Jdi na obsah Jdi na menu
 

EAV Salvia

 

salvie.jpg

 

Testování na EAV Salvii - je neinvazivní alternativní přístup a je založeno na principu elektro-akupunktury. Ostatní přístroje, jako je Sensitiv Imago, Imedis, Eri, Oberon atd., jsou na principu biorezonance.

Klient sedí za stolem proti terapeutovi, který pomocí přístroje Salvia a programu EAV zjišťuje změny v organismu z akupunkturního bodu na dlani ruky. Toto testování není bolestivé.

mereni-na-salvii-1.jpg

Informační kapky

Kapky nejsou léky a nemohou léky ani nahradit. joalis.jpgV preparátech nejsou nahrány informace, které dokáží zlikvidovat konkrétní nemoc, ale dokáží likvidovat toxiny, které nemoc mohly způsobit

Preparáty Joalis = informační kapky - jsou přírodní produkty joalis---hb.jpgzpracované HDTx-techology, technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou preparátů Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky. 

Informační preparáty nedodávají do těla umělou chemickou látku, ony samy o sobě neodstraňují toxiny - poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoléčicích schopností.

Použití informačních preparátů: 20 minut před užitím a 20 min po užití nejíst, nekouřit a nepít žádné nápoje kromě čisté neperlivé vody. 20 min po poslední lahvičce již můžete cokoliv. Pokud je třeba užít více preparátů současně, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 až 5 min. Nepoužívat kovovou lžičku a preparáty nesmějí být v blízkosti mobilů, TV, ledniček atd.!!

EAV Salvia, informační kapky a všechny informace, které jsou uvedeny na těchto stránkách, nelze považovat za lékařská doporučení, lékařskou péči, lékařská vyšetření, laboratorní testy ani za léky určené lékařem.

 

Příspěvky

Sensitiv Imago

9. 5. 2007

 

Quantum

8. 5. 2007

 

RAMALOOP

7. 5. 2007

 
Celý příspěvek | Rubrika: EAV Salvia | Komentářů: 0

Impulzní stimulace

7. 5. 2007

 

Supper Ravo Zapper

6. 5. 2007