Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

PŘÍKLADY  Z  PRAXE

U atopického ekzému mnoho lidí očekává zlepšení nejlépe včera a právě vás nepotěším - zlepšení může nastat až po 3 až 9 měsících, proto je nutné být trpělivý a v užívání vytrvat. Zelené potraviny již ale pomohly mnoha trpělivým lidem s atopákem. Znám jednoho člověka, který měl atopák na 80% svého těla. Dnes je bez potíží.

E.F. Pardubice

Je mi 66 let, dlouhodobě trpím na zažívací potíže. Mám dvanácterníkový vřed, večer nejím rajčata, cibuli, česnek, mastné atd., protože pak mám bolesti hlavně v oblasti žaludku a ráno se necítím dobře. Během 6 let se mi velmi zhoršil zrak a tak jsem se před půl rokem nechal změřit a koupil jsem si nové brýle.

V červnu 2018 jsem začal užívat pyrenoidosu (k travinám jsem se ještě neodhodlal). Během jednoho měsíce užívání mi začaly vadit brýle. Je to pro mě až neuvěřitelné, ale opět jsem začal vidět bez brýlí a to jsem měl dost vysoké dioptrie. Večer si dávám rajčatový salát s cibulí a bolesti břicha už nemám. Celkově se cítím mnohem lehčí, trávení super, přestal jsem mít chutě na jídlo a začal jsem hubnout. Mám radost!

  MOJE  VLASTNÍ  ZKUŠENOST

5 let jsem užívala MMS ve vyšších dávkách přesto jsem 1x ročně marodila s chřipkou. Nyní již několik měsíců užívám 3x denně chlorellu a 2x denně traviny.cerven-2018.jpg

Letos v červnu jsme splavovali Vltavu od Vyššího brodu. Čtyři noci jsme spali pod širákem, z toho dvě noci přímo u vody. První noc jsme k ránu měli 4 stupně a obě noci jsme měli spacáky i oblečení na ždímání jaká byla silná rosa. Díky pyrenoidose jsme ani jeden z nás neomarodili.

A další úžasná vlastní zkušenost

Ve 22 letech jsem se dozvěděla od lékařů, že nejpozději ve 40 letech budu na vozíku. V 35 letech (letos mi bude 54 a na vozíku nejsem) jsem se dozvěděla, že mám páteř ve stavu jako 70tiletá paní. Osteoporóza a riziko prasknutí páteře. Prošla jsem protiparazitární kúrou, pak mnoho produktů i koloidní minerály, ale stále jsem zápasila s osteoporózou. A nyní? Díky vstřebatelnosti kvalitních zelených potravin mám konečně plně doplněný vápník, hořčík, selen, měď, aminokyseliny atd. Nemám těžké kovy a osteoporóza je fuč.

Dnes již věřím, že strava je velmi důležitá a s její pomocí se dá mnoho potíží vyléčit. Patřím však k lidem, kteří se nechtějí zabývat mixováním, návštěvou bio-potravin, RAW stravou atd., proto jsem vděčná, že jsem se pustila do těchto dvou produktů. Vyřešily mi vše, co nedokázala protiparazitární detoxikace.

20180227_163329--1-.jpgJsou to prostě super zelené20180227_163316--1-.jpg 

potraviny, naprostá BOMBA

a mám radost, že je mám stále po ruce!!

Chcete-li užívat zelené potraviny dlouhodobě, není to problém, protože jde o potraviny s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů a tím pádem je můžete jíst dlouhodobě stejně jako ovoce a zeleninu. Právě z tohoto důvodu je užívám, protože si tak doplňuji látky, dělám prevenci chorob a již nemusím myslet na to, co budu jíst...