Jdi na obsah Jdi na menu
 

12. ZÁŘÍ 2015

NOVOTNÉHO  LÁVKA  5,  PRAHA  1

Od 10h až do své přednášky provádí pan Ladislav Šíma měření přístrojem K.O.S. zdarma

► Registrace vstupenek zde

 

Vlastní skenování trvá 1 minutu a získáte komplexní přehled o Vaší tělesné kondici 

K.O.S. - kondiční orgánový skenerkos2.jpg 

je přístroj vyvinutý na základě nejnovějších a skutečně přelomových vědeckých objevů v oblasti bioenergií a biomagnetismu.

Je zkonstruovám tak, aby při použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat slabé magnetické pole, které vytváří lidský organismus, provést jeho analýzu až na úroveň magnetického vyzařování a vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.

Na konci měření je přehledný a obsáhlý výstup upozorňující na zjištěné abnormality a ukazuje, kde je hledat příčiny způsobené jakoukoliv nerovnováhou v testovaném organismu. 

Někdy lidé nevěří, že je přístroj schopen přijímat tak slabé vlnění v různých tkání a orgánů lidského těla. Je to jako s rádiovým vysílání - rádio je malé, zmáčknete jeden knoflík a slyšíte program přenášený rádiovými vlnami vysílačů z různých směrů mnohdy vzdálených desítky kilometrů. kos1.jpg

Každému stavu orgánů a buněk těla odpovídá určitý typ elektromagnetického záření, které můžeme přijímat a pomocí počítačového programu mu porozumět. Aktuální stav těla tak můžeme poznat právě díky různé intenzitě a frekvenci elektromagnetického záření. Jeho změny signalizují změny na úrovni makromolekulární, následně buněčné a ve finále toto vede k ovlivnění orgánů a tím i celého organismu. Energie elektromagnetické vlny kolísá, což je dáno aktuálním zdravím či stádiem choroby a je ovlivněno úrovní buněčné výživy. Takové kolísání elektromagnetické energie je sice velmi malé, ale je měřitelné. Kondiční a orgánový skener je přístrojem, který to dokáže, ale umí ještě mnohem víc!

Tento produkt nenahrazuje odbornou lékařskou péči ani léky určené lékařem.