Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

dnes.....jpg

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Poradce s celostním přístupem

PRAHA 5

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE MĚ NAJDETE

► Nemoci od A do Z

V roce 1992 jsem prošla cvičitelským kurzem pro fitness včetně rehabilitačního cvičení a výcviku plavání. Dále jsem prošla kurzem - Sociální pečovatel s praxí u lidí, kteří nebyli schopni pohybu.

Postupně jsem prošla dalšími akreditovanými kurzy MŠMT ČR i kurzy s certifikací a dnes mohu říci, že mě postupně nejvíce ovlivnili tito lidé:

 • Přednosta Doc. MUDr. Vladimír Vašků CSc.
 • PaedDr. Eva Minaříková
 • Sindy Katayamaleto-2015.jpg
 • Mgr. Jiří Čehovský
 • Robert G. Smith
 • Dominika Pluhařová
 • MUDr. Lev Gorškov
 • MUDr. Petr Lukeš
 • Ing. Hana Bláhová​
 • Jim Humble
 • Bc. Petr Kochlík
 • Primář MUDr. Hajduk
 • Kristián Beňo

2016.jpg

Do roku 2010 

jsem využívala pouze bylinné preparáty a plazmový generátor

Během praxe jsem však zjistila, že některé potíže se touto cestou prostě vyřešit nedají a

od roku 2010

pracuji Metodou Ing. Hany Bláhové

Přestože nelze pomoci úplně každému, úspěšnost touto metodou je poměrně velmi vysoká a to hlavně díky roztoku. Dnes již mohu s jistotou říci, že pokud je klient poctivý v detoxikačních postupech, tak například astma, chronický kašel, alergie, celiakie, kolitidy, chronické únavy, migrény atd. lze vyřešit naprosto vždy.

V současné době se připravuji ještě na Instruktora zdravotního cvičení pro seniory

Při konzultaci je pro mědsc_0799--1-.jpg prvořadé zjišťování virů, bakterií, plísní, prvoků i červů. K zápisu však nepoužívám tento grafický zápis do schématu lidské postavy, protože potřebuji pro detoxikaci a následné kontroly podrobnější informace, které se mi do grafiky nevejdou.2017.jpg

Chcete znát příčinu vašich potíží či poradit, jak na změnu k lepšímu?

Objednejte se ke konzultaci 776 791 964

I když všechno souvisí se vším,

NEJLÉPE  ZAČÍT  LIKVIDACÍ  PARAZITÁRNÍCH  NÁLEZŮ

 

V roce 2015 "vznikl" certifikát této metody, proto jsem ho od paní Ing. Hany Bláhové obdržela až po 5ti letech praxe

dsc_0796.jpg

► Onkologie

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny, vybral si lékaře bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

mereni-na-salvii-1.jpg

Neexistuje ani jeden poradce, který má 100 % úspěšnost a neexistuje ani jedna metoda, která pomůže všem stejně. Někdy detoxikaci lidé vzdají, jindy přijdou za 5 minut dvanáct a do detoxikace jdou s nechutí. Těžko říci, proč to desetkrát vyjde a jednou neVšimla jsem si ale, že spíše to vychází lidem, kteří jsou celoživotně pozitivní povahy. Ne nadarmo se říkává:

Veselá mysl, půl zdraví

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Ledviny a onkologie

(Iveta Polly, 4. 12. 2015 9:58)

Dobrý den.
Bez měření nevím, zda vám mohu pomoci. Prosím, zavolejte mi a domluvíme se. V každém případě budu vyžadovat, abyste byla pod lékařskou kontrolou. Iv

Nádor na mozku

(Jana Skřivánková, 17. 11. 2015 16:27)

Dobrý den.
Myslíte, že byste mi mohla pomoci? Jana

Re: Nádor na mozku

(Iveta Polly, 22. 11. 2015 15:36)

Dobrý den paní Jano.
Ve spolupráci s primářem MUDr. Hajdukem, který se věnuje onkologii, bychom se mohli pustit do očisty. Iv

Celiakie

(Karel, 17. 10. 2015 7:55)

