Jdi na obsah Jdi na menu
 

Císařová Dagmar

777 114 943

cisarovad@atlas.cz

Nám. Josefa Machka 9, Praha 5 - Malvazinky

 Unikátní přístroj ERI

Měření, konzultace i terapie za 1.200,- Kč

 Kauza A.K. - Nespavost, trávení, vyčerpanost atd.

img_3085.jpg

Pomocí přístroje Acucomb a počítačového programu zjišťuji živé i neživé zátěže a jejich odezvy v těle klienta. Na základě výsledků indikace přístrojem vysvětlím a navrhnu detoxikační kúru pro celkové vyčištění a ozdravění organismu.

dasa-cisarova.jpg

BORELIÓZA

Příběh mé klientky - paní J.N.

Můj příběh začal v roce 2011. V té době jsem začala pociťovat únavu po fyzické námaze a bolesti nohou, zejména v oblasti přední části stehen. Bolest se stupňovala, sužovala mě ve dne i v noci a vyřadila z provozování veškerých mých oblíbených aktivit. Přestala jsem se věnovat cvičení jógy, turistice, jízdě na kole, ale přestala jsem zvládat i úklid domácnosti, protože každá i malá fyzická námaha mi působila velkou bolest a vyčerpanost.

Proto jsem v roce 2012 s tímto problémem navštívila lékaře a začal maratón vyšetřování. V roce 2012 jsem absolvovala RTG kyčlí, ultrazvuk kyčlí, vyšetření na revmatologii, neurologii, vyšetření EMG k vyloučení postižení svalstva stehen, RTG bederní páteře. Závěrem bylo užívání různých analgetik, která však nepomáhala.

V roce 2013 jsem navštívila opět neurologii s tím, že bolesti trvají, stehenní svaly pálí, kvůli bolesti nespím a pokud to tak půjde dál, nezvládnu chodit do zaměstnání. Byla jsem odeslána na sérii rehabilitačních cvičení. Cvičení mi ale nedělalo dobře, po cvičení jsem cítila velkou slabost v nohách a následně bolest. Následovala další vyšetření, sono břišní aorty a vyšetření na ortopedii, magnetická rezonance pánve a stehen a později také magnetická rezonance bederní páteře. Výsledky však neukázaly nic, co by vyvolávalo moje obtíže. Ale lékař na ortopedii se mě zeptal, zda mám udělaný test na boreliózu. Nevěděla jsem, byla jsem na krevních odběrech 3x a myslela jsem, že bylo uděláno vše, co mělo být. Ale nebylo a tak jsem si test u lékaře sama vyžádala. Výsledek byl pozitivní a moje dvouleté zoufalství tak mělo skončit. Byla jsem zaléčena antibiotiky a po časové prodlevě jsem byla opět testována. Borelióza byla stále pozitivní, potíže neustávaly a já byla odeslána na Kliniku infekčních nemocí. Tam jsem se od lékaře dozvěděla, že jedinou variantou další léčby je lumbální punkce a podávání antibiotik infuzemi. To mě vyděsilo, proto jsem poprosila o odklad tohoto řešení s tím, že případný termín dohodneme při další návštěvě.

Myšlenky na tuto radikální metodu léčby mě sužovaly a protože jsem vždy měla kladný vztah k alternativnímu léčení, přemýšlela jsem, jak dál a jinak. Ale byla jsem po tom všem, co jsem za poslední dva roky prošla, již tak skeptická ke všemu, že jsem váhala i nad radou přátel, ať vyzkouším metodu řízené detoxikace. Ale stálé bolesti mě nakonec v roce 2014 k této metodě dovedly. Ujala se mě paní Dagmar Císařová, podrobila jsem se měření, detoxikaci a užívání informačních preparátů Joalis a Naděje Mgr. Podhorné. Na třetím sezení mi bylo oznámeno, že borelióza již není naměřena. Následně mi byl udělán nový krevní test a byl negativní. S tímto výsledkem jsem se dostavila na Kliniku infekčních nemocí. Pan doktor dlouho studoval výsledek testu a potom mi oznámil, že asi o boreliózu ani nešlo, když se to tak rychle a samo vyřešilo..

S užíváním Informačních kapek jsem pokračovala i nadále, protože bylo potřeba dořešit i další problémy mého těla. Celý rok 2014 jsem se také potýkala s bolestivým kloubem na prstu ruky. Prst se přestal ohýbat a celá laň byla tak bolestivá, že jsem nakonec nemohla ani uchopovat.

Píše se březen 2015 a já jsem právě uskutečnila páté a poslední měření. Moje problémy jsou zpracovány, bolesti nohou ustaly, prst na ruce mohu zase ohýbat a bolest v dlani zmizela. Každým dnem zvládnu více chůze, přibývá sil, začínám cvičit a do mého života se zase vrací radost.

Všem, kteří procházejí touto nemocí, přepadá je pocit marnosti po letech klasické léčby a již nevěří, že jim něco a někdo pomůže, bych chtěla vzkázat, že cesta existuje. Já jsem se po ní vydala a vrátila se po třech letech do běžného života. Na té cestě mě pevně držela za ruku a povzbuzovala paní Císařová a jí patří moje úcta a velký dík.)

Můj komentář k tomuto příběhu:dasa-cisarova-7.jpg

Paní N. ke mně přišla v květnu 2014, kromě uvedené Borelie, kterou jsem jí našla téměř všude, jsem zjistila Dirofilaria imitis i repens, rezistentní prvoky, celou řadu dalších prvoků, evropský typ malárie, EBV. Klientka si odnesla informatika na posílení proti bakteriální imunity, na Borelii, mozek, játra, nervový systém. Současně jsme odstraňovaly prvoky, plasmodia a dirofilarie. Při druhé kontrole v prosinci 2014 byly hlavní zátěže odstraněny, klientka hlásí zlepšení, zbývá ještě dočistit klouby a chrupavky. Na kontrole v březnu 2015 nezjišťuji nic z původních zátěží, klientka se cítí dobře, je optimistická , vrací se jí opět radost ze života a zvládá své povinnosti. Paní jsem popřála hodně zdraví a mohly jsme se rozloučit.

dasa-cisarova-5.jpg

Úlovky klientů při detoxikaci

para_01.jpg

para_02.jpg

para_03.jpg

para_04.jpgpara_05.jpg