Jdi na obsah Jdi na menu
 

ERI

Nejpřesnější detekce problémů v lidském organismu

Technické informace pro lékaře, zdravotnický personál, terapeuty, poradce i veřejnost.

Diagnostika ERI je nejen nástrojem k lékařskému vyšetření, ale i k terapeutickému skenování, které umožňuje provádět například:

 • zjišťování prvotních příčin vzniku nemocí
 • stanovení širokého spektra patologických onemocnění a náchylností
 • zjišťování prvotních příčin vzniku nemocí
 • stanovení širokého spektra patologických onemocnění a náchylností
 • určování konkrétní lokalizace patologických procesů a diagnostikuje skryté patologie za účelem prevence nebo prokázané patologie za účelem dalšího léčení
 • včasnou diagnostiku a diagnostikovat zdravotní stav všech systémů a orgánů

Významnou jedinečností je zjištění předklinických druhů onemocnění, diagnostika rizika a funkčních poruch různého původu za účelem prvotní prevence nemocí 

Přednosti, kvalita a vlastnosti diagnostiky ERI20171022_163737.jpg

 1. SNÍMANÍ – výsledky nepotřebují elektrody na těle člověka, proto je ​snadné využití ERI i v terénu
 2. ODOLNOST – na výsledky diagnostiky nemají vliv zdroje elektromagnetických polí (mobilní telefon, počítač, wifi atd.)
 3. PASIVITA – přístroj zapisuje přirozené vyzařování organismu pacienta, ale zároveň ho neozařuje jako  RTG, UZI, МRT, КТ
 4. RYCHLOST – velmi významně zkracuje dobu vyšetření i léčení, protože informace se zapisuje během 30 vteřin
 5. ZVÝŠENÁ KAPACITA A KVALITA profylaktických vyšetření
 6. ZVÝŠENÁ ÚČINNOST léčení díky individuální volbě léčiv

Možnosti využití diagnostiky

1.) Orgánová a vazivová diagnostika:

žaludečně-střevní trakt, srdečně-cévní systém, močový a pohlavní systém žen i mužů, nervový systém, systém kostí a kloubů, bronchiálně-plicní systém, ORL - nos, hrdlo, ucho, stomatologie, nopthalmologie, mléčné žlázy, mezenchymy

2.)  Systémová diagnostika

endokardiální systém, anabolické procesy, katabolické pochody, imunitní systém, psychický status

3.) Etiologická diagnostika

priony, viry, bakterie, prvoci, plísně (mykózy), cizopasníci, toxiny, disbakterióza

4. Ekologická diagnostika

vitamíny, mikroprvky, radioaktivní prvky, alergeny, geopatogenní zatížení

Popis lékařské technologie - diagnostiky ERI

V ERI se využívá nový systém získávání bioinformačních charakteristik objektu (živého organismu).

Reverzní snímač pracuje se spinovými proudy, které mění na elektromagnetické signály při výkonu elektromagnetického pole menším než 5 mW, koeficient účinnosti kolem 30%.

Důležité porovnání - magnetická rezonanční tomografie (MRT) pracuje se signály kolem 50 mW s koeficientem účinnosti kolem 0,001% tj. 30 000 krát nižším než ERI. Základní rozdíl je tedy v tom, že MRT je možné porovnat s radiolokátorem, který vysílá signál a hodnotí jeho ozvěnu, ERI je pasivní zařízení hodnotící přirozený fón stejných pochodů kako MRT..

obrazek10.png

Reverzní komutátor – jednoúčelový procesor

ERI používá zásadně nový reverzní komutátor, který se skládá z bloku reverzních tlumičů a jednoúčelového kontroléru. Díky zvláštním technologickým řešením se dosahuje stabilního provozu s dynamickými signály ve frekvenčním rozsahu od 0,001 Hz do 386 GHz.

ERI je nový typ pasivního lékařského přístroje

Všechny přístroje, které pracují s vlnovou technologií, je možné rozdělit na aktivní a pasivní. Aktivní přístroje nahušťují během své funkce zkoumaný objekt energií (radiolokátor, sonar, МRТ aj.). ERI – pasivní přístroj, hodnotí stav objektu v dynamice a nemá obdoby v celosvětové praxi. Toto je zásadní předností ERI jako lékařské technologie.

3d33.jpg

V ERI se používá nový způsob předložení bioinformace o organismu

Lékařská technologie ERI se zásadně liší použitím rozboru dynamiky spektrálního stavu organismu, na základě použití wavelet-přeměny (Wavelet approach = WA).

