Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Kolagen XXL 1. balení 390,- Kčkolagen-xxl-200g1.jpg

Kolagen s touto etiketou je opravdu štěpený a v nejvyšší kvalitě, používaný vrcholovými sportovci - převážně vývoz Anglie a Amerika.

Obsahuje 18 aminokyselin.

Při 1 lžičce denně vyjde na 50 dní.

Lze kombinovat se všemi léky i během detoxikace.

Dobře ho snášejí i psi a kočky

Použití:

1.) Prevence 1 čajová lžička denně dle potíží na noc před spaním do vody, jogurtu, kysané smetany, mléka, müsli, přesnídávky apod.

První se dostaví pocit uvolnění kloubů (kolena, následně klouby ruky a nakonec kyčle a páteř, karpální a zakarpální kůstky, prsty, šlachy. 

2.) Při lehkých bolestech 1 vrchovatá polévková lžíce na noc před spaním denně dle potřeby, až do uvolnění kloubů a zmírnění či zmizení bolestí. Snižovat dávku na 1 čajovou lžičku před spaním je vhodné až když bolesti ustoupí. Dále užíváte jako prevenci 1.)

3.) Při silných bolestech doporučujeme přizpůsobit dávkování bolestem - denně 1 polévková lžíce ráno a 1 vrchovatá polévková lžíce na noc těsně před spaním. Jakmile bolesti kloubů zmizí, až pak postupně snižujete ranní dávku a večerní ponecháte. Nakonec snižujete i večerní dávku z polévkové lžíce na čajovou lžičku těsně před spaním a dále užíváte jako prevenci 1.) 

4.) Při úporných bolestech užívat jako v bodě 3.) a k tomu aplikovat obklady z kolagenu 1 lžička + 2 lžičky teplého olivového pannenského oleje – natřít bolavé místo, zabalit na 24 hodin. Pokud místo přestane za 24 hodin bolet, zvyšte denní dávku kolagenu a pak snižujte až při bezbolestnosti.

NUTNÁ PRAVIDELNOST

Doplňkové informace

Lidé po výměně kloubů mohou rovněž kolagen užívat. Vyhnou se operativnímu řešení dalších kloubů. Při užívání jiných preparátů není vhodné přípravky kombinovat. Doužívejte co máte, nebo se poraďte s vaším lékařem.

Jsou klienti, kteří si udělají týden či více pauzu, avšak následně musí většinou opět začít s vyšší dávkou kolagenu. Nejlepší je pravidelný interval. Před větší námahou je dobré den předem trošku zvýšit dávku. Klienti s nadváhou musí užívat opět vyšší dávku.

Během prvních 14-ti dní bolesti:

– u 85 % klientů ustanou zcela všehny (i altróza 3-4 stupeň)
– u 5 % něco nebolí vůbec a něco ještě trochu bolí – ale zvýšením dávky se dostanou na bezbolestnost
– dalších 5 % nenosí vložky do bot nebo mají hodně vyhřezlé ploténky – aby nic nebolelo, doporučujeme speciální masáž BOWEN, nebo nosit vložky a je po problému.
– posledních 5 % klientům se sníží některé bolesti, ale špatně provedená operace, výrůstky, srůsty apod. brání úplnému odstranění bolesti. Zde se musí odstranit příčina.
Mohou se objevit bolesti na místech, která v minulosti byla léčená analgetiky, nebo nebyla správně doléčena, staré úrazy, nebo jsou či byla hodně namáhána.
Tělo se „dorovnává“, musíme bolest ztlumit a vydržet to (krém na bolesti Bük a koupelová sůl). Pokud máte příčně plochou nohu, doporučujeme nosit vložky do bot. Bolesti pak z pravidla do týdne ustanou. Po „zatažení“ kloubů a vazů, až když jste bez bolestí, postupně snižujte dávku na vaši OSOBNÍ DÁVKU. Kolenní klouby jsou „semafor“ dávkování. Pokud bolest ustupuje pomalu, zvyšte dávku, po ustoupení bolesti zase snižujte.

NEPROCHLADNĚTE.

Při přetrvání bolestí více jak 3 týdny je možná příčina jinde, např. vyhřezlá ploténka – nutno řešit.

Aplikace: artróza, artritida, osteoporóza, bolesti kloubů, prevence (natažené šlachy trvají dlouho) apod.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bolest kloubu ruky

(Iveta Polly, 27. 2. 2018 13:08)

Zavolala mi klientka, že ji Kolagen natolik pomohl, že ho chce celá rodina. Chtěla zakoupit 4x akdci 3+1. Tolik kolagenu jsem ale u sebe neměla, a tak si ho objednala u kolegyně.
Je krásné, když to funguje :)

Bolavá kyčel

(Pavel, 30. 12. 2017 15:14)

Dobrý den.
Tak jsem si dnes u vás vyzvedl další kolagen, který beru již 3 měsíc a píši, jak jsem slíbil. Protože musím hodně počítat peníze, začal jsem užívat pouze jednu lžíci před spaním a musím říci, že jsem velice mile překvapen. Již po prvním balení, i při dlouhé chůzi, jsou bolesti pryč. Nemusím užívat ibalgin ani nic podobného. Mám radost a vám přeji krásného Silvestra a v dalším roce hodně spokojených klientů, Pavel ze Smíchova

31.8. 17 - Kolagen XXL

(Iveta Polly, 30. 12. 2017 14:05)

Dostala jsem email od kolegyně

U kamaráda s bolestí v koleně asi rok, nic nepomáhalo, injekce od ortopeda pomohly jen krátkodobě. Hned od druhého dne užívání kolegenu měl pocit úlevy a už se hlásí, zda by mohl dostat další balení.