Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

dnes.....jpg

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Poradce s celostním přístupem

PRAHA 5

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE MĚ NAJDETE

► Nemoci od A do Z

V roce 1992 jsem prošla cvičitelským kurzem pro fitness včetně rehabilitačního cvičení a výcviku plavání. Dále jsem prošla kurzem - Sociální pečovatel s praxí u lidí, kteří nebyli schopni pohybu.

Postupně jsem prošla dalšími akreditovanými kurzy MŠMT ČR i kurzy s certifikací a dnes mohu říci, že mě nejvíce ovlivnili tito lektoři:

 • Přednosta Doc. MUDr. Vladimír Vašků CSc.
 • PaedDr. Eva Minaříková
 • Sindy Katayamaleto-2015.jpg
 • Mgr. Jiří Čehovský
 • Robert G. Smith
 • Dominika Pluhařová
 • MUDr. Lev Gorškov
 • MUDr. Petr Lukeš
 • Ing. Hana Bláhová​
 • Jim Humble
 • Bc. Petr Kochlík
 • Kristián Beňo
 • Ing. Petr Velechovský

2016.jpg

Do roku 2010 

jsem využívala pouze bylinné preparáty a plazmový generátor

Během praxe jsem však zjistila, že některé potíže se touto cestou prostě vyřešit nedají a

od roku 2010

pracuji Metodou Ing. Hany Bláhové

Přestože nelze pomoci úplně každému, úspěšnost touto metodou je poměrně velmi vysoká a to hlavně díky roztoku. Dnes již mohu s jistotou říci, že pokud je klient poctivý v detoxikačních postupech, tak například astma, chronický kašel, alergie, celiakie, kolitidy, chronické únavy, migrény atd. lze vyřešit naprosto vždy.

V současné době se připravuji na Instruktora zdravotního cvičení pro seniory

Tvrdí vám lékař, že je to dědičné? Těch opravdu dědičných onemocnění je poměrně málo 

 • Moje matka měla velmi těžký přechod, silná cukrovka, vysoký cholesterol, migrény, návaly, mnoho dalších potíží a zemřela při chemoterapii na akutní leukémii.
 • Matka matky - nemocné srdce, vysoký krevní tlak, několik mrtvic a infarktů, cukrovka, rakovina + metastáze v celé dutině břišní
 • Otec matky - nemocné srdce, několik mrtvic a infarktů (dále nevím)
 • 4 sourozenci matky - onkologie plic, tlustého střeva, jater, slinivky, vysoký krevní tlak, cholesterol i cukrovka.
 • Z máminy strany u všech těžká obezita a rakovina
 • Můj otec angina pectoris, cholesterol a maligní melanom.
 • Matka otce - nemocné srdce, vysoký krevní tlak, cholesterol, vysoká obezita, na příznaky roztroušené sklerózy se postupně stala nechodící, infarkt, plicní embolie, zemřela na srdce. (její matka na příznaky roztroušené sklerózy se stala nechodící)
 • Otec otce - těžká cukrovka (dále nevím) a předčasné tragické úmrtí
 • 3 sourozenci otce - vysoký krevní tlak všichni, cholesterol, 20.8.17.jpg2x angina pectoris, 1x dna
 • Z otcovy strany úmrtí na selhání srdce ​

Dnes je mi 53 let a díky detoxikaci jsem měla krátký a lehký přechod, i když tvrdili, že dopadnu jako matka, protože je to dědičné. Všechny krevní testy, včetně cukru i cholesterolu, mám v pořádku. Tlak 110-120 / 70-80. S jedinou dědičností, se kterou se musím zabývat denně až do smrti, je nadváha. Měřím 165 cm a nyní vážím 67 až 69 kg - záleží na stravě a pravidelném pohybu. Stačí jen změnit myšlení, stravu, způsob života a čistit mikrobiologii. 

NEVĚŘTE,  ŽE  VAŠE  BĚŽNÉ  POTÍŽE  JSOU  DĚDIČNÉ!!! 

Při konzultaci je pro mědsc_0799--1-.jpg prvořadé zjišťování virů, bakterií, plísní, prvoků i červů. K zápisu však nepoužívám tento grafický zápis do schématu lidské postavy, protože potřebuji pro detoxikaci a následné kontroly podrobnější informace, které se mi do grafiky nevejdou.

2017.jpg

Protože se o klienta zajímám celostním přístupem, měl by každý počítat s delším časem konzultace než je 60 minut. Během sezení měřím parazitární zátěže a velmi podrobně vysvětluji detoxikační postupy. Pokud má klient zájem, řešíme i správné stravování či správný životní styl.

