Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

dnes.....jpg

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Poradce s celostním přístupem

PRAHA 5

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE MĚ NAJDETE

► Nemoci od A do Z

V roce 1992 jsem prošla cvičitelským kurzem pro fitness včetně rehabilitačního cvičení a výcviku plavání. V tomto oboru jsem také nějakou dobu pracovala. Práce s lidmi mě bavila, a proto jsem dále prošla kurzem - Sociální pečovatel, kde jsem si vybrala praxi u lidí, kteří díky svému zdravotnímu stavu, nebyli schopni pohybu.

Postupně jsem prošla dalšími akreditovanými kurzy MŠMT ČR i kurzy s certifikací a dnes mohu říci, že mě nejvíce ovlivnili tito lektoři:

 • Přednosta Doc. MUDr. Vladimír Vašků CSc.
 • PaedDr. Eva Minaříková
 • Sindy Katayama
 • Mgr. Jiří Čehovský
 • Dominika Pluhařová
 • MUDr. Lev Gorškov
 • MUDr. Petr Lukeš
 • Ing. Hana Bláhová​
 • Jim Humble
 • Bc. Petr Kochlík
 • Kristián Beňo

voda.jpg

Do roku 2010 jsem využívala pouze bylinné preparáty a plazmový generátor

Během praxe jsem však zjistila, že některé potíže se touto cestou prostě vyřešit nedají a spojila jsem se s paní Ing. Hanou Bláhovou 

a od roku 2010 pracuji její metodu.

Přestože nelze pomoci úplně každému, úspěšnost touto metodou je poměrně velmi vysoká. Dnes již mohu s jistotou říci, že například astma, chronický kašel, alergie, celiakie, kolitidy, chronické únavy a migrény lze vyřešit naprosto vždy.

V současné době zjišťuji u klienta mikrobiální zátěže, ale zároveň se zajímám i o to, jak nemocný člověk žije, jak se stravuje i jak myslí, protože vše souvisí se vším. Pokud někdo zaviní autonehodu s následkem smrti a následují noční můry, které časem přejdou do depresí, rozhodně příčina deprese není v parazitech (zde je nutné především vedle detoxikace odblokovat tragický zážitek). Pokud řešíte nadváhu s tím, že se tak nějak věnujete stravě a není žádný pohyb, rozhodně není příčina v parazitech atd.

Vždy pro mne bude prvořadé zjišťování virů, bakterií, plísní, prvoků, červů a následná jejich detoxikace, ale od Metody Ing. Hany Bláhové se liším tím, že jsem během praxe dospěla k názoru, že za všechny potíže nemůže vždy jen a jen parazit (o tom jsem mluvila i na svých přednáškách). Každý člověk je jedinečný, a proto u někoho opravdu stačí pouze krátkodobé odčervení a klient je fit a někdy je to složitější a urputnější a proto se musí zabrat ve všech směrech.

dsc_0799.jpg

Při konzultaci nepoužívám grafický zápis do schématu lidské postavy z Metody Ing. Bláhové (viz. obrázek), protože potřebuji pro detoxikační postupy a následné kontroly podrobnější informace o klientovi, které se mi do této grafické karty nevejdou.

Kdo tedy chodí ke mně do poradny a zároveň komunikuje s paní 2017.jpgBláhovou o mé konzultaci, domnívám se, že by bylo lepší zvolit za terapeuta právě ji, neboť já nejsem její kopie, protože považuji za nepostradatelné zabývat se při chronických potíží celostním přístupem k člověku. To znamená, zohledňovat sice mikrobiální zátěže a cílenou detoxikaci, ale u někoho i psychiku, správné stravování či správný životní styl s vlastním zápisem do karty, protože nespatřuji řešení všech problémů vždy jen na fyzickém těle a parazitech.

Zastáváte-li názor, že za vaše chronické potíže může jen parazit, prosím, volejte pouze Ing. Hanu Bláhovou - 603 209 866 Brno, 

protože já sama jsem toho názoru, že parazit u chronických potíží není příčina, ale následek. Proto je velmi důležité vedle cílené detoxikace také odstraňovat prvopočáteční chyby, aby se potíže nevracely nebo aby v těch složitějších případech vůbec šly potíže odstranit.

Z těchto důvodů mě během konzultace před detoxikací zajímá u každého klienta především:

 • všechny zdravotní potíže
 • užívání léků určené lékařem, nepovinné očkování 
 • strava, pitný režim a zdroj pitné vody
 • pohyb, odpočinek, spánek
 • stres, pracovní nasazení a případné různé psychické zátěže (vlastní, rodinné či pracovní)
 • domácí mazlíčci
 • cestování do exotických zemí
 • mikrobiální, parazitární a toxické zátěže
 • a především vzájemná důvěra

​Proto je také vhodné počítat s tím, že kdo se objedná ke mně, konzultace může trvat 1,5 až 2 hodiny (nikoliv 60 min.).

