Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Ženské domovy - Ostrovského 253/3

PRAHA 5 - Smíchov

4. patro - z výtahu vpravo, č. 4109 

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE  MĚ  NAJDETE

 

 

Jak probíhá návštěva:

Prosím, dostavte se několik minut před dohodnutým termínem.

Nejdříve probereme Váš problém a také budu chtít vědět například Váš zdroj pitné vody, zda navštěvujete bazény, rybníky, kontakt se zvířaty, stravování jako tataráky, krvavé steaky, sushi, zvěřina atd. Poté spolu vyhledáme příčiny Vašich potíží a postupně je začneme řešit.

______________________________________

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg

 

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny života, vybral si lékaře a operaci bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

► Onkologie

mereni-na-salvii-1.jpg

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Celiakie

(Iveta Polly, 14. 9. 2015 12:19)

Děkuji za příspěvek a přeji hodně štěstí, Iv

očista jater a paraziti

(Kamila, 4. 9. 2013 8:58)

Dobrý den, chystám se na očistu jater tzv.liver flush. Espompská sůl, olivový olej a grepová šťáva. Pomůže mi tato očista také proti parazitům nebo je to vyloženě pouze na játra. Na netu je doporučováno před touto očistou dělat očistu na parazity. Co by jste mi doporučila na celkovou očistu proti parazitům?
Děkuji a přeji pěkný den.
Kamila

Re: očista jater a paraziti

(Polly, 6. 9. 2013 7:24)

Dobrý den Kamilo.
Očista jater je, dle mého názoru, velmi důležitá a stejně tak i očista tlustého střeva - proti parazitům to však nestačí. S klystýrama doporučuji začít při protiparazitální kůře. Neznám vaše mikro-výsledky, proto mi, prosím, písněte vaše zdravotní potíže na email, abych mohla pro vás dát dohromady protiparazitální kůru.
Hezký den, Polly

Re: očista jater a paraziti

(Vlasta, 19. 10. 2013 17:34)

Dobrý den, paní Kamilo, četla jsem váš dotaz a nedalo mi to a proto vám píši, mám tuto kůru několikrát za sebou je to super, cítím se skvěle, protože jsem se zbavila 2000kamenů jak to popisuje Dr. Hulda Clarková ve své knize opravdu to tak funguje.Ale abyste při této kůře neměla bolesti musíte se napřed zbavit parazitů , které máte ve svém těle.Přeji vám ať se zbavíte všech neduhů a jste s výsledkem spokojená jako já. Je mi 65let.

Ženské potíže

(Janovská, 13. 9. 2013 20:45)

Paní Iveto, moc a moc díky! Mnoho let jsem trpěla, bolesti, krvácení, myom a cysty. Bylo to utrpení. Operaci na odebrání pohlavních orgánů jsem odmítla a pak jsem si našla Vás....zeptala jste se mě: Jsme tři - Vy, já a Vaše trápení. S kým chcete žít? A tak jsme to spolu zvládly. Vaše bezkonkurenční výplachy měly okamžitou odezvu. Byl to dlouhý boj, který vyžadoval důslednost a pravidelnost, ale já stále myslela na tu Vaši otázku. Odpověď mi dodávala sílu i odhodlání....Dnes mi lékař oznámil, že jsem zcela zdravá a operaci mi už nemá proč navrhovat a za to vděčím Vám. Díky, díky :))

Zelený zákal

(Javořická, 10. 9. 2013 7:18)

Paní Iveto,
píši, jak jsem slíbila. Začala jsem kdysi mít bolesti a motání hlavy, únavu, rozmazané vidění atd. Začala jsem běhat po doktorech a nakonec jsem skončila v nemocnici, kde mi zjistili toxoplasmu v očích a glaukom. Z nemocnice mě propouštěli jako zdravou i když jsem jim říkala, že se nic nezlepšilo a že se cítím stále stejně. Řekli mi, že je to již psychického původu, že to časem odezní. Jenže neodeznělo. Stále jsem měla tlaky v očích a rozmazané vidění. Ostatní potíže byly stejné. Navštívila jsem vás a daly jsme se spolu do léčby - detoxikace, kapičky, každých 14 dní BRT + Mora + nozody cílené přímo na glaukom.
Chci vám moc poděkovat - jsem opět v práci a bez jakýchkoliv potíží. Přeji vám hodně štěstí a plno spokojených klientů. Díky, Jana

Vyhnula jsem se operaci i chemo...

