Jdi na obsah Jdi na menu
 

KARMICKO-KABALISTICKÁ  NUMEROLOGIE  JMÉNA

2.000,- Kč

23.10. od 9.00 do 17.00 hodin

Kde PRAHA

Nejlépe nechat auto na kraji Prahy. Stanice Metra je přímo v místě konání kurzu

Vše kolem nás má své vibrace - stůl, světlo, myšlenka...jméno...každé písmenko má svou energetickou hodnotu a své vibrace, jako vše kolem nás a tyto vibrace nás ovlivňují.

Pro poradce je to velmi nápomocná technika, protože se můžete o klientovi dozvědět mnohem více než vám sám o sobě poví nebo proč se vám nedaří dojít k úplnému vyléčení klienta.

Tato numerologie pracuje s vibracemi písmen a čísly do 100. Vibrace našeho jména nás ovlivňují po celý život. Denně nás někdo našim jménem oslovuje, denně se s ním setkáváme - podpisy, korespondence atd. Působení jména může být pozitivní (harmonizace těla, srovnaná psychika, úspěch v práci atd.), ale i negativní (psychická rozpolcenost, rozhozená fyzická úroveň, tragická nehoda, sklony k sebeobětování a k sebevraždě atd.). Jméno může blokovat a naopak uvolňovat a podporovat mnoho dalších oblastí našeho života.

Tato technika vychází z původní posvátné Kabaly a je numerologií, která položila veškeré základy pro dnešní moderní numerologii. Tato tradice má kořeny v esoterním judaismu. Předává se ústní formou (zatím vím jen o jedné knize), aby této moudrosti nemohl nikdo zneužít. Kdysi ji mohlo provozovat jenom pár vyvolených. Legenda tvrdí, že je to tajné učení, které předal Bůh Mojžíšovi na hoře Sinaj. Mojžíš je dále začal předávat svým vyvoleným mistrům. Původní kabala byla předávána pouze osobám starším 40 let.

numerologie.jpg

Během kurzu se naučíte techniku jak proniknout do tajuplnosti kabalistické numerologie, která pracuje s karmickými a osudovými uzly. Ve jméně je život člověka a i taková změna, jako jsou vdavky, může život změnit k lepšímu ale také i k horšímu.

Jméno rozhoduje o schopnostech, vlastnostech, tendencích, možnostech, nemocech atd. To vše lze najít a ovlivnit úpravou jména, je-li to k dobru člověka.

Co všechno se dá zjistit z rozboru a rozebrat

Jde rozebrat téměř vše - jméno a zjistit veškerá pozitiva nebo naopak negativa, která nás ovlivňují po celý život. Jde rozebrat jméno + datum vhodný pro jednání, abychom předem věděli, kdy máme větší šanci k úspěchu. Dům, kam se chystáme přestěhovat. Partnerský vztah dvou lidí, ale také celé rodiny. Lze rozebrat název webových stránek či firmy, aby prosperovaly. Jméno pro miminko, které se má narodit, abychom mu připravili do života lepší cestu... Zjistit z rozboru se dá ve své podstatě všechno.

Kabalistická numerologie a její rozbory jsou přesné, až z toho občas člověka mrazí.