Chcete znát příčinu vašich potíží či poradit, jak na změnu k lepšímu? Objednejte se ke konzultaci 776 791 964

I když všechno souvisí se vším,

NEJLÉPE  ZAČÍT  LIKVIDACÍ  PARAZITÁRNÍCH  NÁLEZŮ

Certifikát jsem dostala až po 5ti letech praxe této metody

dsc_0796.jpg

► Onkologie

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny, vybral si lékaře bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

mereni-na-salvii-1.jpg

Neexistuje ani jeden poradce, který má 100 % úspěšnost a neexistuje ani jedna metoda, která pomůže všem stejně. Někdy detoxikaci lidé vzdají, jindy přijdou za 5 minut dvanáct a do detoxikace jdou s nechutí. Těžko říci, proč to desetkrát vyjde a jednou neVšimla jsem si ale, že spíše to vychází lidem, kteří jsou celoživotně pozitivní povahy. Ne nadarmo se říkává:

Veselá mysl, půl zdraví

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Migrény

(Karel, 20. 8. 2017 18:23)

Vážená paní Belušová,
i já bych vám touto cestou chtěl poděkovat. Tolik let mě trápily migrény a špatné trávení a lékaři si nevěděli rady. Prodělal jsem u vás 4 konzultace a cítím se naprosto zdráv. Ano, byla to dřina a poctivá práce. Každou chvíli jsem něco dělal, ale vyplatilo se. Teď už si na sebe budu dávat pozor a prevenci již beru jako samozřejmost.
Díky a přeji vám hezké dny, Karel z Červeného Kostelce

Re: Migrény

(Iveta , 1. 9. 2017 20:02)

Dobrý večer.
Nakonec jsme si zavolali.... Za tento vzkazík moc děkuji a ještě jednou přeji hodně štěstí, Iv

ASTMA

(Jana, 17. 8. 2017 19:52)

Paní Belušová,
mockrát Vám děkuji. Měla jsem dlouhodobě hodně zdravotních problémů a velmi silné astma. Lékaři říkali, že je to neléčitelné. No a vidíte, 5 konzultací u Vás a jsem naprosto zdravá. Díky Vám se cítím mnohem lépe než před 20 lety.
Přeji Vám hodně spokojených klientů, Jana z Plzně

Re: ASTMA

(Iveta , 20. 8. 2017 8:55)

Paní Jano,
byla jste velmi poctivá a mám z vás radost.
Mockrát děkuji a přeji vám hodně štěstí, Iv

Poděkování

(Michal, 29. 7. 2017 19:30)

Ahoj Mamčo,
chci ti poděkovat za všechno co pro mě děláš. Jsi skvělá. Kolikrát se sám sebe ptám, kolik z mých kamarádů mají tak úžasnou mámu, které můžou říct všechno. Pobavit se o problémech lepé jak s kamarádem u piva. Dostat vždy odpověď, která pomůže a zahřeje na srdci. Možná je to proto,že sis sama prošla opravdu těžkými chvílemi, proto umíš tak skvěle naslouchat a poradit. Tohle si na tobě cením opravdu nejvíc. Moc děkuji a opravdu tě mám rád!

Jsem stále fit :)

(Věra, 22. 7. 2017 8:58)

Krásné ráno paní Iv
Občas jukám na vaše stránky o konečně jste opět otevřela komentáře :)
Hlásím, že po 2 letech jsem stále jako rybka od hlavy až k patě, ale ráda bych nějakou tu preventičku. Tento víkend vám určitě zavolám, abychom se domluvily. To víte, byly nějaké bazény, tataráček a tak, však to znáte a protože byste teď někdy měla mít narozeniny, přeji vám jen to dobré a nejlepší :)

Pro čtenáře uvádím, že jsem s paní Belušovou řešila 15tileté chronické potíže močopohlavního systému a astma

Re: Jsem stále fit :)

(Iveta , 24. 7. 2017 8:46)

Děkuji za přáníčko a těším se na naše setkání :)

Dostala jsem krásný email a dovoluji si ho sem opsat...

(Iveta Polly, 7. 7. 2016 23:14)

Dobrý den,
připomínám se po delším čase. Jak bylo nastíněno v našem posledním rozhovoru - vše souvisí se vším " Co je dole, je také nahoře "
Nic méně spojením detoxikace těla a vědomou prací s myslí tak pohledem na život, mi přišlo nemalé poznání, co je a co není důležité, tím pádem skutečné.
S tělem se dějí vskutku zvláštní jevy, ale to vše bylo pozorováno teprve s vědomím neoddělitelnosti ve vzájemné vlivu s myslí. Dá se to připodobnit k moři.
Roztříštěná vlna na útesu, ve skutečnosti není oddělená od moře, je to pouze jiná forma.
A jak se daří vám, doufám že občasná životní to mračna, nezastiňují váš optimistický pohled na svět.
S přáním všeho dobrého, opatrujte své srdce.

