Jdi na obsah Jdi na menu
 

Gastritida, Celiakie, Ulcerózni colitida, 

Crohnova choroba, Diabetes

Všichni tito klienti mají potíže s prvoky (většinou špatná voda) a nedostatek HCL v žaludku a dvanácterníku. Malé množství HCL v trávicím traktu nemá pak sílu rozložit různé patogeny. Tento nedostatek HCL lékaři ještě zvyšují podáváním Helicidu  nebo jedlé sody. Soda bikarbona sice zředí naši HCL, tím máme na chvíli po bolestech, ale nic to neřeší, protože bakteriím a prvokům se v neutrální prostředí dobře daří. Takové řešení lékařů jen podpoří "začarovanýž kruh". 

Celiakie

Méně plochých parazitů a hlístů. Převažují lamblie a rezistentní prvoci, je nutné hlídat EBV i žloutenky. Při celiakii není slinivka schopná produkovat trávicí enzymy, které štěpí lepek a mléko. Proto se celiakici musejí lepku vyhýbat. Podle lékařů nevyléčitelné. Podle naší metody celkem lehce vyléčitelné. Mám klientku, která již po 3 měsících detoxikace může lepek a nemá žádné potíže. Lepku se ale bude dál vyhýbat, protože se dala na zdravé stravování.

Ulcerózní colitida a Gastritida 

Vždy musíme hlídat především rezistentní prvoky (voda), dále helicobacter, campylobacter, lamblie, a všechny druhy améb.

Crohnova choroba

Nutné hlídat hlavně žloutenky, rezistentní a běžný prvoky a tasemnice.

Diabetes

Způsobují především žloutenky typu C, D, E, G, běžní a rezistentní prvoci, améby a plasmodia.

 

Tato chronická, dle lékařů neléčitelná, onemocnění jsou způsobena kombinací těchto patogenů

Hepatitidy A, B, C, D, E, G

Nejsou hlavním důvodem průjmů, ale k průjmu přispívají. Dále způsobují záněty a bolesti břicha. V případě těchto nálezů by se měla čistit celá rodina. Žloutenky má velké množství lidí, aniž by měli některou z těchto diagnóz. V mé poradně mi jeden lékař (jako můj klient) potvrdil, že zvýšený bilirubin má dnes již plno lidí a bohužel, naše laboratoře žloutenku najdou jen v případě velmi akutního stavu. 

Améby

Mohou vytvářet cysty a pseudocysty podobné nádorům a jsou hlavním spouštěčem hlenovitých a někdy až krvavých průjmů. Proto při detoxikaci zakazuji pít vodu ze studny a studánek, koupání v bazénech, termálních lázní, v rybnících, i ve vlastním bazénu. Pozor na všechny zdroje pitné vody a to i na dovolené v exotických státech. Nezapomínejte, že ledové kostky jsou také z vody, což mnohým lidem na dovolené nedochází. 

Lamblie (giardie)

Způsobují chronické záněty, říhání, pálení žáhy atd. Nacházíme je u žaludečních vředů i ve střevě. Pozor na ► vodu, je nutné ji ► testovat. Dále je můžete získat od zvířat, neomytým ovocem nebo zeleninou a z tepelně špatně upraveného masa. 

Rezistentní prvoci na chlór - Blastocystis hominis, Isospora belli, Cryptosporidium ssp., Sarcocystit ssp. 

Opět je zdrojem voda: 

  • Kohoutková především v menších městech, kde zanedbávají úpravu vody ozonizací či ozařováním ► UV-lampami
  • Studny
  • Uhlíkaté filtry bez UV lampy

​Způsobují průjmy, bolesti i křeče břicha, záněty trávicího traktu včetně zánětu slinivky, záněty v oblasti močových cest, pohlavních orgánů i dýchacích cest. Pokud nám kontaminovaná voda teče přímo z kohoutku, jediným řešením jsou UV-lampy. Mnoho lidí pak přestává mít i potíže pohybového aparátu.

Z mé praxe - někdy mohou způsobit impotenci. 

Helicobacter a Campylobacter

Vředy, záněty trávicího traktu, pálení žáhy, říhání atd. Nákaza jídlem, dojídáním zbytků, slinami, špatně tepelně upraveným masem atd. 

Plasmodia

Nemáme pouze tropickou malárii, ale jsou i evropské. Mnoho klientů, kteří si o naší práci na internetu nic nezjistí, se pak během měření diví a nedůvěřují. Řekla bych, že alespoň jednu evropskou malárii má v současné době každý, kdo má nějaký zdravotní problém. 

Způsobují pocení, zimomřivost, horečky, anémii, únavu, nevolnosti, zvracení, průjmy nebo zácpy a napadají všechny orgány včetně jater a slinivky. Získáme především komárem. 

KOMPLETNÍ LÉČBA

u člověka, který neužíval kortikoidy, trvá 6 až 12 měsíců (u diabetes je léčba náročnější). V případě kortikoidů je nutné počítat s delší dobou. Do detoxikačního programu je nutné zapojit i partnera.