Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Dr. Dietrich Klinghardt německý lékař pracující v USA

Pyrenoidosu doporučuje především pro likvidaci hliníku, rtuti, arsenu a olova v těle. Díky studiím a praxi přednáší i o tom, že poměr aminokyselin v pyrenoidose je stejný jako v mateřském mléce, což je úžasné. 1/3 jeho pacientů tvoří autistické děti, které léčí mimo jiné i pyrenoidosou (chlorelou) především na vyčištění hliníku. Nepoužívá MMS ani antihelmintika a přesto děti uzdravuje do 12 měsíců. Vedle dalších procedur u nich používá 24 hodinovou koupel, která má složení jako plodová voda. Také díky praxi tvrdí, že bychom si měli střeva obalit touto řasou. Jakmile je stolice zelená, množství je dostačující.

Myslím, že by se nad tím měli zamyslet všichni, kteří mají Parkinsonovu nebo Alzheimerovu chorobu i jiné nervové potíže, protože i zde je nutné se zabývat těžkými kovy. Vyléčit autismus je jedna z nejtěžších "věcí" v alternativní medicíně, klasická to nikdy nedokáže.

PŘÍKLADY  Z  VLASTNÍ  PRAXE

U atopického ekzému mnoho lidí očekává zlepšení nejlépe včera a právě vás nepotěším - zlepšení může nastat až po 3 až 9 měsících, proto je nutné být trpělivý a v užívání vytrvat. Zelené potraviny již ale pomohly mnoha trpělivým lidem s atopákem. Znám jednoho člověka, který měl atopák na 80% svého těla. Dnes je bez potíží.

Radka P. Praha

Měla jsem dlouholeté potíže s trávením, proto jsem se dala na zdravou stravu, sportuji a pravidelně cvičím. Jsem pozitivní povahy, potíže ale přetrvávaly. V roce 2018 jsem byla na gastroskopii - reflux a kýla. Navštívila jsem paní Belušovou, která mě změřila, domluvily jsme se na pyrenoidose, betainu HCL, macmironu a nitrofurantoinu. Před plánovanou operací jsem v únoru 2019 byla opět na gastroskopii, ale k velkému úžasu lékařů, již nebylo co operovat. Nenašli ani reflux ani kýlu. Jediný detoxikační příznak se mi projevil v kloubech, protože mě začalo pobolívat vše, co jsem od dětství měla zlomené nebo po úrazech. Prostě staré bolístky. Vydržím pyrenoidosu užívat dál, jsem spokojená.

"Paní Belušová, nevím, zda je to možné, ale mám pocit, že jsem se zlepšila psychicky."

Ano, je to možné. Spousta uživatelů "zeleného" tvrdí, že jsou na tom psychicky mnohem lépe, mají více energie a elánu. A s tou kýlou? To se mi nezdá. Nevěřím, že by to pyrenoidosa dokázala. Věřím lékařskému vyšetření kamerou, ale spíš tam něco bylo, ale kýla to nebyla, proto to mohlo zmizet.

E.F. Pardubice - 66 let

2018 - Více jak 20 let jsem měl dvanáctníkový vřed, zvětšená játra, vysoký krevní tlak i když užívám léky a trpěl jsem na zažívací potíže. To víte, celoživotně jsem pracoval po montážích, stravování nevhodné a alkoholu bylo hodně. Dost mě to poznamenalo. Večer jsem nemohl rajčata, cibuli, česnek, mastné atd., protože pak jsem měl bolesti hlavně v oblasti žaludku, pro bolesti jsem nemohl spát a ráno se necítil dobře. Během 6 let se mi velmi zhoršil zrak a tak jsem se před půl rokem nechal změřit a koupil jsem si nové brýle.

V červnu jsem začal užívat pyrenoidosu (k travinám jsem se ještě neodhodlal). Časem mi začaly vadit brýle. Je to pro mě až neuvěřitelné, ale opět jsem začal vidět bez brýlí a to jsem měl dost vysoké dioptrie. Večer si dávám rajčatový salát s cibulí a bolesti břicha už nemám. Celkově se cítím mnohem lehčí, trávení super, přestal jsem mít chutě na jídlo a začal jsem hubnout. Mám radost!

