Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Alopacie u žen

Není poradce ten, který pomůže všem!

Alopacie - nadměrné vypadávání vlasů. Některé ženy mají celkovou plešatost, jiné silné prořídnutí někdy i velké lysiny. Většina žen se za to stydí a tak zbytek vlasů barví, tupíruje, lakuje a kulmuje. Po psychické stránce to chápu, ale stav pokožky a vlasové kořínky, to ještě více ničí.

Asi před 7 lety jsem pracovala na Praze 4. Používala jsem Sensitiv Imago, produkty firmy Energy a spolupracovala jsem s plazmovým generátorem Albana. Jednoho dne za mnou přišla mladá slečna. Usměvavá, působící velmi spokojeně, žádné psychické problémy. Zvedla horní dlouhé vlasy a pod nimi opravdu velké lysiny. Změřily jsme prazitální zátěže, provedla jsem krátkou BRT terapii, vybrala jsem produkty z pentgramu Energy a doporučila jsem plazmový generátor. Pak jsem ji už neviděla.

Přestěhovala jsem se na Prahu 5 a začala jsem pracovat Metodou Ing. Hany Bláhové. Jednoho dne se otevřely dveře a vstoupila do mé kanceláře mladá žena: „Vy si na mne asi nepamatujete…“ a zvedla horní dlouhé vlasy. V tu chvíli jsem hned věděla. Žádné lysiny, prostě krásné dlouhé husté vlasy.

Teď si ale mnoho žen řekne: „Jdu do toho!“ Jenže, neexistuje terapie, která pomůže všem stejně. V některých knihách se dokonce dočtete, jak jde všechno řešit úplně hladce a jednoduše, protože víme, který patogen to způsobuje. Projdete detoxikací a jste zdraví. To však není pravda!

Zrovna alopacie není jednoduchá. Je to otázka mikrobiologie, stravování, psychiky a velkou roli hraje věk. Ženy, které již rodily (hlavně starší ženy), většinou nechtějí dělat klystýry, často ani jaterní kůry. Mnohdy svá psychická trápení řeší nezdravým stravováním (hlavně večer). Často mají citlivý žlučník, otoky končetin atd. Pohyb většinou žádný. Díky knížkám si myslí, že u poradce dostanou léky na odčervení a ono se to vyřeší samo. Pokud starší ženy s alopacií výsledky nevidí do 2 - 3 měsíců, od detoxikace utečou. V současné době mám z alopacie vyléčené tři ženy, což nemůže říci každý poradce. Ale proč? Protože jsem měla to štěstí, že to byly mladé, pozitivně rozzářené, dívky. Během letošního léta se mi přihlásily další tři. Mám radost, protože s takovými jde detoxikace mnohem rychleji, snadněji a je předpoklad, že dojdeme k uzdravení.

V současné době mám klientku kolem 50 let z Kolína. Je to vlastně má kolegyně a proto věřím, že detoxikaci vydrží. Řešíme alopacii, ekzém na dlaních a další potíže. Pořídila si UV Filtr na vodu (u ekzému zlepšení nenastalo) a začaly jsme nejdříve řešit prvoky Metrolexem a Nitrofurantoinem. Vlastní plazmový generátor, kterým bude čistit lymfu i krev. Ani jí se nechce do domácího klystýru, tak dochází na hydrokolon. Jakmile vyčistíme prvoky, tlusté střevo a játra, zaměříme se na celý endokrinní systém a především na štítnou žlázu. Před každou kontrolou bude nutný domácí test na funkci štítné žlázy, protože laboratorně jsou výsledky pravdivé pouze na 50%.

U zralých žen na alopacii doporučuji:

  1. Nepoužívat chemické šampony a kondicionéry. Existují přírodní produkty. Dále neužívat chemické barvy na vlasy, kulmy, fény a laky. Vlasy je nutné umývat ve vodě s tělovou teplotou (ani studená ani horká) a nechat je přirozeně uschnout. Přes den několikrát vtírat roztok, který se mi osvědčil i u akné, kdy do 50 ml aktivujeme 40 kapek, u alopacie je to méně a samozřejmě roztok užívat i orálně. V případě špatné funkce štítné žlázy je nutné k roztoku přidat i DMSO.
  2. Pořídit UV filtraci nebo alespoň 1 minutu vodu převařovat na pití, vaření, ústní hygienu a ideální i na mytí vlasů.
  3. Vyčistit tělo zevnitř. Po změření mikrobiální zátěže se nejdříve zaměřit na běžné a rezistentní prvoky, plísně i mykobakterie, až pak na další nálezy. Přidat domácí klystýry, domácí očisty jater, lymfy a ledvin. Je nutné nezapomínat i na těžké kovy.
  4. Změna stravy a je nutné začít používat pouze 3 druhy tuků - kokosový olej, kvalitní máslo nebo olivový olej obsahující pouze 10% PUFA (což v supermarketu většinou neseženete).
  5. Doplňovat nejen přírodní hořčík, ale i další minerály, Pangamin a podle testu na funkci štítné žlázy užívat Lugolův roztok nebo přírodní jód.
  6. U jakéhokoliv vypadávání vlasů se mi osvědčila kvalitní Křemelina, kterou lze užívat během detoxikace.
  7. Důležitý je pitný režim.
  8. Nutný je pohyb a tím se rozhýbe i tlusté střevo (chůze nestačí, ta střevo nerozhýbe)
  9. Psychika - je nutné se zaměřit i na to, co ženu trápí. Psychika hraje velkou roli u každého onemocnění. Proto také pozitivně laděným lidem detoxikace zabírá rychleji a nepotřebují ani velké množství léků na odčervení. Pokud se neodstraní různé psychické blokace, nepomůže ani UV filtrace.
  10. Vytrvalost!iv-2016.jpg 

Každý člověk by měl myslet na geopatogenní zóny a záření (mikrovlnky, wifi, mobily atd.)                       

 

 

Iveta Polly Belušová

www.bioara.cz