Jdi na obsah Jdi na menu
 

POUČENÍ PRO NOVÉ PORADCE

Jednoho dne mi zavolal jeden z hlavních lidí ze skupiny Užíváme CDS, zda bych přijala jeho matku, protože ji lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Hned mi však oznámil, že kyvadlem zjistil, že to onkologie není. Řekla jsem ano a požádala jsem o vzorek vody. Dozvěděla jsem se, že ji vodu vozí - kyvadlem zjistil, že voda je bez patogenů a poslal mi také i fotku nálezu.

Co jsem viděla na fotce, mi naprosto stačilo k tomu, abych intuitivně věděla, že jeho kyvadlo se mýlí. Každému svému klientovi vysvětluji, že strach má nejsilnější frekvence - z čeho máme strach, to většinou získáváme. A já dostala strach, že když udělám sebemenší chybu, tak mě tento člověk „rozmete“ na internetu. Vše jsem konzultovala a dostala jsem radu, ať jdu od toho. Já se však rozhodla, že paní v pokročilém věku přijmu. 

V kanceláři jsme se přivítaly a já požádala o vzorek vody. Paní ho nepřinesla, protože syn říkal…. Připravila jsem si kartu a paní říká, že rakovinu nemá, protože syn říkal… Bylo jasné, že je tu velké citové pouto a já jako žena, která je mladší než klientka (je mi 52 let) nebudu mít žádnou šanci ji vysvětlit, že syn se mýlí.

Začala jsem měřit. K prsu jsem testovala Carcinae, Optimon, HPV, Praziquantel, rezistentní prvoky (voda), Ivermectin, Hetrazan, toxoplasma, onkoviry, maligní, echinokok (vše vyšlo pozitivně) a při tom jsem se zeptala, zda užívá od syna CDS. Paní mi ihned a kategoricky oznámila, že MMS či CDS užívat prostě nebude! Ke křížové kontrole, abych se přesvědčila, že vše, co jsem doposud naměřila, je pravda, už nedošlo, protože jsem přestala měřit. Pokládala jsem za důležitější provést rozhovor a klientce jsem hned oznámila, že to nevypadá vůbec dobře. Na to jsem se opět dozvěděla, co syn říkal.

Začaly jsme si povídat o důležitosti roztoku, stravování, myšlení atd. Dávala jsem si pozor na každé slovo a snažila jsem se být velmi milá. Nakonec mi klientka oznámila, že uzenin a dalších nevhodných potravit se nevzdá a ona sama mi řekla: „To je lepší umřít, než se omezovat v jídle.“

Konzultace trvala 1,5 hodiny a za tento čas jsem si nevzala ani korunu. Na rozloučenou jsme se dohodly, že do stravování ji tedy mluvit nebudu, ale že se musí rozhodnout alespoň pro poctivé užívání roztoku, který je zásadní. Slíbila jsem ji, že jakmile se rozhodne, ihned z Prahy do HK přijedu jen kvůli ní, důkladně ji změřím a začnu s ní pracovat.

Synovi jsem popsala celý děj konzultace, ale nemohla jsem mu říci, co jsem naměřila, protože jsem to neměla ověřené křížovým měřením, které je velmi důležité. Oba byli mou konzultací velmi zklamáni. Asi očekávali, že onkologii popřu a doporučím léky bez roztoku, což jsem ale neudělala.

Nakonec jsem se dozvěděla, že maminka se rozhodla roztok užívat a že jede za synem do Brna. Vodu prý bude měřit brněnský poradce. Hned jsem mu tedy zavolala, vše vysvětlila a řekla mu, že jako muže ho bude pravděpodobně více respektovat a poprosila jsem ho, zda by ji v tom případě rovnou změřil i na diagnózu. Souhlasil a já se nakonec dozvěděla, že mu vyšly nejen stejné výsledky jako mně, ale i další a že voda nebyla vůbec dobrá, což jsem předpokládala.

Celou dobu jsem měla strach z toho, že mě syn této klientky „rozmetá“ na internetu a to se také stalo. Za několik měsíců dokonce ve svém článku napsal, že jsem byla velmi na jeho maminku nepříjemná, arogantní, že jsem ji zakazovala jíst a že jsem jí dokonce já sama řekla: „To máte lepší umřít….“

Bohužel, musím přiznat, že jsem si sklidila jen to, co jsem si zasela. Bylo mi to velmi líto, ale na druhou stranu jsem měla velkou radost, když jsem se v článku také dočetla, že nález této klientky se lepší.

Přesto bych se dnes zachovala stejně u každého klienta s touto diagnózou. Pracuji určitou metodou, a když mi klient řekne, že tuto detoxikaci provádět nebude, že chce jenom léky, loučím se s ním. Nevidím sebemenší důvod, proč bych ho měla měřit a tím pádem ho obírat o peníze, když detoxikaci nebude dodržovat. Naopak se mu snažím najít jiný způsob řešení, který by mu mohl vyhovovat.

Jako poradce jsem vždy moc ráda, když přijde klient, který si uvědomuje důležitost toho, jak žije, myslí a jak se stravuje. Takových klientů je čím dál více a to je skvělé, protože právě s takovými pozitivními klienty je vždy rychlejší a úspěšnější detoxikace. Přijde-li však klient, který je v neustálém stresu, miluje každé ráno k snídani mléko, k odpolední svačince uzeniny a večer uléhá do postele se svým zvířecím miláčkem nebo např. klient, který během konzultace neustále opakuje: „Nechci, nezvládnu, neumím, nedokážu, nesnáším…“, je práce poradce mnohem složitější a mnohdy i zbytečná.

Znám poradce, který se okamžitě s takovým klientem loučí. Já sama se ale snažím alespoň trochu takového klienta „nakopnout“. Občas se mi to povede a klient na kontrolu přijde úplně jako vyměněný a to je pro mne krásná odměna.

 Onkologie

Po nějakém čase jsem se znovu s brněnským poradcem spojila a požádala ho o radu, jak zkrátit čas konzultace, který byl u mě často delší jak 2 hodiny. Poradil mi pro nového klienta dotazník emailem. Prý se mu to osvědčilo a mně se to zdálo jako velmi dobrý nápad.

Já sama s klientem „chodím“ hodně do hloubky a tak můj dotazník byl nakonec rozsáhlejší a je pravda, že mi ušetřil mnoho času během konzultace. Objevil se však klient, který si na dotazník u paní Ing. Bláhové stěžoval a tak jsem tento způsob zrušila.

Zanedlouho bylo v Brně setkání, kterého se zúčastnil i tento poradce a přišla řeč i na můj emailový dotazník. Protože paní Ing. Bláhová vyjádřila nesouhlas, tento poradce nejenže nepřiznal, že mi ho sám doporučil a že podobný také emailem posílá svým klientům, ale ještě se tomu zasmál. Možná ho díky tomuto setkání již také zrušil, ale já jsem z toho mnohé pochopila. Děkuji!

Na nástěnce mám Čtyři dohody a silně vytištěnou jednu z nich

NEBER NIC OSOBNĚ

a moc dobře vím, že

NEJSOU VĚCI VŽDY TAKOVÉ, JAKÝMI SE ZDAJÍ BÝT

Bohužel na to hodně často zapomínáme.