Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Bolotovův balzám

Recept vznikl na základě lučavky královské. Má stejnou koncentraci bolotovuv-balzam.jpgjako krokodýlí žaludeční šťávy. Člověk by jej měl ředit asi 1:50. To znamená na šálek čaje, kávy, vody, ovocné šťávy či zákysu dát 1 až 2 lžičky balzámu.

Když nápoj pijeme, vrátník cítí přísun kyselin do žaludku a je stále zavřený. Tím zajišťuje dobrou funkci žaludku, který štěpí živočišné bílkoviny na aminokyseliny.

Ve skutečnosti je tento balzám obyčejná, uměle vytvořená, žaludeční šťáva, která zlepšuje procesy trávení, ale také startuje všechny mechanizmy zpracování těžkých cukrů. Proto se může používat také při léčbě diabetu.

Při zvýšených dávkách 3krát až 6krát denně po 30 až 50 ml v průběhu 15 až 35 dní zastavuje balzám gangrenózní proces jakéhokoliv původu: jak diabetického, tak i gangrénu způsobenou popáleninami či omrzlinami.

Jde o to, že při gangréně v lidském těle počet buněk, jež se rozpouští, je mnohem menší než počet odumírajících. Používáním balzámu, který velmi dobře rozpouští právě odumřelé buňky, tento poměr mění k lepšímu. A tak dochází k zastavení gangrenózního procesu.

Boris Bolotov se narodil 1930. Když ho propouštěli z vězení, měl rozmlácenou lebku a zlomené žebro. "Lučavka královská" zahojila všechno. Je stále v pracovním nasazení, přes den pracuje fyzicky a večer u počítače. Je zdráv, protože má lymfu v dokonalém pořádku.