Jdi na obsah Jdi na menu
 

MELANOM - PROGNÓZA 3 TÝDNY ŽIVOTA

Kauza K.F.

Popisuje I.P. Belušová

V době, kdy moje matka opakovaně dostávala chemoterapii při akutní leukémii (vybrala si tuto léčbu) táta zjistil, že má nějaký útvar na zádech. Nevěnoval tomu pozornost, protože se řešily matčiny potíže. Jenže po delší době nastalo zhoršení a proto se dostavil k lékaři. 

Nakonec si melanom nechal chirurgicky odstranit až po smrti mé matky a výsledek prognózy - 3 týdny života, možná o něco déle. Přišel totiž již pozdě. Protože viděl moji matku umírat při chemoterapii, rozhodl se pro náš způsob detoxikace s tím, že byl stále ve spojení se svým lékařem. Vytvořila jsem mu speciální kůru, kde jsem v jeden den spojila lék na vajíčka a larvy vlasovců s lékem na hlísty a některé dny jsem proložila lékem na Platyhelmintes nebo na dospělé vlasovce. Snažila jsem se hlavně ponechávat volné dny na roztok. Táta měl strach ze smrti a tak se roztokem předávkoval tak, že měl silný průjem - a vyplatilo se!  

Je tomu již 4 roky a táta má více elánu než kdykoliv před tím. Bohužel, díky předávkování, již dál preventivně roztok nechce užívat, což není dobré.

Ráda bych však chtěla upozornit na jednu z nejdůležitějších věcí: Když se táta od lékaře dozvěděl, že vlastně nemá šanci, nejdříve se psychicky zhroutil, protože uvěřil lékařům, že je konec a také se podle toho začal chovat. Když jsem však přijela s papírem, kde bylo veškeré užívání léků přesně rozepsáno, začal se usmívat a dostal dobrou náladu. Uvěřil totiž, že si život bude ještě pár let užívat. Měl obrovskou výhodu, protože celoživotně patří k pozitivním lidem, zdravě se stravuje a téměř denně sportuje. Nyní mu je 76 let, je často na fotbalovém hřišti, kde trénuje brankaře, jezdí na kole i skůtru, vyráží s baťohem na zádech pod širák atd.

Ve svých 60ti letech přežil klinickou smrt a od doby, co přežil i lékařskou prognózu 3 týdnů se mu naprosto změnilo myšlení

ŽIJE  TADY  A  TEĎ  A  VŮBEC  NEŘEŠÍ,  CO  BUDE  ZÍTRA.  

DOKUD  ŽIJU,  NEMÁ  TO  CHYBU !

říkává můj táta a svůj život si užívá plnými doušky bez ohledu na to, co si druzí myslí

Při nemoci ohrožující život  je psychika téměř nejdůležitější!