Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hulda Regehr Clark, Ph.D, N.D. (Naturopathic Doctor)dr-hulda-clarkova.jpg

18. říjen 1928 – 3. září 2009 

Vystudovala biologii na Saskatchewanské Universitě v Kanadě. Po absolutoriu a dalších dvou letech studia na Mcgillově Univerzitě, začala studovat na Universitě v Minnesotě biofyziku a fyziologii buněk. Obdržela doktorát v roce 1958. V roce 1979 opustila vládou financovaný výzkum a začala soukromou praxi. O 6 let později objevila elektronickou techniku pro měření frekvencí patogenních mikroorganismů. V průběhu svých výzkumů znovuobjevila ničení patogenních mikroorganismů vysokofrekvenčními impulsy a propracovala mnoho postupů a metod pro netradiční kniha-revoluce-v-leceni-vsech-nemoci-hulda-clarkova.jpgléčbu téměř všech nemocí. 

Její postupy a léčebné metody používala řada klinik v USA. Pak ale začaly právní obtíže ze strany FTC (vládní agentury USA), proto svůj výzkum přesunula do Tijuany v Mexiku, kde založila vlastní kliniku na které se věnovala především léčbou onkologických pacientů v pozdní fázi onemocnění. 

H. R. Clarková pořádala přednášky a semináře po celém světě. Přinesla mnoho nových informací pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů. Nebála se perzekucí a falešných osobních obvinění a výsledky svých výzkumů zveřejnila v kniha-lecba-rakoviny-ktera-fungovala.jpgněkolika svých knihách. Tyto informace se tak dostaly k široké veřejnosti a tak následovaly pokusy a výzkumy dalších vědců a lékařů, kteří výsledky Dr. Clarkové potvrdili a stále potvrzují.

Podle Clarkové je většina nemocí způsobena přítomnosti cizích organismů a znečišťujících látek v lidském těle, které poškozují imunitní systém. Důslednou eliminací nežádoucích parazitů, bakterií a virů z těla lze postupně vyléčit zdravotní potíže a umožnit tak tělu, aby se postupně regenerovalo a uzdravovalo "samo". Podle kniha-revoluce-v-leceni-nemoci-hulda-clarkova.jpgClarkové se klasická medicína zaměřuje především na zmírnění příznaků nemoci a neodstraňuje hlavní původ příčiny.

Protože pochopila, že všechny živé organismy včetně lidského těla vysílají „elektricky“, sestrojila přístroj zvaný syncrometer, který detekuje rezonance a díky tomu detekovala rozsahy frekvencí u různých druhů patogenů a na základě výsledků svých dlouhodobých výzkumů sestavila tabulky frekvencí. Ty se používají až do dnešní doby.

Před několika lety zveřejnila svoje výsledky výzkumů v ničení patogenních organismů v lidském těle pomocí svého vynálezu, kterým je přístroj Zapper. Je to v podstatě frekvenční generátor obdélníkových impulsů, který ničí široké spektrum mikroorganismů, které v sobě člověk nemá mít.

Dvoudílné interview s Dr. H. R. Clark