Dobrý den.
Moje dcera (10 let) má Celiakii. Udržet dietu není u dětí snadné a podle lékařů je to neléčitelné. Kolega v práci mi o vás říkal a také jsem se od něj dozvěděl, že léčitelné to je. Je to pravda?
Díky za odpověď, Karel

Re: Celiakie

(Iveta Polly, 18. 10. 2015 9:44)

Dobrý den.
Ano, je to pravda. Léčitelná je vždy. Nejlépe mi zavolejte, domluvíme termín a na první návštěvu přinesete vzorky vody, klidně i do plast-lahví http://www.bioara.cz/clanky/testovani-pitne-vody.html.
Hezký den, Iv

Ekzém

(Alena, 23. 9. 2015 10:39)

Dobrý den paní Iveto.
Moje dcera (11 let) se již několik let trápí s ekzémem. U lékaře dostává jednu mast za druhou, nějaké tabletky a nyní jsme dostaly kortikoidy, se kterými se nechci smířit. Je možné tento problém s vámi vyřešit? Za případnou odpověď předem děkuji, Alena Praha

Re: Ekzém

(Iveta Polly, 24. 9. 2015 20:06)

Dobrý večer.
Ano, je možné ekzém vyřešit. Prosím, volejte po půl osmé večer a domluvíme se. Základem bude "změřit" vodu a ostatní probereme ústně. Iv

Měření Hradec Králové

(Lukáš, 16. 9. 2015 17:42)

Dobrý den,

bylo mi doporučené Vaše měření parazitů. Našel jsem že měříte i v Hradci Králové, ale bohužel nemohu najít jak se objednat nebo jakýkoliv kontakt proto píši sem. Děkuji za bližší informace

Re: Měření Hradec Králové

(Iveta Polly, 16. 9. 2015 23:56)

Dobrý večer.
Přímo na této stránce máte kontakty a to jak tel. číslo tak i email. Zrovna zítra jedu do Hradce a mám tam jedno místo volné, ale na domluvu je již pozdě. Myslím, že jste mi i email již napsal, ale o měření jste nenapsal ani slovo. Iv

Celiakie

(Jana, 6. 9. 2015 11:35)

Dobrý den paní Belušová.
Je fajn, že jste vrátila "komentáře" a tak vám chci touto cestou poděkovat.
Na prvním našem sezení jste mi říkala, že vyléčení celiakie je poměrně jednoduché. Moc jsem vám nevěřila, vždyť lékaři tvrdí, že je to neléčitelné.
Jsem zdravá i podle lékařů a vám moc děkuji. S láskou Jana

Re: Celiakie

(Iveta Polly, 14. 9. 2015 12:19)

Děkuji za příspěvek a přeji hodně štěstí, Iv

očista jater a paraziti

(Kamila, 4. 9. 2013 8:58)

Dobrý den, chystám se na očistu jater tzv.liver flush. Espompská sůl, olivový olej a grepová šťáva. Pomůže mi tato očista také proti parazitům nebo je to vyloženě pouze na játra. Na netu je doporučováno před touto očistou dělat očistu na parazity. Co by jste mi doporučila na celkovou očistu proti parazitům?
Děkuji a přeji pěkný den.
Kamila

Re: očista jater a paraziti

(Polly, 6. 9. 2013 7:24)

Dobrý den Kamilo.
Očista jater je, dle mého názoru, velmi důležitá a stejně tak i očista tlustého střeva - proti parazitům to však nestačí. S klystýrama doporučuji začít při protiparazitální kůře. Neznám vaše mikro-výsledky, proto mi, prosím, písněte vaše zdravotní potíže na email, abych mohla pro vás dát dohromady protiparazitální kůru.
Hezký den, Polly

Re: očista jater a paraziti

(Vlasta, 19. 10. 2013 17:34)

Dobrý den, paní Kamilo, četla jsem váš dotaz a nedalo mi to a proto vám píši, mám tuto kůru několikrát za sebou je to super, cítím se skvěle, protože jsem se zbavila 2000kamenů jak to popisuje Dr. Hulda Clarková ve své knize opravdu to tak funguje.Ale abyste při této kůře neměla bolesti musíte se napřed zbavit parazitů , které máte ve svém těle.Přeji vám ať se zbavíte všech neduhů a jste s výsledkem spokojená jako já. Je mi 65let.

