Jdi na obsah Jdi na menu
 

Deprese, alergie, chronická rýma, hučení v uších, bolesti čelistních kloubů

Od malička jsem trpěl depresemi a sebevradženými myšlenkami. Vyrůstal jsem v normální rodině s běžnými existenčními problémy. Rodiče nám dali vše, co bylo v jejich silách.  Vzhledem k mým problémům, jsem se díky mé přítelkyni dostal k makrobiotice, kterou dělám už deset let. Přesto, že strava je nejdůležitější, musím žel konstatovat, že nestačí. Na makrobiotických kurzech jsem se mimo jiné dověděl o rizikovém spolužití zvířat a lidí a o parazitech v očích, které jsem u sebe pozoroval. Přestože mi změna stravování velmi pomohla, problémy neodstranila. Navíc jsem musel pravidla ve stravování fanaticky dodržovat, jinak jsem byl okamžitě nemocný.  

Po tom, co jsem vzhlédnul video paní Blahové o parazitech, začal jsem se o danou problematiku vážně zajímat. Najednou mi vyvstaly vzpomínky na můj zdravotní stav a okolnosti, které ho předcházeli. V dětství do půl roku encefalitický pláč po očkování, celkově pořád náchylný k nemocem dýchacího ústrojí, silné migrény, noční halucinace, záškuby svalů, tělo slabé konstituce, nevhodná strava, psychicky labilní atd. ale hlavně traumatický zážitek - koťátko, se kterým jsem si hrával už jako pětiletý a které utopil starší bratranec před mýma očima. Doma jsme měli nepřetržitě andulky, křečky, akvárium s rybičkami a později i pejska. Když jsem se v 21 letech nechal očkovat proti chřipce, byla to poslední kapka. Dostal jsem ze dne na den chronickou rýmu, které jsem se nemohl zbavit deset let. Přestože mě silně bolely čelistní klouby, doktoři mě považovali za hypochondra. Později jsem se dověděl, že nos značí sebevědomí, alergie nerozdýchání problémů a paraziti neschopnost určit si hranice v mezilidských vztazích. Najednou mi vše zaklapávalo, jako když se Vám před očima složí skládanka. Okamžitě jsem zavolal paní Blahové, která mi doporučila paní Belušovou v Praze. Pár měsíců před očistou jsem se díky kolegyni z práce seznámil s MMS/CDS.

Po třech měsících očisty u paní Belušové, u mě zmizely veškeré celoživotní myšlenky na sebevraždu a doposud se nevrátily. Pro bližší představu - zdávalo se mi celý život, že skáču z vysokých budov a umírám na chodníku. Samozřejmě v reálu jsem to taky chtěl udělat, ale nikdy k tomu nedošlo. Když jsem si představil tu bolest, chyběla odvaha. Vyčítal jsem si to, že jsem to měl udělat už jako dítě. Najednou tyto pocity, že tady nechci být, že na tento svět nepatřím - zmizely.

Celá kúra samozřejmě trvala déle, zhruba rok a půl, po kterém jsem se zbavil také chronické rýmy a ustalo i hučení v uších. Již nemusím užívat sprej s kortikoidy ani prášky na alergii. S očima je to velmi dlouhodobá záležitost, ale přesto se mi projasnil a zlepšil zrak z mínus 2 dioptrie na mínus 1, tedy o polovinu a zůstal mi v nich nepatrný zlomek neaktivních parazitů, takzvaných skvrnek na pozadí.

Je mi jasné, že jde o celoživotní péči o své tělo, a protože jsem trpěl 33 let, je naprosto jednoznačné, že jsem to přijal, jako vlastní styl a nutnost. Děkuji všemu kolem mně, co mně dovedlo k tomuto poznání. Vím, že očistná kůra se pořád zdokonaluje, proto pořád studuji a zajímám se o další možnosti a novinky v této oblasti. Odstraněním parazitů u mě doslova došlo k restartu, návratu do dětského nadšení ze života.

Josef 35 let Praha

IPB: Děkuji za váš příspěvek a myslím, že není nutný komentář. Detoxikaci jste vzal velmi poctivě a z výsledků jste měl viditelnou i upřimnou radost. Dnes, když vstoupíte kamkoliv, vždy působíte jako nádherné rozzářené sluníčko. Přeji hodně štěstí, Iv