Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pořad A dost!

Více se dočtete v Nové Regeně - květen 

Video  Názory odborníků RNDr., a MUDr.

Měla jsem 3 klientky. Jedna měla operaci nádoru na mozku, kde nakonec bylo zjištěno, že to nebyl nádor, ale Taenina solium a další dvě, kde jim laboratorně byl zjištěn echinoccocus. Všechny tři dostali od lékařů albendazol po dobu 10 dní 1 - 0 - 1, který ovšem není na cestody, ale je to antihelmintikum. Není tedy divu, že se lékaři kladného výsledku nedočkali.

ŽE PARAZITY NEMÁME? Jak je tedy možné, že někteří naši klienti svůj nález rozpůlí a z laboratoře pro lidi se dozví, že je to sliznice a z laboratoře pro zvířata, že je to např. škrkavka?

Ve videu si můžete všimnout, jak oklikou vlastně není ani zodpovězeno panem Doc. nebo p. RNDr. na otázku: "Jak nám mohou antihelmintika ublížit". Dozvíte se jen o principu antihelmintik - že jsou jedovatější pro ty parazity než pro toho člověka... aby to parazity zabilo a člověku ani tolik moc neublížilo..." Že lidi dostávají od lékařů dlouhodobě antibiotika či kortikoidy, to lidem nezatěžuje játra či ledviny?

Letos jsem měla klienta, který od r. 2008 dostává od lékaře pravidelně antibiotika a trvale Plaquinel. Užívá také dlouhodobě Entizol v 1 týdnu 5 krát 2 - 1 - 2 (tj. 25 tablet za 1 týden) a 3 týdny pauza a tak stále dokola roky. Proč např. ten Entizol nedostala i jeho partnerka? Že by měl lékař strach, že svého pacienta vyléčí? 

Pane Tuno, když uvádíte, že některé parazity potřebujeme ke svému zdraví, tak proč si nezjistíte, které to jsou a nevyjmenujete je? A podle pana Doc., když nemáme potřebné parazity, tak máme alergii, astma, crohnovu chorobu či autoimun. onemocnění. Jak je tedy možné, že když se člověk zbaví různých parazitů, tak se právě z těchto vyjmenovaných onemocnění vyléčí?

ANO, JE TO MOŽNÉ! 

Čím více kortikoidů, antibiotik, chemoterapie, tím lépe...

 ZA NÁS VŠECHNY - DOPIS LÉKAŘKY PANU TUNOVI

A když vyléčíme migrény, astma, alergie, kolitidy atd., půjdeme za to do  vězení? 

7. 4. 17 bylo podáno trestní oznámení na redaktora p. Tunu za všechna natočená videa o parazitech a detoxikaci.