Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Při současném způsobu života (málo pohybu, přejídání, nevhodná strava) dochází k zanášení cév odpadními látkami, hlavně vápníkem a tuky Vzniká ateroskleróza (někdy se používá i označeni arterioskleróza neboli kornatění tepen) Více než 800 tisíc lidí zemře ročně v USA na nemoci srdce Z toho 85–90% umírá na nemoci cév, zejména jejich kornatění Proto je tak důležitý krok očistného programu, který odstraňuje z cév usazeniny. Ateroskleróza je u žen po menopauze přitom téměř stejná jako u mužů. Aterosklerózu má tedy každý, byla nalezena u mladých lidí, dokonce u lidských plodů. Patologové ji nenašli pouze u čínských zemědělců ze vzdálených oblastí a u afrických kočovníků pasoucích dobytek.

Vinou snížené průchodnosti tepen se omezuje nebo dokonce zastavuje výživa. Pak dochází k nedokrevnosti srdečního svalu neboli ischemické srdeční chorobě, při úplné neprůchodnosti cév k infarktu neboli srdeční mrtvici Podobně vzniká i mozková mrtvice či zasažení dolních končetin

Hlavní překážka proudění krve se tvoří srážením krevních destiček a vytvořením krevní sraženiny, které říkáme trombus. Ovšem naše tepny, stejně jako celý organizmus, mají obrovskou obnovovací schopnost, pokud jim k tomu dáme příležitost. Dokáží se i při značném poškození zbavovat cholesterolu a dalších škodlivin a vyplavovat je do okolí tepen.

Mnoho pitev, při nichž se našly vyhojené aterosklerotické změny tepen, potvrzuje, že kornatění tepen je léčitelné. Navíc je známo, že v různých orgánech bývá založeno již v embryonálním stadiu více tepen, než jich v pozdějším životě funguje. Tyto nevyvinuté základy tepen se pak otevírají namísto ucpaných a vytvářejí takzvané boční oběhy. Tak předvídavá je matka příroda.

Takže pokud vyčistíte své cévy, uděláte pro prodloužení a zkvalitněni vašeho života strašně moc.

1.) Potřebujeme:

  • 2 dcl koprového semínka
  • 2 lžíce mletého kořene kozlíku lékařského
  • 4 dcl medu

Směs dáte do dvoulitrové termosky a dolijete horkou vodou. Necháte 24 hodin louhovat. Pijete jednu lžíci půl hodiny před každým jídlem až do vyčerpaní cele dávky. I zde dodržujete zásadu lehké, pokud možno vegetariánské stravy a důkladnou očistu střev.

2.) K očistě cév a ledvin levný recept

Rozemelete:

  • 3 lžíce plodů šípku
  • přidáte 5 lžic rozmělněného chvojí borovice či smrku
  • 2 lžíce jemně nařezaných slupek cibule

a to vše zalijete čtyřmi sklenicemi (8 dcl) vroucí vody, 10 min povaříte a půl hodiny necháte louhovat. Scedíte přes gázu a užíváte 3x denně před jídlem a na noc 1 sklenici odvaru po tři dny.

Dobře čistí cévy i šťáva z kiwi.

Po ukončení všech sedmi procedur se směle pusťte do cvičení, běhu, otužování v sauně nebo pod studenou sprchou, autotréninku. Nyní máte dost sebevědomí a stali jste se úplně jinými lidmi. Z těch předchozích zůstala jen jména a genetické kódy.

Výrazné změny v lidském těle po tak dokonalé očistě zaznamenává i irisdiagnostika – z oční duhovky zmizí příznaky mnoha nemocí. To svědčí o aktivních procesech ve vnitřním biologickém systému člověka. Vrací se ztracená intuice a přizpůsobivost ke změnám životního prostředí, které se bohužel rychle mění k horšímu. Dnes máte jen jeden způsob jak přežít: co nejlépe přizpůsobit organizmus zákonům přírody.