2019 - (cca 7 měsíců užívání Pyrenoidosy dnes již jen 10 - 0 - 10) jsem prošel kompletním vyšetřením - po 20 letech mám opět normální tlak 120/80 (léky stále užívám), srdce jako zvon, játra v normální velikosti, trávicí ústrojí celkově v pořádku. Nenašli mi vůbec nic, dokonce ani vřed. Ještě však přetrvávají potíže s průduškami, které mě trápí od dětství. Uvidíme, co ukáže čas s Pyrenoidosou. Lékařka v nemocnici mi "zelené" s radostí schválila, protože o tom něco ví a sama užívá.

Belušová - Pyrenoidosa přijde až do střeva a začne se chovat jako drátěnka na střeva, játra, žlučník a slezinu, proto věřím, že i v tomto případě se dala játra do kupy. Traviny jdou pouze do žaludku a z něj přímo do krve - čistí především krev a lymfu.

Jan Štryncl Praha

Od té doby, co večerní dávku Pyrenoidosy rozkoušu, nezapiji a nechám volně působit v ústech, mi nekrvácejí dásně. Díky Travinám a Pyrenoidose mám mnohem více energie.

Jaroslava S. Praha

Asi před půl rokem jsem začala užívat oba produkty a již jsem si přestala barvit vlasy, protože mi nejenže přestávají šedivět, ale i ty šedivé postupně dostávají barvu. Je vidět, že někdy opravdu předčasné šedivění vlasů může nastat z nedostatku živin.

Belušová - Ben Greenfield díky studiím tvrdí, že "zelené" nastartovává přirozené zvýšení kmenových buněk a to může být také důvodem, proč se u někoho šediny ztratí. 

P. Bednář Praha

Pyrenoidosa mi dělá velmi dobře, cítím se mnohem lépe a díky ní mám pravidelné vyprazdňování což jsem velice rád

Hana B. Praha 93 let

Po infekčním zánětu jsem na tom byla velmi špatně, ale díky těmto 2 produktům se pomalu, ale jistě začínám zlepšovat.

  MOJE  VLASTNÍ  ZKUŠENOST

5 let jsem užívala MMS ve vyšších dávkách přesto jsem 1x ročně marodila s chřipkou. Nyní již několik měsíců užívám 3x denně chlorellu a 2x denně traviny.cerven-2018.jpg

Letos v červnu jsme splavovali Vltavu od Vyššího brodu. Čtyři noci jsme spali pod širákem, z toho dvě noci přímo u vody. První noc jsme k ránu měli 4 stupně a obě noci jsme měli spacáky i oblečení na ždímání jaká byla silná rosa. Díky pyrenoidose jsme ani jeden z nás neomarodili.

A další úžasná vlastní zkušenost

Ve 22 letech jsem se dozvěděla od lékařů, že nejpozději ve 40 letech budu na vozíku. V 35 letech (letos mi bude 55 a na vozíku nejsem) jsem se dozvěděla, že mám páteř ve stavu jako 70tiletá paní. Osteoporóza a riziko prasknutí páteře. Prošla jsem protiparazitární kúrou, pak mnoho produktů i koloidní minerály, ale stále jsem zápasila s osteoporózou. A nyní? Díky vstřebatelnosti kvalitních zelených potravin mám konečně plně doplněný vápník, hořčík, selen, měď, aminokyseliny atd. Nemám těžké kovy a osteoporóza je fuč (potvrzeno lékařsky a RTG mám na cédéčku).

Dnes již věřím, že strava je velmi důležitá a s její pomocí se dá mnoho potíží vyléčit. Patřím však k lidem, kteří se nechtějí zabývat mixováním, návštěvou bio-potravin, RAW stravou atd., proto jsem vděčná, že jsem se pustila do těchto dvou produktů. Vyřešily mi vše, co nedokázala protiparazitární detoxikace.

20180227_163329--1-.jpgJsou to prostě super zelené20180227_163316--1-.jpg 

potraviny, naprostá BOMBA

a mám radost, že je mám stále po ruce!!

Chcete-li užívat zelené potraviny dlouhodobě, není to problém, protože jde o potraviny s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů a tím pádem je můžete jíst dlouhodobě stejně jako ovoce a zeleninu. Právě z tohoto důvodu je užívám, protože si tak doplňuji látky, dělám prevenci chorob a již nemusím myslet na to, co budu jíst...