Víťa

Atopický ekzém

(Milan, 29. 5. 2016 14:10)

Dobrý den.
Rád bych se zeptal, jak řešíte tento problém a jakou máte úspěšnost.
Děkuji za odpověď, Milan

Re: Atopický ekzém

(Iveta Polly, 30. 5. 2016 17:02)

Dobrý den.
Ano, řeším i tyto potíže. Pokud klient dodržuje vše potřebné, úspěšnost je vždy, jen u každého je detoxikace jinak dlouhá. Také hodně záleží na kvalitě vaší pitné vody, proto je nutné přinést vzorky vody studené i teplé z domu, práce, chaty atd.
Hezké odpoledne, Iv

CHOPN

(Vlasta, 23. 2. 2016 20:14)

Dobrý večer,obracím se na Vás s následujícím dotazem. Mám chronickou obstrukční plícní chorobu IV. Beru spoustů roztoků k inhalaci / tiotropium/ a sprejů . Přes tyto léky nejsem téměř schopná dýchat a jsem na pokraji psychických sil. Myslíte,že byste mi mohla pomoci?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Vlasta

Re: CHOPN

(Iveta Polly, 23. 2. 2016 22:58)

Dobrý večer.
Předpokládám, že máte ve spreji i kortikoidy a to je velká brzda, proto nemohu zaručit větší výsledky hned od začátku detoxikace. Musela byste počítat s tím, že detox bude na dlouho... Pokud se rozhodnete, naučím vás mezibuněčné dýchání a počítejte s tím, že detoxikace při vašem onemocnění vyžaduje velkou důslednost a poctivost. Určitě při našem setkání se vás také budu ptát na to, co doopravdy nemůžete rozdýchat nebo jaký smutek vás trápí.
Přeji pohodové dny, Iv

Tinnitus

(Anna, 29. 1. 2016 17:21)

Dobrý den, myslíte, že byste mohla pomoci? Manžel tim trpí a s nim i já už 2 roky. Ohluchl na jedno ucho a má tinnitus. Prošel řadu vyšetření a na nic se nepřišlo.
Díky předem za odpověď
Anna

Re: Tinnitus

(Iveta Polly, 30. 1. 2016 11:27)

Dobrý den paní Aničko.
První tinitus jsme měli vyřešený za jeden měsíc, další dva byly do 2 až 3 měsíců. Několik dalších se nám podařilo pískání jen zlepšit, ale nevyléčili jsme je. Během let jsem dospěla k názoru, že u tinitusu raději říkávám padesát na padesát.
Zlepšení nastane vždy, úplné vyléčení někdy.

Přeji pohodový víkend, Iv

Častá nachlazení, záněty průdušek, chronické záněty moč. měchýře a angíny

(Adéla z Prahy, 22. 12. 2015 12:12)

Dobrý den, paní Belušová.
Chci Vám touto cestou moc a moc poděkovat. Je to již rok, co jsem k Vám chodila sama se sebou i s dětmi. Za celý rok nikdo z nás nemarodil. Je to úžasné a Vaši metodu šířím dál.
Přeji Vám šťastné svátky, hodně spokojených klientů a držím Vám všem palce, aby Vám již dali konečně pokoj. Vaše skupina má plno vyléčených lidí, což se o klasické medicíně nedá říci. Adéla

Re: Častá nachlazení, záněty průdušek, chronické záněty moč. měchýře a angíny

(Iveta Polly, 26. 1. 2016 8:30)

Dobrý den paní Adélo.
Děkuji moc za celou naši skupinu a dodatečně vám i celé vaší rodině přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody....

Ledviny a onkologie

(Jana z Hradce, 3. 12. 2015 7:35)

Dobrý den.
Lékaři mě nutí na operaci a následnou chemoterapii. Myslíte, že byste mi mohla pomoci? Předem děkuji za odpověď. Jana

Re: Ledviny a onkologie

(Iveta Polly, 4. 12. 2015 9:58)

Dobrý den.
Bez měření nevím, zda vám mohu pomoci. Prosím, zavolejte mi a domluvíme se. V každém případě budu vyžadovat, abyste byla pod lékařskou kontrolou. Iv

Nádor na mozku

(Jana Skřivánková, 17. 11. 2015 16:27)

Dobrý den.
Myslíte, že byste mi mohla pomoci? Jana

Re: Nádor na mozku

(Iveta Polly, 22. 11. 2015 15:36)

Dobrý den paní Jano.
Ve spolupráci s primářem MUDr. Hajdukem, který se věnuje onkologii, bychom se mohli pustit do očisty. Iv