(Tomanová Iveta, Brno, 3. 9. 2013 9:04)

Paní Belušová, chci vám moc poděkovat. Je mi přes 60 let a do chemoterapie se mi nechtělo. Měla jsem tušení, že ji nevydržím. Daly jsme se tedy spolu do "boje", který byl náročný ve všech směrech a VYŠLO TO!!!
Moc vám za vše děkuji...děkuji i za to, že jste mě naučila se na svět koukat trochu jinak. Mám nyní i s dcerou daleko lepší vztah než-li dříve a za to vám patří mé velké DÍKY. Přeji vám hodně zdraví a štěstí :)

...a konečně čekám miminko :)

(Věra Růžíčková, 3. 9. 2013 21:18)

Paní Belušová, byla jste má poslední šance. Za ty roky jsem prošla snad vším - lékařské kontroly, léčitelé, umělá oplodnění atd. atd. Už jsem se vzdávala a nakonec jsem se o Vás dozvěděla od paní Ing. Bláhové a tak jsem se u Vás objednala. S radostí Vám oznamuji - JSEM TĚHOTNÁ Jupíííííí... na další kontrolu se k Vám moc a moc těším. Jste bezva.

Re: ...a konečně čekám miminko :)

(Polly, 7. 9. 2013 9:15)

Již jsme spolu mluvily po telefonu. Mám z vás velkou radost :) Teď už konec s detoxikací. Na začátek dáme Kolostrum MUDr. Lukeše, které je tak asi o 75% lacinější než tolik známé Colostrum, vitamíny a minerály, abychom podpořily celý organismus po detoxikaci a vrátíme se pak zpět ke "kapičkám", které jsou při těhotenství a kojení velmi vhodné a tím dořešíme bacily, viry, plísně a prvoky.
HODNĚ ŠTĚSTÍ ...

Veronika Novotná, Praha

(I JÁ DĚKUJI PANÍ POLLY, 31. 8. 2013 21:13)

Moc vám děkuji za váš čas i oporu. Při detoxu mi nebylo právě nejlépe a když jsem potřebovala, vždy jste mi ochotně po telefonu poradila. Dnes jsem plná energie i optimismu a za to vděčím vám. Byl to těžký boj, ale společně jsme ho zvládly. Díky, díky :)))

Vřelé DÍKY, paní Belušová!!!

(Iva Etrychová, HK, 24. 7. 2013 9:33)

Vaše bezkonkurenčně NÁDHERNĚ zpracované webovky jsem bohužel přečetla až po prvním sezení u Vás :-), do té doby jsem byla "jaksi psychomimo".. Ale teď, když Vás mám za "zády" jako oporu, je mi opravdu líp, psýcha už tolik netrápí.... Jen ti hnusní paraziti-ale i těch se s Vaší pomocí s radostí zbavím. Škoda, že jsme od sebe těch 100 km-i tak to vyřeším dojížděním za Vámi :-))). A tak děkuju Universu za Vás !!! A příště už budu rozumnější:-)
Z celého srdce Vám přeju zdraví a pevné nervy :-)

Re: Vřelé DÍKY, paní Belušová!!!

(Iveta Polly, 24. 7. 2013 9:35)

Paní ivo,
moc Vás zdravím a zároveň děkuji za pochvalu stránek a abych Vás ještě trochu uklidnila - mezi mé klienty patří i jedna skvělá novinářka a fotografka, která nemá žádné vážné zdravotní potíže a přesto se dala do prevence. Mezi její úlovky patří i čtyřmetrový červ, což bylo i pro mne šokující. Jest-li jednou napíši knihu o detoxikaci, tak bych ráda její fotečky použila. Myslím, že její prezentace, kterou chystá, přesvědčí nejenom mnoho lidí, ale i MUDr. Jonáše, že prostě parazity v těle máme ať se nám to líbí nebo ne a že nejdůležitější je pravidelná očista těla.
NEBOJTE, ZVLÁDNETE TO A BUDE LÍP. Hodně štěstí Iv