Ženské potíže

(Janovská, 13. 9. 2013 20:45)

Paní Iveto, moc a moc díky! Mnoho let jsem trpěla, bolesti, krvácení, myom a cysty. Bylo to utrpení. Operaci na odebrání pohlavních orgánů jsem odmítla a pak jsem si našla Vás....zeptala jste se mě: Jsme tři - Vy, já a Vaše trápení. S kým chcete žít? A tak jsme to spolu zvládly. Vaše bezkonkurenční výplachy měly okamžitou odezvu. Byl to dlouhý boj, který vyžadoval důslednost a pravidelnost, ale já stále myslela na tu Vaši otázku. Odpověď mi dodávala sílu i odhodlání....Dnes mi lékař oznámil, že jsem zcela zdravá a operaci mi už nemá proč navrhovat a za to vděčím Vám. Díky, díky :))

Zelený zákal

(Javořická, 10. 9. 2013 7:18)

Paní Iveto,
píši, jak jsem slíbila. Začala jsem kdysi mít bolesti a motání hlavy, únavu, rozmazané vidění atd. Začala jsem běhat po doktorech a nakonec jsem skončila v nemocnici, kde mi zjistili toxoplasmu v očích a glaukom. Z nemocnice mě propouštěli jako zdravou i když jsem jim říkala, že se nic nezlepšilo a že se cítím stále stejně. Řekli mi, že je to již psychického původu, že to časem odezní. Jenže neodeznělo. Stále jsem měla tlaky v očích a rozmazané vidění. Ostatní potíže byly stejné. Navštívila jsem vás a daly jsme se spolu do léčby - detoxikace, kapičky, každých 14 dní BRT + Mora + nozody cílené přímo na glaukom.
Chci vám moc poděkovat - jsem opět v práci a bez jakýchkoliv potíží. Přeji vám hodně štěstí a plno spokojených klientů. Díky, Jana

Vyhnula jsem se operaci i chemo...

(Tomanová Iveta, Brno, 3. 9. 2013 9:04)

Paní Belušová, chci vám moc poděkovat. Je mi přes 60 let a do chemoterapie se mi nechtělo. Měla jsem tušení, že ji nevydržím. Daly jsme se tedy spolu do "boje", který byl náročný ve všech směrech a VYŠLO TO!!!
Moc vám za vše děkuji...děkuji i za to, že jste mě naučila se na svět koukat trochu jinak. Mám nyní i s dcerou daleko lepší vztah než-li dříve a za to vám patří mé velké DÍKY. Přeji vám hodně zdraví a štěstí :)

...a konečně čekám miminko :)

(Věra Růžíčková, 3. 9. 2013 21:18)

Paní Belušová, byla jste má poslední šance. Za ty roky jsem prošla snad vším - lékařské kontroly, léčitelé, umělá oplodnění atd. atd. Už jsem se vzdávala a nakonec jsem se o Vás dozvěděla od paní Ing. Bláhové a tak jsem se u Vás objednala. S radostí Vám oznamuji - JSEM TĚHOTNÁ Jupíííííí... na další kontrolu se k Vám moc a moc těším. Jste bezva.

Re: ...a konečně čekám miminko :)

(Polly, 7. 9. 2013 9:15)

Již jsme spolu mluvily po telefonu. Mám z vás velkou radost :) Teď už konec s detoxikací. Na začátek dáme Kolostrum MUDr. Lukeše, které je tak asi o 75% lacinější než tolik známé Colostrum, vitamíny a minerály, abychom podpořily celý organismus po detoxikaci a vrátíme se pak zpět ke "kapičkám", které jsou při těhotenství a kojení velmi vhodné a tím dořešíme bacily, viry, plísně a prvoky.
HODNĚ ŠTĚSTÍ ...

Veronika Novotná, Praha

(I JÁ DĚKUJI PANÍ POLLY, 31. 8. 2013 21:13)

Moc vám děkuji za váš čas i oporu. Při detoxu mi nebylo právě nejlépe a když jsem potřebovala, vždy jste mi ochotně po telefonu poradila. Dnes jsem plná energie i optimismu a za to vděčím vám. Byl to těžký boj, ale společně jsme ho zvládly. Díky, díky :)))