Jdi na obsah Jdi na menu
 

12928432_1144735972227139_5506846135260837083_n.jpg

 

POZOR

Detoxikace není vhodná pro těhotné a kojící matky !!

Kdy je vhodné se ke konzultaci dostavit?Projděte si test a sami se rozhodněte.

 Test na zjištění přítomnosti parazitů

 

 

​Jak dlouho bude detoxikace trvat?

Záleží na zdravotních potížích a jejich závažnosti, na věku i na disciplíně klienta. V průměru od 3 do 24 měsíců.

Budu muset vaše léky užívat stále?

Ne. Cílem je klientovi pomoci tak, aby již nemusel užívat nic nebo aby alespoň mohl snížit dávky alopatických léků.

Vyléčíte každého?

Ne. Je nutné brát ohled na věk. Dále se obtížně řeší klient, který užívá větší množství alopatických léků a také brzdí kortikoidy. Je také nutné počítat s nevratným poškozením tkání, proto čím déle nemoc trvá, tím horší je prognóza.

Proč se odčervovat, když se mohu zase nakazit?

Proč si budu mýt ruce, když si je zase zašpiním? Rozhodnutí je zcela na vás, zda si parazity v těle necháte nebo se odčervíte.

Jsou klienti, kteří i po odčervení dále provádějí preventivní očisty těla, zlepšili stravování, používají roztok na dovolené atd. a pak jim detoxikace vydrží i několik let. Jiní ale přijdou s parazity už za rok. Nikomu nezaručím, že ho nepoštípe komár, nenakazí se od zvířat nebo že výborně proběhne dovolená.

Běžná detoxikace není vhodná pro toho, kdo 

  1. kdo užívá léky vícekrát jak 4x denně - např. 5x denně inzulín a do toho si klidně dá něco sladkého ze supermarketu. Takový člověk nejdříve musí změnit stravování a myšlení, jinak detoxikace nemá smysl.
  2. kdo užívá velké množství léků nejen od lékaře, ale ještě si sám chodí plno dalších léků kupovat bez vědomí lékaře. Takový člověk svůj zdravotní stav ani zlepšit nechce.
  3. kdo má vyhřezlou několikacentimetrovou kýlu (nejdříve operace, pak detoxikace). 
  4. kdo je velmi labilní a pohybující se na hranici normálnosti (zde je možné začít s očistou těla, ale zcela jiným způsobem, než je běžná detoxikace a to pouze pod podmínkou, že člověk opravdu chce se sebou něco dělat). Zde to není jednoduché.
  5. kdo věří, že se nikdy neuzdraví (kvantová fyzika - vše je o frekvencích)
  6. kdo nechce pracovat sám na sobě a kdo si myslí, že polknutím léků přijde zázračné uzdravení nebo kdo si myslí, že poradce udělá celou práci za něj

Detoxikace je možná, ale...

  1. pokud vás čeká hospitalizace, chemoterapie, ozařování, lázně, rehabilitace, na konzultační sezení má smysl se objednat až po ukončení všech těchto zákroků a procedur.
  2. nukleární injekce nebo kmenové buňky - detoxikace je možná až po 3 měsících od těchto zákroků, ale máme podmínku, že klient musí i nadále navštěvovat lékaře!

  3. titanová náhrada chlopně srdeční, kardiostimulátor, transplantace, dialíza - detoxikace je možná, ale musí být mírnější a zcela v jiném postupu, ale i zde máme podmínku neustálých lékařských kontrol

  4. při jakémkoliv vážném onemocnění ohrožující život je při detoxikaci nutné zůstat v péči ošetřujících lékařů.

Detoxikace nenahrazuje lékařskou péči ani léky určené lékařem.