Jdi na obsah Jdi na menu
 

TROPICKÁ MALÁRIE  a  PRAVIDELNÉ KONTROLY
Kauza I.P.B.

Jako poradce jsem předvedla, že platí „kovářova kobyla chodí bosa“....a to je špatně!!
Kdysi jsem se změřila a mimo jiné jsem si našla i evropské malárie. Tropickou jsem si nekontrolovala, protože jsem nikde v zahraničí nebyla. Prošla jsem běžnou detoxikační kůrou a namátkově jsem se hlídala.
Během let jsem si vyřešila onkoviry, prvoky, EBV, CMV, hlísty, platyhelmintes a mnoho dalšího. Také jsem užívala léky na malárie. Vždy se mi po nich na pár měsíců ulevilo a pak bylo opět vše zpátky.
Někdy koncem roku 2014 jsem se s jedním klientem dohodla, že spolu vyzkoušíme jednorázově 20 kapek roztoku...a přišlo pro mne velké překvapení, které jsem ovšem měla předpokládat, když se v mé rodině objevila leukémie.
Začala jsem mít velmi silné zimnice, které se střídaly s vysokým pocením a horečkami. Změřila jsem se a tropická malárie naprosto všude. Také se mi opět objevily onkoviry. Protože jsem zvyklá na roztok již přes 4 roky, onkoviry šly odstranit velmi snadno. Tropická malárie mi však způsobila větší potíže.
Již hodně let sklízím obdiv za pozitivní energii a plno elánu, ale pravý opak je pravdou, což je typické pro falciparku. Ve skutečnosti jsem se cítila neustále velmi unavená, ale snažila jsem se to schovávat i když mě v odpoledních hodinách občas klient viděl, že se ztrácím v mikrospánku. V minulých letech jsem to sváděla na to, že pracuji 7 dní v týdnů a spím v práci. Dnes již vím, že kdybych se důkladně měřila, přišla bych na to, že původcem byla tropická malárie.
Opět jsem tedy začala malárie řešit lékem ráno a v poledne, roztokem i informatiky. Přestože jsem ve všední dny stále pracovala, koncem týdne mi docházely síly a víkendy jsem většinou celé prospala. Celkem se mi dařilo to zvládat. Jenže pak přišly stresy (
kongres v Německu, přednášky atd.), protože jsem měla strach, že selžu, že nesplním očekávání. A co si budeme povídat, stresy a psychika velmi oslabuje imunitní systém a já na tom byla stále hůře a hůře.
A jak vypadal poslední víkend?
Za dva dny jsem prospala 40 hodin pocitově buď jako v lednici nebo v tropech (ostatně jako všechny noci ode dne 20 kapek). Začala jsem mít silné bolesti levé dolní končetiny a pravého ramenního kloubu. Proto jsem přidala večerní dávku léků na vlasovce. Dolní končetiny mi obrovsky natekly (vlasovec mízní) a totálně mi selhala psychika. Najednou jsem ztratila úsměv, energii a chuť to zvládnout. Postupně jsem přestávala vidět. Všechno bylo rozmazané, zaostřovat nešlo až jsem nakonec měla bílou mlhu před očima. Ještě že na pc umím psát i bez čtení a písmena se dají velmi zvětšit. Přesto jsem dokázala na pc pracovat jen chvilku. Vlastně jsem zjistila, že energii a úsměv v poslední době dokáži najít jen v přítomnosti klientů. Bez nich bych byla jen v hlubokém spánku.
Dnes je pondělí 8.6.15 – dolní končetiny středně oteklé, bolesti odeznívají, psychika zatím nic moc, ale vidění ok. Již se těším na zítra. Přijdou klienti a já se opět budu snažit o úsměv a energii. Není totiž nic důležitějšího, jak pozitivní přístup k tomu, co děláme. To jsem si opět ověřila tento víkend, když jsem se negativně utápěla ve svých pocitech a začala se litovat – to je také špatně!!.

Díky sebe-zkušenosti doporučuji všem klientům i všem poradcům – poctivé kontroly, kontroly a zase kontroly až do doby, kdy je vše čisté. Kdybych toto i já sama na sobě dodržela, mohla jsem být již dávno v pořádku.