Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Ženské domovy - Ostrovského 253/3

PRAHA 5 - Smíchov

4. patro - z výtahu vpravo, č. 4109 

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE  MĚ  NAJDETE

1992 - 2017 Nejdříve jsem prošla cvičitelským kurzem pro fitness včetně rehabilitačního cvičení a výcviku plavání. Dále kurzem - Sociální pečovatel s praxí u lidí, kteří nebyli schopni pohybu. Postupně jsem prošla dalšími akreditovanými kurzy MŠMT ČR i kurzy s certifikací a je hodně lékařů i lektorů, kteří mi pomohli, spolu s mou praxí, si vytvořit svůj vlastní pohled na ne-moc a jak z ní ven ke štěstí.

Od 2010 jsem 6 let velmi úzce spolupracovala s paní Hanou Bláhovou.

V současné době sice stále vycházím z Metody Ing. Hany Bláhové, ale vlastní praxe mě naučila rozlišovat, kdy je lepší hned začít léky na odčervení a kdy raději začít přírodní cestou a až pak to doladit protiparazitárními léky. Někteří klienti totiž nejsou připraveni na chemické protiparazitární léky a když je začnou přesto hned od začátku užívat, mohou se detoxikovat roky a nikam to nepovede. To již zná mnoho klientů, kteří dojíždí nejen do Brna, Prahy, ale všude tam, kde naše skupina pracuje.

►  REFERENCE

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny života, vybral si lékaře a operaci bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

► Onkologie

mereni-na-salvii-1.jpg

Neexistuje ani jeden poradce, který má 100 % úspěšnost a neexistuje ani jedna metoda, která pomůže všem stejně. Někdy detoxikaci lidé vzdají, jindy přijdou za 5 minut dvanáct a do detoxikace jdou s nechutí. Těžko říci, proč to desetkrát vyjde a jednou neVšimla jsem si ale, že spíše to vychází lidem, kteří jsou celoživotně pozitivní povahy. Ne nadarmo se říkává:

Veselá mysl, půl zdraví

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg