Jdi na obsah Jdi na menu
 

BĚŽNÝ  DETOX

jE Je nutné přizpůsobit stravu, více zeleniny, méně tuky, cukry, bílé pečivo, uzeniny atd. Vhodné dopoledne ovoce a odpoledne zelenina. Ovoce si nedávejte těsně po jídle a je nutné dodržovat pitný režim.

Užíváte 3 týdny a 7 dní pauza - 3 měsíce. Pokud nebudete po 2 týdnech zvládat (naslouchejte svému tělu), tak užíváte pouze 2 týdny a 7 dní pauza (měnit dle potřeby).

Při diabetesu užíváte 4 týdny a 7 dní pauza

JAK VYPADÁ CELÝ DEN

RÁNO nalačno 1x Detoxikační čaj podle návodu. Louhovat opravdu 8 minut, nesmíte déle, jinak se vám může točit hlava atd. (vhodné po přecedění znova zalít a polít si s ním večer nebo kdykoliv tělo, nebo do koupele)

Snídaně

Kotvičník zemní po snídani - 1 lžička do 0,5l vody, která se již vaří. Hrnec přiklopit pokličkou a opravdu mírným klokotem 30 min vařit tak, aby voda z pokličky neunikala. Po 30 minutách zůstane 400 - 450 ml čaje, který rozdělíte na 2 půlky. Půlku dáte do ledničky. Druhou půlkou zapijete 1 lžičku s mírným kopečkem Ostropestřec granule. Celý postup se musí přesně dodržovat. Pokud vám tak nebude ostropestřec chutnat, můžete ho dát do jogurtu, přesnídávky atd. Nezalívejte ho horkou vodou! Kotvičník můžete vařit i na 2 dny. Pak ho uchováváte v ledničce. Lze také granule dát např. do jogurtu na snídani a pak jen kotvičník vypít.

Oběd

Odpolední svačina, pak

Druhou půlku Kotvičníku vyndáte z ledničky (můžete použít studený nebo mírně ohřátý na sporáku. Nepoužívejte mikrovlnku a zapijete s ním 1 lžičku Ostropestřec granule, který ale můžete dát i do svačiny a pak kotvičník jen vypít. 

Večeře

INFORMACE:

Universální detoxikační čaj – Čistí buněčnou membránu a zlepšuje celkově metabolismus celého těla, proto je vhodný na všechny civilizační choroby.

Kotvičník zemní - cholesterol až o 30%, močové a ledvinové kameny, přerušované močení, prostata (zvyšuje testosteron až o 30%), přechod u žen (zvyšuje hladinu estrogenů a vyrovnává hladinu ostatních hormonů), erekce, krevní oběh, peristaltika střev, snižuje krevní tlak (detoxikační čaj zase zvyšuje a tím se tlak vyrovnává), srážlivost krve, jako kloktadlo při zánětu dutiny ústní, tvorba žaludečních šťáv, tlumí tachykardii, ischemie srdce, angina pectoris, ischias, dna, diabetes II.st., prodlužuje diastolu, hubnutí, antisklerotický účinek, migrény, ušní šelesty a regenerace jater.

Ostropestřec mariánský - Omega-3 mastné kyseliny, regenerace cév, jater, dvanácterníku a žlučníku, cirhosa, žloutenka, při chemoterapii, po léčbě antibiotiky, paradentóza, stomatitis, popáleniny, astma, senná rýma, kůže, prence rakoviny, křečové žíly, hemeroidy, bércové vředy (které je třeba ještě stříkat koloidním stříbrem a mazat ostropestř. olejem), lymfa, akné, neplodnost, po alkoholu, chrání před volnými radikály.

  • Při nespavosti 1x denně před spaním nebo při depresích přidáte 1x až 3x denně Chmel, pokud neužíváte větší množství antidepresiv.
  • Při bolestech kloubů Kolagen, lze přidat i Koloidní stříbro, které užíváte 1 víčko dvakrát denně kdykoliv nebo 2 víčka najednou kdykoliv. Pokud je neuroborrelie, užíváte stříbro 6 týdnů, borrelie v orgánech a kloubech 4 týdny, borrelie pouze v kloubech 2 týdny.