Jdi na obsah Jdi na menu
 

Češi vydávají miliardy za procedury, které je nevyléčí

Článek je typický produkt války vedené představiteli akademické medicíny, která neumí řešit chronické zdravotní problémy. 

CITACE Z ČLÁNKU a vyjádření Belušové:

"Především nevyléčitelně nemocní se jako k poslední naději upínají k nereálným slibům různých šarlatánů, včetně těch s titulem z lékařské fakulty. Za "léčení", jež nemůže mít žádné klinické účinky, vydají Češi desetitisíce i statisíce korun. takže když si u nás klient vyléčí například Celiakii, Ulcerózní kolitidu, Crohnovu chorobu, Alergii, Astma, Bolesti hlavy, Migrény, Vysoký krevní tlak a máme to lékařsky i potvrzené, tak nemáme žádné výsledky? A jaké výsledky tedy mají např. u autonomních onemocnění lékaři? Vždy je jejich výsledek stejný - nevyléčitelné!! 

Ano, někdy se stane, že detoxikace stojí do 25 tisíc za rok, to je pravda, ale tyto peníze jdou z větší části na léky, které si, až na malé výjimky, musí klient hradit sám, protože je neproplácí zdravotní pojišťovny.

Proč ale v článku není, že roční lékařská léčba pacienta s diagnózou Roztroušená skleróza tzv. moderními léky, které jsou k dispozici od r. 1996, stojí 250 až 400 tisíc Kč a přitom pacienta nevyléčí? Pravděpodobně proto, že léky si nehradí pacient sám, hradí je zdravotní pojišťovna a výrobci léčiv bohatnou.    

Někdy za svou důvěru platí i životem. A lidi po chemoterapii neplatí životem? Vždyť nic není stoprocentní. Jako se to stalo onkologickému pacientovi s metastázemi v těle, který podstoupil takzvané biorezonanční vyšetření. Dozvěděl se, že má jen překyselený žaludek a tak se přestal léčit." Ano, s tím jsem také nesouhlasila. Lidé s onkologickým onemocněním se mě ptají, zda to je či není onkologie. Závěry neříkám. Diagnózu ponechávám lékařům. Ať je či není - stejně je to průšvih a musí se rychle něco začít dělat...

"Nejdůležitější je neškodit. Brát lidem víru a placebo je špatně, ale dávat jim planou naději, lhát vědomě, je zrůdné, zdůrazňuje v rozhovoru pro LN profesor Jiří Beneš" Mé mámě byla lékařem (po 1,5 roce chemoterapie) položena otázka: "Chcete umřít doma nebo v nemocnici?" To je dle Vás, pane profesore, jako co? To je dle vás neškodit a dávat víru? Vaše jediná lékařská šance jsou kortikoidy. Vaše jediná šance na přežití je chemoterapie atd. A co můj lékař, který mi tvrdil, že jsem těhotná a přitom výsledek byl onkologický nález? - to je podle Vás, pane profesore, normální?

V SOUČASNÉ DOBĚ JSEM DOSPĚLA K NÁZORU, ŽE SLIBOVAT BY NEMĚL NIKDO Z NÁS, ANI LÉKAŘ. ALE MĚLI BYCHOM SE VŠICHNI POSPOLU SNAŽIT LIDEM POMÁHAT - PROTO TADY TAKÉ JSME!!! 

"Jako když jistý pár takzvaných iridiagnostiků, kteří zdravotní stav svých klientů vyčítají z jejich očí, řekl matce šestiletého chlapce, že si svou těžkou cukrovku jen vsugeroval. Matka mu pak na jejich radu vysadila inzulin. Chlapec podle soudního znalce umíral v těžkých bolestech." Tohle opravdu nechápu. Matka byla svéprávná, rozhodnutí bylo na ní a je jasné, že vysadit inzulín byla obrovská hloupost!! 

Vysadit inzulín, antidepresiva, léky na vysoký krevní tlak, léky na štítnou žlázu atd. se nesmí vysazovat ze dne na den a rozhodovat o snižování některých léků, by měl, dle mého názoru, vždy jen lékař.

Mám mnoho klientů, kterým se např. krevní tlak, během detoxikace, začne snižovat. Lékař pak postupně léky ubírá až je zcela vysadí, jakmile se nám podaří krevní tlak úplně znormalizovat. 

Např. u štítné žlázy je rozhodující, v jakém stavu žláza je a jak dlouho se léky užívají. Do 5 let užívání léků je téměř vždy možné vyléčení, užívání léků nad 8 let je vyléčení téměř nemožné. 

► CELÝ ČLÁNEK ZDE

Zajímalo by mě, jak se budete v červnu 2016 cítit, když budete zvedat ruku, přestože mnozí z vás chodíte k poradcům, léčitelům a dokonce někteří z vás i ke kartářům. Budete se cítit dobře?....

KAŽDÝ ČLOVĚK JE ZODPOVĚDNÝ SÁM ZA SEBE.

AŤ SE JEDNÁ O CHEMOTERAPII, KORTIKOIDY, KLASICKOU NEBO ALTERNATIVNÍ LÉČBU, POSLEDNÍ SLOVO BY NEMĚL MÍT LÉKAŘ, PORADCE ČI LÉČITEL, ALE POSLEDNÍ SLOVO V ROZHODOVÁNÍ LÉČBY BY MĚL BÝT ČLOVĚK, KTERÉHO SE LÉČBA TÝKÁ.

JÁ NAPŘÍKLAD NEŽ ABYCH UMÍRALA S CHEMOTERAPIÍ 1,5 ROKU JAKO MOJE MATKA, TAK RADĚJI UMŘU BEZ CHEMO ZA DVA MĚSÍCE. JSEM SVÉPRÁVNÁ, ROZHODUJI SE SAMA ZA SEBE A ANI ZÁKONY MĚ NEDONUTÍ POSLOUCHAT V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH ROZHODNUTÍ LÉKAŘE.

MŮJ ZÁVĚR K CELÉMU VAŠEMU ČLÁNKU JE TEN, ŽE Z NÁS CHCETE UDĚLAT NESVÉPRÁVNÉ LOUTKY, KTERÉ SE NESMÍ ROZHODOVAT SAMI ZA SEBE! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

reakce na článek

(Věra, 28. 12. 2015 12:36)

Zdravím, paní Belušová.
Moc hezky jste to napsala. Opravdu to chce, nedat se! Lékaři opravdu nic neřeší! Parazity neuznávají! Mezi jejich hlavní léky patří chemoterapie, kortikoidy a antidepresiva! Lékaři z nás opravdu dělají nesvéprávné loutky a nešťastné jedince! Mnoho pacientů na následky této léčby i umírá! Lékaři mají tendence všechno zlehčovat. Nejvíce se všechno svádí na psychiku, nebo na páteř! Mám vlastní velmi negativní zkušenost! Otřesné! Mám pocit, že se lékaři ani nesnaží hledat příčiny! Chtějí se pacienta zbavit a tak ho odbudou! Žijeme ve špatném systému.

Re: reakce na článek

(Iveta Polly, 3. 1. 2016 23:18)

Dobrý večer paní Věro.
Děkuji za podporu i za Váš názor a přeji Vám do dalšího roku hodně hodně štěstíčka, lásky i zdravíčka, Iv