Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bronchitida, Astma, Sarkoidoza, Alergie, Senná rýma

Všichni tito klienti mají plasmodia (malárie), filárieprvoky běžné i rezistentní. Zde je také nutné testovat  vodu a to jak studenou tak teplou. Mnoho klientů se diví, proč teplou, když ji nepijí. Teplou si ale myjeme ústní dutinu, oči, uši a genitálie. Během detoxikace je nutné nenavštěvovat veřejná koupaliště, termální prameny, rybníky a podobně.

Nejen na plicích můžeme také najít hlísty, toxoplasmu, borrelie, mycobacterie, chlamydie, bordatellu, legionellu (čím dál více zpráv o nekvalitní vodě), leptospiru, EBV, CMV, onkoviry atd.

Bronchitida, Astma

Převažují filárie a plasmodia a dále je nutné se zaměřit na prvoky a cysty echinokoka (případně na jiné Cestody).

► Sarkoidóza

Při Sarkoidóze není zasažen pouze dýchací systém, ale i lymfatické uzliny a mezihrudní prostor, kde nalézáme cysty tasemnic (nejčastěji echinokoka), mikrofilárie, plasmodia a onkoviry. 

Alergie, Senná rýma

Tato onemocnění způsobují především vlasovci, plasmodia a opět prvoci (améby). Velmi často bývají přítomny chlamydie, EBV, CMV, toxoplasma a další. Rezistentní prvoci se mohou objevit i v dutinách. Streptokoky a stafylokoky za nás řeší roztok.

 

Tato chronická (dle lékařů neléčitelná) onemocnění jsou způsobena kombinací těchto patogenů

Stránka se dopisuje 

Běžní prvoci

Mohou vytvářet cysty a pseudocysty podobné nádorům, proto při detoxikaci zakazuji pít vodu ze studny a studánek, koupání v bazénech, termálních lázní, v rybnících, i ve vlastním bazénu. Pozor na všechny zdroje pitné vody a to i na dovolené v exotických státech. Nezapomínejte, že ledové kostky jsou také z vody, což mnohým lidem na dovolené nedochází. 

Rezistentní prvoci na chlór - Blastocystis hominis, Isospora belli, Cryptosporidium ssp., Sarcocystit ssp. 

Opět je zdrojem voda: 

  • Kohoutková voda, především v menších městech, kde zanedbávají úpravu vody ozonizací či ozařováním UV-lampami. Pokud nám kontaminovaná voda teče doma přímo z kohoutku, během koupání se nám mohou prvoci dostat do očí, genitálií, uší i do nosních dutin. Jediným řešením jsou pak ► UV-lampy. Pozor i na bojlery.
  • Studny
  • Uhlíkaté filtry - prvoci se dostávají do trávicího traktu 

Plasmodia

Nemáme pouze tropickou malárii, ale jsou i evropské. Mnoho klientů, kteří si o naší práci na internetu nic nezjistí, se pak během měření diví a nedůvěřují. Řekla bych, že alespoň jednu evropskou malárii má v současné době každý, kdo má nějaký zdravotní problém. 

Způsobují pocení, zimomřivost, horečky, anémii, únavu, nevolnosti, zvracení, průjmy nebo zácpy a napadají všechny orgány včetně plic, průdušek atd. Získáme především ► komárem

KOMPLETNÍ LÉČBA

u člověka, který neužíval kortikoidy, trvá 3 až 12 měsíců. V případě kortikoidů je nutné počítat s delší dobou.