Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Někteří lidé odmítají MMS i protiparazitární léky a chtějí své zdravotní potíže řešit výhradně přírodní cestou. Jedním z nejlepších rozhodnutí jsou zelené potraviny. Spolu s užíváním můžete (ale nemusíte) změnit stravování. V případě zájmu, zelené potraviny také jdou spojit s protiparazitární  kúrou. 

Dávkování chlorely a mladých travin (ječmen a kamut)

Dávkování je individuální a je vhodné ho nastavit na míru člověka. Například: 

  • U atopického ekzému či lupénky je dávkování pomalejší, aby nenastalo prudké zhoršení. Je nutné se zabývat pitnou vodou, likvidovat mycobacterie, trichomonády i další prvoky, dirofilárie atd. 
  • U diabetikům je zase vhodné dávku rozložit do více dávek a zvýšit počet tablet, neboť chlorella stabilizuje krevní cukr.
  • Někdy při užívání chlorelly mohou nastat zácpy. Zde je nutná změna nejen dávkování - poradím.
  • Jiné dávkování je při užívání léků od lékaře, u autoimunitního onemocnění, radioterapie
  • Atd.

Aby nenastaly silné detoxikační příznaky, pro své klienty poskytuji podrobné dávkování i navyšování. Máte-li zájem o zelené potraviny, je možné se domluvit zdarma na:

  • osobní schůzce
  • poradím i přes Skype a zelené potraviny zašlu

ZVÝHODNĚNÁ  CENA  PRO  DLOUHODOBÉ  UŽÍVÁNÍ  +  BONUS

Jste-li rozhodnuti, že budete zelené potraviny užívat delší dobu, poradím, jak je získávat za výhodnější ceny a jako bonus přidávám testování 1x za 3 měsíce po celou dobu užívání zdarma na QUA - zjišťování stavu systémů, vitamínů, minerálů, aminokyselin atd.

20180227_163329--1-.jpgSuper zelené20180227_163316--1-.jpg potraviny, 

naprostá BOMBA

a mám radost, že je mám stále po ruce!!

Chcete-li užívat zelené potraviny dlouhodobě, není to problém, protože jde o potraviny s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů a tím pádem je můžete jíst dlouhodobě stejně jako ovoce a zeleninu. Právě z tohoto důvodu je užívám, protože si tak doplňuji látky, dělám prevenci chorob a již nemusím myslet na to, co budu jíst...