Jdi na obsah Jdi na menu
 

Několik příběhů - častá nachlazení a chřipky

Dobrý den paní Belušová.

Je to již asi dva roky, co jsem k vám chodil pro potíže s trávením, astmatem a vysokým krevním tlakem. Vaše detoxikace mi ve všem velmi pomohla a jsem zcela bez potíží, za což vám velmi děkuji. 

Moje manželka však na alternativní postupy vůbec nevěří (nepřesvědčilo ji ani mé uzdravení), a i když nemá žádné vážné potíže, mívala minimálně 4 krát ročně silnou chřipku, se kterou zůstávala 2 až 3 týdny na neschopence s polykáním antibiotik.

Pro častou neschopnost již měla potíže i se zaměstnavatelem a tak se při poslední chřipce rozhodla, že tento způsob detoxikace nakonec vyzkouší. Měla strach, že přijde o práci a neustálé užívání antibiotik už také nechtěla.

Poslední chřipku měla v lednu 2015 - to jste mi detoxikaci rozepsala do emailu a manželka byla za dva dny zdravá. Roztok sice užívala s odporem, ale všechny rady dodržovala.

Dle vaší rady i nadále preventivně užívá roztok 1 krát denně a 2 krát týdně dělá koupele v roztoku a nakonec si to nemůže vynachválit, protože poslední chřipku měla v lednu a nyní je už říjen.

S pozdravem J.L. z Prahy

 

Paní Belušová,

chci vám moc poděkovat. I když jsem neustále kupovala různé bylinné preparáty a potravinové doplňky, vařila bylinkové i zázvorové čaje, využívala plno informací na internetu, přesto bývala moje dcera velmi často nemocná. Neustále chyběla ve škole, několikrát do roka antibiotika, no prostě, nikam to nevedlo.

Od té doby, co jsme vás někdy v roce 2014 navštívily, nevíme, co je to chřipka, nachlazení, rýma ani angína. 

Přeji vám hodně dalších spokojených klientů.

Jana z Kolína

 

Dobrý den paní Iveto.

Je to již 2 roky, co naše celá rodina u vás podstoupila detoxikaci. Během jednoho roku jsme vyřešili a vyléčili celiakii, astma, vysoký krevní tlak, ekzém, melanom a další drobnější zdravotní potíže. 

Ale co je na tom i nadále úžasné, je to, že vůbec nemarodíme. Žádná chřipka, bronchitida, angína, no prostě nic. Jakmile přijde období jara nebo podzimu, ti mladší v rodině začnou roztok užívat pravidelně 2x denně a my starší ho užíváme preventivně celoročně.

Sláva takovému produktu, Marie z Plzně

 

I.P.Belušová

22.10.15 - nedávala jsem na sebe pozor a velmi jsem prochladla. Dostala jsem opravdu silnou rýmu, nemohla jsem ani pracovat a byla jsem nucena klienty přeobjednat. Doma jsem udělala koupel v roztoku a do druhého dne mi začaly silné bolesti kloubů.

Dostala jsem strach, aby z toho nebyla pořádná chřipka a tak jsem začala roztok užívat 8x denně 3 kapky. Udělala jsem 3 výplachy nosních dutin, další koupel a během 24 hodin jsem byla opět naprosto zdravá. 

Máme v rukách vynikající produkt. Za pár korun dokáže razantně pomoci imunitnímu systému tím, že častějším a pravidelným užíváním velmi rychle zlikviduje viry i bacily.