Wavelet-přeměna se liší od jiných druhů spektrální analýzy kvantitativním představením dříve neregistrovaných složek, spojených s fázovým diagramem příznaků, které popisují stav objektu.

Všechny dnes známé způsoby analýzy signálů je možné rozdělit na:

 • hodnotící plošné charakteristiky
 • objemové charakteristiky

Lékařská technologie KME umožňuje analyzovat objemové charakteristiky zkoumaného signálu, což zajišťuje zásadně novou úroveň analýzy, která byla dříve nedostupná pomocí tradičních metod spektrální analýzy.

PRAHA

Konzultace, měření i terapie přístrojem ERI

 Dagmar Císařová

 Kauza A.K. - Nespavost, trávení, vyčerpanost atd.

dasa-cisarova-6--1-.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Únavový syndrom, bolestivé dutiny a svaly

(Iveta, 26. 12. 2017 4:16)

Dobrý den.
Ráda bych se podělila o diagnostiku a léčbu s ERI

Rok 2017 byl pro mne velmi stresový. Roky jsem něčemu věřila a to se rozpadlo. Neuměla jsem se s tím smířit a trápila jsem se. Stres trval příliš dlouho a já postupně začala mít potíže se spaním, s psychikou, pohybovým aparátem a s dutinami. Začala trvalá silná rýma a ukrutné bolesti od levé nosní dutiny. Když jsem se nadechla nosem nebo venku zafoukal vítr, bolest od levé nosní dutiny za pravé oko se nedala vydržet. Léky nezabíraly. Přišly trvalé horečky a já se stále jen klepala zimou. Nemohla jsem se zahřát a nakonec se mi nechtělo ani žít.

Když jsem přišla poprvé na ERI, nestačila jsem se divit. Psychosomata seděla jak ulitá z nichž "komplex nejlepšího žáka" byl můj problém od dětství. Na fyzické úrovni se v nosní dutině našla plasmodia, fasciola vajíčka a prvoci. Největší problém svaly (latentní tetanie se mi při stresech vždy velmi zhoršovala), fascie, klouby, srdce, únavový syndrom a vyčerpaná imunita.
Do první terapie mi paní Císařová vložila jen potíže na fyzické úrovni a alopatické léky. Přístroj ERI mi určil další diagnostiku za 4 dny. Během těchto dní se mi spustila rýma i z pravé nosní dírky. Do druhé terapie jsme již vložily nejen fyzické potíže a léky, ale již i potíže psychické a psychosomatické. Další kontrola vyšla za osm dní a během této doby jsem prošla speciální regresí a léky s ERI samozřejmě po celou dobu perfektně fungovaly. Každým dnem mi bylo lépe a lépe.
Na třetí diagnostiku a terapii ERI jsem přišla nadšená a plná chuti do života.
Díky ERI jsem bez bolestí a opět plná chuti do života a já chci paní Císařové moc poděkovat. Přeji Vám do dalšího roku hodně štěstí a plno spokojených klientů, Iveta z Prahy

Trávení, vyčerpanost, nespavost, velké slinění

(Klientka A.K. 62 let, v důchodu, 15. 11. 2017 11:24)

Absolvovala jsem pět měření a terapii pomocí systému ERI u paní Dagmar Císařové. K tomuto kroku jsem se rozhodla z důvodu nespavosti, trávících obtíží, celkové vyčerpanosti a především kvůli dlouhodobé, nadměrné tvorbě slin, které mě již velmi obtěžovalo. Při měření jsem se však navíc dozvěděla mnoho zajímavého o sobě, byly odhaleny skryté smutky a emoce, negativní pohled na okolí a další důležité informace o mém těle. Měření ERI mi dokonale nastavilo zrcadlo a ukázalo cestu, kterou se dále ubírat, v čem na sobě zapracovat, co vylepšit, jaké vitamíny tělu dodat. Po pěti měřeních se cítím celkově lépe, trávící obtíže ustoupily a nadměrná tvorba slin rychle mizí. Děkuji za to, že jsem měla příležitost ERI vyzkoušet, bylo to příjemné a prospěšné. A.K.

Re: Trávení, vyčerpanost, nespavost, velké slinění

(Dagmar Císařová, 16. 11. 2017 9:20)

Dobrý den,
děkuji za sdílení Vašich zkušeností s přístrojem ERI.
Jsou to jistě cenné informace pro jiné lidi, které trápí
podobné zdravotní obtíže.
Přeji Vám hodně zdraví.
Dagmar Císařová