Jdi na obsah Jdi na menu
 

ČASTÁ NACHLAZENÍ, OPARY A NEŠTOVICE

Kauza N.G.

Moje dcerka, když chodila do školky, nebyl týden, aby nebyla nachlazená. Dávám jí roztok, když chodí do školky, 2x týdně a je zdravá! Když se vám objeví opar, stačí párkrát natřít roztokem postižené místo a za den je pryč.

A poslední zkušenost, z té mám velkou radost. Dcera dostala neštovice, zjistila jsem to v pátek, když přišla ze školky. Byla celá obsypaná, asi 30 vodnatých vyrážek vodnaté. Volala jsem paní Belušové a ptala se, co to způsobuje. Řekla, že viry. Ten večer jsem dcerce udělala roztok s DMSO, potírala každou vyrážku, dala jí na noc vypít 1 kapku roztoku s DMSO. Ráno se jí k vyrážkám objevila zarudlá místa, která naznačovala, kde budou vznikat další neštovice. Opět jsem jí dala 2x za den 1 kapku s DMSO. Začala jí zimnice, dostala rýmu, vykapávala jsem jí nos i uši. Už jsem jí však vyrážky nepotírala, ale udělala jsem jí rovnou koupel. Dcera za prvé úplně ožila, ráno jsem nestačila koukat, všechny vyrážky byly vysušené, zůstaly jen stroupky a červené fleky, kde měly vyrašit dal Neštovice úplně zmizely. Za to nos měla plný, tak jsme začaly smrkat a nestačila jsem se divit. Vysmrkala velkou polévkovou lžíci hustého, nazelenalého hlenu. Pak už jen občas zasmrkala, ještě v neděli měla poslední zimnici, opět jsem jí vykoupala.

V pondělí jsme šly k doktorce, potkalo se nás tam 5 maminek s dětmi, které také měly neštovice. Byla tam i moje sousedka s dcerkou a zvědavě se mě ptala, jak to, že dcerka není natřená pudrem, odkdy má neštovice, protože její dcera byla úplně obsypaná, jí začaly v sobotu. Moje dcerka hned rozhlašovala, že se koupe v roztoku, a že ji už nic nesvědí. Když malou prohlížela paní doktorka, potvrdila neštovice s tím, že je má mírné. Oponovala jsem, že je měla v pátek a v sobotu velice rozsáhlé, tak vytřeštila oči a zeptala se mě, čím ji tedy mažu. Odpověděla jsem jí, že tinkturou. Dál se neptala, ani mi neřekla, že mám používat tekutý pudr. Další pondělí máme přijít na kontrolu. Dnes je to sedmý den a dcerka má na sobě již jen několik neštovic, které jsou již ve stádiu suchého stroupku a jinak celé její tělíčko je čisté. Je spokojená, nic jí nesvědí. Mohu říci, že jsme neštovice zvládly během pár dnů místo obvyklých třech týdnů s tekutým pudrem.