Chcete znát příčinu vašich potíží či poradit, jak na změnu k lepšímu? Objednejte se ke konzultaci 776 791 964

I když všechno souvisí se vším,

NEJLÉPE  ZAČÍT  LIKVIDACÍ  PARAZITÁRNÍCH  NÁLEZŮ

Certifikát jsem dostala až po 5ti letech praxe této metody

dsc_0796.jpg

► Onkologie

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny, vybral si lékaře bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

mereni-na-salvii-1.jpg

Neexistuje ani jeden poradce, který má 100 % úspěšnost a neexistuje ani jedna metoda, která pomůže všem stejně. Někdy detoxikaci lidé vzdají, jindy přijdou za 5 minut dvanáct a do detoxikace jdou s nechutí. Těžko říci, proč to desetkrát vyjde a jednou neVšimla jsem si ale, že spíše to vychází lidem, kteří jsou celoživotně pozitivní povahy. Ne nadarmo se říkává:

Veselá mysl, půl zdraví

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jsem stále fit :)

(Věra, 22. 7. 2017 8:58)

Krásné ráno paní Iv
Občas jukám na vaše stránky o konečně jste opět otevřela komentáře :)
Hlásím, že po 2 letech jsem stále jako rybka od hlavy až k patě, ale ráda bych nějakou tu preventičku. Tento víkend vám určitě zavolám, abychom se domluvily. To víte, byly nějaké bazény, tataráček a tak, však to znáte a protože byste teď někdy měla mít narozeniny, přeji vám jen to dobré a nejlepší :)

Pro čtenáře uvádím, že jsem s paní Belušovou řešila 15tileté chronické potíže močopohlavního systému a astma

Re: Jsem stále fit :)

(Iveta , 24. 7. 2017 8:46)

Děkuji za přáníčko a těším se na naše setkání :)

Dostala jsem krásný email a dovoluji si ho sem opsat...

(Iveta Polly, 7. 7. 2016 23:14)

Dobrý den,
připomínám se po delším čase. Jak bylo nastíněno v našem posledním rozhovoru - vše souvisí se vším " Co je dole, je také nahoře "
Nic méně spojením detoxikace těla a vědomou prací s myslí tak pohledem na život, mi přišlo nemalé poznání, co je a co není důležité, tím pádem skutečné.
S tělem se dějí vskutku zvláštní jevy, ale to vše bylo pozorováno teprve s vědomím neoddělitelnosti ve vzájemné vlivu s myslí. Dá se to připodobnit k moři.
Roztříštěná vlna na útesu, ve skutečnosti není oddělená od moře, je to pouze jiná forma.
A jak se daří vám, doufám že občasná životní to mračna, nezastiňují váš optimistický pohled na svět.
S přáním všeho dobrého, opatrujte své srdce.

Víťa

Atopický ekzém

(Milan, 29. 5. 2016 14:10)

Dobrý den.
Rád bych se zeptal, jak řešíte tento problém a jakou máte úspěšnost.
Děkuji za odpověď, Milan

Re: Atopický ekzém

(Iveta Polly, 30. 5. 2016 17:02)

Dobrý den.
Ano, řeším i tyto potíže. Pokud klient dodržuje vše potřebné, úspěšnost je vždy, jen u každého je detoxikace jinak dlouhá. Také hodně záleží na kvalitě vaší pitné vody, proto je nutné přinést vzorky vody studené i teplé z domu, práce, chaty atd.
Hezké odpoledne, Iv

CHOPN

(Vlasta, 23. 2. 2016 20:14)

Dobrý večer,obracím se na Vás s následujícím dotazem. Mám chronickou obstrukční plícní chorobu IV. Beru spoustů roztoků k inhalaci / tiotropium/ a sprejů . Přes tyto léky nejsem téměř schopná dýchat a jsem na pokraji psychických sil. Myslíte,že byste mi mohla pomoci?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Vlasta

Re: CHOPN

(Iveta Polly, 23. 2. 2016 22:58)

Dobrý večer.
Předpokládám, že máte ve spreji i kortikoidy a to je velká brzda, proto nemohu zaručit větší výsledky hned od začátku detoxikace. Musela byste počítat s tím, že detox bude na dlouho... Pokud se rozhodnete, naučím vás mezibuněčné dýchání a počítejte s tím, že detoxikace při vašem onemocnění vyžaduje velkou důslednost a poctivost. Určitě při našem setkání se vás také budu ptát na to, co doopravdy nemůžete rozdýchat nebo jaký smutek vás trápí.
Přeji pohodové dny, Iv

