Jdi na obsah Jdi na menu
 

Deprese a glaukom

Dobrý den paní Belušová.

Ráda bych se podělila o svůj příběh. Bylo mi 24 let. V práci jsem byla velmi spokojená a s přítelem jsme plánovali svatbu. Nevím, co se stalo, do ciziny nejezdím, žádnou změnu jsem nedělala, a přesto jsem pomalu začala ztrácet zrak. Ke své práci jsem potřebovala počítač a postupem času jsem přestávala vidět i na monitor. Objevily se deprese, neustálá únava a malátnost. Bylo to hrozné období...Musela jsem dát v práci výpověď a nakonec jsem skončila v nemocnici, protože mi zjistili glaukom a toxoplasmu v očích. Po 3 měsících mi byla hospitalizace ukončena s tím, že mám oči zcela zdravé. Ale já na tom byla stále stejně. Přestávala jsem vidět a deprese zesilovaly.

Když jsem přišla k vám na měření, zjistila jste, že toxoplasmu v očích mám stále. Měla jsem i další potíže, ale šlo mi hlavně o oči a deprese. Začala jsem užívat Okuladren, Cranium, Neurodren a Plasmofit s nahrávkou plasmodií, MMS a protiparazitární léky. Byla jsem jako na tobogánu, chvíli lépe, chvíli hůře, a začala jsem hodně hubnout. Detoxikaci jsme musely plánovat s ohledem na mé rodinné záležitosti. Dvakrát jsem musela detoxikaci přerušit. Začala jste mi nahrávat speciálky přímo na glaukom, různé drenáže, provedly jsme několikrát BRT a Mora terapii na CNS, oči a pánevní oblast, abychom to urychlily. Nakonec jsem to všechno zvládla. Oči mám v pořádkuvyřadila jsem antidepresiva a deprese nejsou. Chodím opět do práce...Díky, V. P. Praha

Komentář IPB: Když ke mně klientka poprvé přišla 13. 2. 2013, opravdu na tom nebyla psychicky dobře. Potíže se zrakem, zhoršující se deprese, podrážděnost, nesoustředěnost, chronické potíže v urogenitální oblasti, neustálá únava a malátnost. Jen na CNS jsme naměřily plasmodia, vlasovce, trichomonády, toxoplasmu, borrelii, Entamoebu histolyticu, Taenii solium, neisserii, brucellu, haemophilus atd. Dále v těle EBV, CMV, chlamydie, ancylostomy, Echinococcus granulosus, brucelly, Trichuris trichiura. Na doporučení začala užívat Okuladren, Zooinf, Cranium, Neurodren a dlouhodobě Plasmofit od Mgr. Podhorné. Všechny druhy antihelmintik. Pak následovala druhá řada informatik - Okuladren, Spirobor, Liverdren, Minddren a Herpeson. Nahrávala jsem klientce speciální informatika přímo na glaukom. 

8. 1. 2014 proběhlo čtvrté měření. Klientka hlásí, že se opět vrátila do práce. Na CNS pouze svalovec a Taenia, v těle i v oku zbytky vlasovců. Potíže s očima již nemá.Stále nálezy v urogenitální oblasti:mycoplasmy, ureaplasmy, obě trichomonády, chlamydie, hlísti, echinokok. Naštěstí jsem již v této době měla informatika Femina od paní Ing. Bláhové a přidaly jsme Gynodren. Na doporučení pokračovala zvýšenou jednodenní dávkou na ploché červy na noc a po té univerzálkou, kdy léky na vlasovce každé úterý i středu po celou dobu 6 týdnů. MMS bylo samozřejmostí, včetně výplachů pochvy a klystýrů. 

6. 3. 2014 byla opět na kontrole. Deprese i zelený zákal vyřešeny, zůstávají zbytky prvoků, na ně jsme nahrály informatika. Pokračujeme v roztoku a u lékaře si vyzvedne protiprvokový lék.