Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 ACCESS CONSCIOUSNESS (Acces Bars) = PŘÍSTUP VĚDOMÍ

Velmi jednoduchá technika využívající 32 bodů na hlavě. Tato metoda se objevila již před 25 lety v Kalifornii a dnes ji znají ve 176 zemích světa. Já patřím v ČR do první desítky certifikovaných praktikujících terapeutů. Tuto techniku nejsem oprávněná učit, mohu ji pouze praktikovat.

12647814_10201480049478724_1626541830_n.jpg

Při této technice nepotřebuji znát, co vás trápí, co jste v životě provedli či neprovedli. O svých problémech prostě mluvit nemusíte a to mnoha lidem velmi vyhovuje.

Tato technika je jednoduchá, bezbolestná a je vhodná pro každého. Provádí se v leže či v sedě (jak je potřeba). Samotné působení u dospělého trvá 60 - 90 minut a u dětí do 15 let 30 až 60 minut. Přikládám prsty v oblasti hlavy, jedenkrát na noze a jedenkrát na rukou. Energetické působení však ještě samo pokračuje další tři týdny. Kdo má složitější životní či zdravotní příběh, je vhodné terapii po této době opakovat. U ostatních je vhodné opakování po 6 týdnech, kdy se ozdravný proces prohlubuje a ukotvuje.

ac---cs-2.jpgU koho nebo kdy tuto techniku použít?

Především tehdy, když něco v našem životě nefunguje podle našich představ (ať už se jedná o fyzické, životní nebo psychické potíže) - tehdy totiž nejsme připraveni aspekty "zdravě" připustit, vnímat, přijímat, uznat nebo změnit.

 

CS uvolní to, co podvědomě ve svém životě vytváříme a co nás drží v realitě, kterou by jsme rádi změnili.  

CS je tu na to, aby obešlo logiku, aby jsme se vědomě otevřeli a aby jsme byli schopni vědomě žít. 

CS reprezentuje různé energie, které vyzýváme k vyjasnění a vyčištění.

Co vše tato technika umí?

  • spouští ozdravné procesy na psychické i fyzické úrovni
  • spouští schopnost realizovat plánované změny v našem životě
  • zlepšuje spánek a vnitřní klid
  • odblokovává hojnosti a peníze
  • zlepšuje vztahy a radosti ze života
  • zlepšuje postoj k sexu
  • čistí témata mnoha životů zpět
  • prožijete hlubokou relaxaci a obnovíme životní energii
  • odbourává strachy a fobie (zde doporučuji spíše EFT a Faster EFT)
  •  

access.jpgMantra této terapie:

"Procházím životem snadno, s radostí a láskou."

Metoda je založena na kvantovém léčení, kdy jemné dotyky prstů se v různých kombinacích vážou ke konkrétním životním tématům. Proudící energie daný prostor odblokuje a znovu krásně nastartuje, protože tyto elektromagnetické vlny spouští pozitivní změny v našem vědomí a náš život se může absolutně změnit. Něco jako když zapnete světlo, které vás příjemně osvítí.

Dnes jsem, jako detoxikační poradce, již plně přesvědčena, že když nezabírá běžná detoxikace, tak je vhodné čistit nejen fyzické tělo od mikrobiologie, ale i to, co nás trápí. Rozhodnutí je však zcela jen na vás.

ac---cs-1.jpg

VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM