Jdi na obsah Jdi na menu
 

ROYAL NATURE

prestižní švýcarské produkty

PYRENOIDOSA + Mladé TRAVINY (mladý ječmen a kamut)

Unikátní složení a 100% RAW produktdscn0685.jpg

Kdysi jsem se pokoušela o syrovou stravu. Jenže v zimě potřebuji zeleninu prostě teplou. Metabolický typ nezměním a jen syrová strava mi nedělá dobře.

A právě pro mě, možná i pro vás, jsou v ČR od ledna 2017, prestižní super zelené potraviny švýcarské firmy ROYAL NATURE, které jsou velmi přísně laboratorně hlídané na toxiny i těžké kovy.

Několik let se v naší skupině poradců traduje, že při protiparazitárnídscn0688.jpg kúře se nesmějí užívat antioxidanty atd. Říkali jsme například, že když má klient anémii, tak nesmí užívat Fe, protože parazity krmí. To je ale hluboký omyl. Má-li člověk nedostatek Fe, Ca, Mg, vit. B, C  atd. atd., imunita nemůže pracovat tak jak má, což dokazuje i článek "Mrtvií lékaři nelžou".

Oba produkty jsou výborné nejen jako prevence, ale pomáhají i při léčbě zdravotních potížích. Někdy vám dokonce jen tyto dva produkty postačí k uzdravení. Jsou však onemocnění, která protiparazitární léky potřebují a ve své praxi jsem zjistila, že jdou velmi dobře zkombinovat.

 Jak pomáhají při dietách, diabetesu, celiakii, alergii, hubnutí atd.?

 Jak to funguje při hubnutí?

Pyrenoidosa i mladé traviny se nedají považovat za potravinové doplňky, ale za skvělé super-zelené potraviny, které do těla dodávají téměř vše, co organismus potřebuje a co mně osobně pomohlo vyřešit i úbytek vápníku a osteoporózu.

Úžasná prevence a potravinová BOMBA

        Jednoduchá a rychlá příprava. Šetří čas i peníze, protože denní                                 dávka obsahuje několik kil zdravé zeleniny.                                

Pro vynikající vlastní zkušenosti se švýcarskou firmou, která si laboratorně velmi důsledně produkty hlídá i na těžké kovy a spojila mladý ječmen s kamutem, doporučuji celé své rodině i vám

20180227_163329--1-.jpgROYAL NATURE20180227_163316--1-.jpg

PYRENOIDOSA a Mladé TRAVINY

Lepší potraviny neexistují

image002.png

 

ZVÝHODNĚNÁ  CENA  PRO  DLOUHODOBÉ  UŽÍVÁNÍ  +  BONUS

Jste-li rozhodnuti, že budete zelené potraviny užívat trvale či delší dobu, poradím, jak je získávat za výhodnější ceny a jako bonus přidávám 1x za 3 měsíce zdarma poradenství i testování na QUA, kde mě samotné především zajímá stav minerálů, vitamínů, aminokyselin a kolagenu

 ► Dr. Hagiwara a traviny

Mladé traviny švýcarské firmy (mladý ječmen a kamut) jsou jako jediný produkt na světě pěstované na zakázku a jsou zalévané UV filtrovanou vodou. Kamut nejenom obohacuje kvalitu produktu, ale nápoji dodává lahodnější chuť.

29542012_2092289614382179_7277547300115797514_n.jpg