Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

PŘÍKLADY  Z  PRAXE

U atopického ekzému mnoho lidí očekává zlepšení nejlépe včera a právě vás nepotěším - zlepšení může nastat až po 3 až 9 měsících, proto je nutné být trpělivý a v užívání vytrvat. Zelené potraviny již ale pomohly mnoha trpělivým lidem s atopákem. Znám jednoho člověka, který měl atopák na 80% svého těla. Dnes je bez potíží.

  MOJE  VLASTNÍ  ZKUŠENOST

5 let jsem užívala MMS ve vyšších dávkách přesto jsem 1x ročně marodila s chřipkou. Nyní již několik měsíců užívám 3x denně chlorellu a 2x denně traviny.

Letos v červnu jsme splavovali Vltavu od Vyššího brodu. Čtyři noci jsme spali pod širákem, z toho dvě noci přímo u vody. První noc jsme k ránu měli 4 stupně a obě noci jsme měli spacáky i oblečení na ždímání jaká byla silná rosa. Díky pyrenoidose jsme ani jeden z nás neomarodili.

A další úžasná vlastní zkušenost

Ve 22 letech jsem se dozvěděla od lékařů, že nejpozději ve 40 letech budu na vozíku. V 35 letech (letos mi bude 54 a na vozíku nejsem) jsem se dozvěděla, že mám páteř ve stavu jako 70tiletá paní. Osteoporóza a riziko prasknutí páteře. Prošla jsem protiparazitární kúrou, pak mnoho produktů i koloidní minerály, ale stále jsem zápasila s osteoporózou. A nyní? Díky vstřebatelnosti kvalitních zelených potravin mám konečně plně doplněný vápník, hořčík, selen, měď, aminokyseliny atd. Nemám těžké kovy a osteoporóza je fuč.

Dnes již věřím, že strava je velmi důležitá a s její pomocí se dá mnoho potíží vyléčit. Patřím však k lidem, kteří se nechtějí zabývat mixováním, návštěvou bio-potravin, RAW stravou atd., proto jsem vděčná, že jsem se pustila do těchto dvou produktů. Vyřešily mi vše, co nedokázala protiparazitární detoxikace.

20180227_163329--1-.jpgJsou to prostě super zelené20180227_163316--1-.jpg 

potraviny, naprostá BOMBA

a mám radost, že je mám stále po ruce!!

Chcete-li užívat zelené potraviny dlouhodobě, není to problém, protože jde o potraviny s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů a tím pádem je můžete jíst dlouhodobě stejně jako ovoce a zeleninu. Právě z tohoto důvodu je užívám, protože si tak doplňuji látky, dělám prevenci chorob a již nemusím myslet na to, co budu jíst...