Tinnitus

(Anna, 29. 1. 2016 17:21)

Dobrý den, myslíte, že byste mohla pomoci? Manžel tim trpí a s nim i já už 2 roky. Ohluchl na jedno ucho a má tinnitus. Prošel řadu vyšetření a na nic se nepřišlo.
Díky předem za odpověď
Anna

Re: Tinnitus

(Iveta Polly, 30. 1. 2016 11:27)

Dobrý den paní Aničko.
První tinitus jsme měli vyřešený za jeden měsíc, další dva byly do 2 až 3 měsíců. Několik dalších se nám podařilo pískání jen zlepšit, ale nevyléčili jsme je. Během let jsem dospěla k názoru, že u tinitusu raději říkávám padesát na padesát.
Zlepšení nastane vždy, úplné vyléčení někdy.

Přeji pohodový víkend, Iv

Častá nachlazení, záněty průdušek, chronické záněty moč. měchýře a angíny

(Adéla z Prahy, 22. 12. 2015 12:12)

Dobrý den, paní Belušová.
Chci Vám touto cestou moc a moc poděkovat. Je to již rok, co jsem k Vám chodila sama se sebou i s dětmi. Za celý rok nikdo z nás nemarodil. Je to úžasné a Vaši metodu šířím dál.
Přeji Vám šťastné svátky, hodně spokojených klientů a držím Vám všem palce, aby Vám již dali konečně pokoj. Vaše skupina má plno vyléčených lidí, což se o klasické medicíně nedá říci. Adéla

Re: Častá nachlazení, záněty průdušek, chronické záněty moč. měchýře a angíny

(Iveta Polly, 26. 1. 2016 8:30)

Dobrý den paní Adélo.
Děkuji moc za celou naši skupinu a dodatečně vám i celé vaší rodině přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody....

Ledviny a onkologie

(Jana z Hradce, 3. 12. 2015 7:35)

Dobrý den.
Lékaři mě nutí na operaci a následnou chemoterapii. Myslíte, že byste mi mohla pomoci? Předem děkuji za odpověď. Jana

Re: Ledviny a onkologie

(Iveta Polly, 4. 12. 2015 9:58)

Dobrý den.
Bez měření nevím, zda vám mohu pomoci. Prosím, zavolejte mi a domluvíme se. V každém případě budu vyžadovat, abyste byla pod lékařskou kontrolou. Iv

Nádor na mozku

(Jana Skřivánková, 17. 11. 2015 16:27)

Dobrý den.
Myslíte, že byste mi mohla pomoci? Jana

Re: Nádor na mozku

(Iveta Polly, 22. 11. 2015 15:36)

Dobrý den paní Jano.
Ve spolupráci s primářem MUDr. Hajdukem, který se věnuje onkologii, bychom se mohli pustit do očisty. Iv

Celiakie

(Karel, 17. 10. 2015 7:55)

Dobrý den.
Moje dcera (10 let) má Celiakii. Udržet dietu není u dětí snadné a podle lékařů je to neléčitelné. Kolega v práci mi o vás říkal a také jsem se od něj dozvěděl, že léčitelné to je. Je to pravda?
Díky za odpověď, Karel

Re: Celiakie

(Iveta Polly, 18. 10. 2015 9:44)

Dobrý den.
Ano, je to pravda. Léčitelná je vždy. Nejlépe mi zavolejte, domluvíme termín a na první návštěvu přinesete vzorky vody, klidně i do plast-lahví http://www.bioara.cz/clanky/testovani-pitne-vody.html.
Hezký den, Iv

Ekzém

(Alena, 23. 9. 2015 10:39)

Dobrý den paní Iveto.
Moje dcera (11 let) se již několik let trápí s ekzémem. U lékaře dostává jednu mast za druhou, nějaké tabletky a nyní jsme dostaly kortikoidy, se kterými se nechci smířit. Je možné tento problém s vámi vyřešit? Za případnou odpověď předem děkuji, Alena Praha

Re: Ekzém

(Iveta Polly, 24. 9. 2015 20:06)

Dobrý večer.
Ano, je možné ekzém vyřešit. Prosím, volejte po půl osmé večer a domluvíme se. Základem bude "změřit" vodu a ostatní probereme ústně. Iv

Měření Hradec Králové

(Lukáš, 16. 9. 2015 17:42)

Dobrý den,

bylo mi doporučené Vaše měření parazitů. Našel jsem že měříte i v Hradci Králové, ale bohužel nemohu najít jak se objednat nebo jakýkoliv kontakt proto píši sem. Děkuji za bližší informace