme rádi svoje tělo a sami sebe. Nehledáme Cestu k sobě
  • Nejsme v rovnováze
  • Často vidíme chyby druhých a nevidíme ty svoje vlastní. Kritizujeme, soudíme a často s něčím "bojujeme", protože neumíme situaci přijmout 
  • Nedokážeme zapomenout na minulost a křivdy
  • S úzkostí se obáváme budoucnosti - bojíme se o své blízké, o práci, o své zdraví atd.
  • Díky minulosti a strachu z budoucnosti nedokážeme prožít krásné přítomné chvíle tady a teď
  • Jiné důvody..... úmrtí, nehody atd.

KDYBYCHOM  ZNALI  SÍLU  MYŠLENEK,  JIŽ  BYCHOM  NIKDY NEMYSLELI  NEGATIVNĚ.

 

Vracím po dlouhé době možnost komentářů a dotazů:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

2019

(Iveta Polly Belušová, 19. 1. 2019 13:09)

Hodně štěstí a opět otevírám možnost dotazů, Iv

Deprese

(Bednář Petr, 14. 7. 2016 6:36)

Protože jsem nechtěl užívat léky na odčervení ani MMS, chtěl bych se s Vámi podělit o pocit z formy energetické-terapie, kterou jsem absolvoval u pí Belešové koncem června 2016. Byl jsem již delší dobu ve stavu dosti velkého pracovního vyčerpání, až jsem začal uvažovat o návštěvě specializovaného doktora. Samozřejmě s tím byly spojeny doprovodné programy typu sebelítost, pochybování o smyslu mé práce, docela slušná citová melancholie a vše vyústilo v deprese. A to jsem ještě docela při zemi. Devadesátiminutová terapie, která spočívá v relaxu, kdy ležíte se zavřenýma očima a terapeutka Vám v podstatě uvolňuje mysl, mi opravdu pomohla. Bezprostředně po ní jsem se začal dívat na věci s velkým odstupem. Dost problémů, v kterých jsem si před tím svým způsobem lebedil, mi připadaly nejen banální, ale mnoho z nich téměř absurdních. Prostě a jednoduše mi bylo podstatně lépe a opravdu se mi velmi ulevilo. Výhodou celé této terapie je, že nevychází z podmínky zpovědi problému, což samozřejmě nemusí být většině z nás příjemné. Na konci této terapie jsem dostal úkol, který je podmínkou: „Všímat si toho, co je nové a ne, co je staré“. Následující den jsem, po dlouhé době, vstával bez deprese. Nádherný pocit, který jsem hned pí Belušové oznámil. Dozvěděl jsem se, že již další terapie není nutná. Protože jsem však prožíval úžasný relax, vyžádal jsem si pravidelné terapie jako prevenci. PB

DĚKUJI

(Iveta Polly, 7. 7. 2016 22:44)

Baňkování a AC - CS technika
(Jan, 26. 1. 2016 22:52)
Dobry den, rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti u paní Ivety. V krásném prostředí jsem se cítil příjemně. Po samotném baňkování jsem se cítil naprosto vyčerpaně. Hned co jsem dojel domu jsem usnul. Ráno jsem se ale probudil s velkou energií a naprosto odpočinutý. Takže moc doporučuji, kór když je venku takova zima. Moc dekuju pani Iv a těším se na naše další shledání.

AC- CS technika a kvantování
(Štěpánka , 25. 1. 2016 10:37)
Mohu jen vřele doporučit. Ten příval nové,čisté energie a pocit úplného odpočinku je k nezaplacení.

AC - CS technika a otevření kvantového pole
(Ivana, 25. 1. 2016 0:35)
Dobrý večer paní Iveto.
Děkuji za tuto chvíli. Je mi úžasně. Žádná únava a vůbec se mi nechce spát. Mám v sobě plno energie a cítím se jako za mlada.
Moc se mi u vás líbilo. Byl to neskutečný relax, u které jsem si výborně odpočinula...Díky Ivana

Deprese

(Petr, 1. 7. 2016 6:08)

Dobrý den paní Iveto.
Jsem nadšený. Druhý den ráno jsem, po opravdu dlouhé době, vstával do práce bez deprese. Vím, říkala jste, pokud se potíže nezačnou vracet, že další sezení není potřeba, ale já bych si to rád pravidelně opakoval. Bylo mi úžasně. Takový relax jsem ještě nezažil. Díky a po dovolené se vám určitě ozvu. Petr

Re: Deprese

(Iveta Polly, 7. 7. 2016 11:10)

Dobrý den Petře.
Již jsme spolu mluvili a díky za vzkazík na stránkách.
Hodně štěstí, Iv

žádost o sezení

(Jana Malá, 7. 8. 2015 14:22)

Dobrý den, chtěla bych se k Vám objednat na očistu těla. Na Vašich stránkách jsem našla telefonní spojení 776 791 964. Ale nemohu se dovolat. Prosím můžete mne zpět kontaktovat na tel. 775 602 886? Děkuji s úctou Jana Malá

Re: žádost o sezení

(Iveta Polly, 8. 8. 2015 16:59)

Dobrý den.
Místo 1,5 dne jsem zůstala 9 dní v lesích bez možnosti volání. Tento víkend všechny obvolám. Přeji prima víkend, Iv