Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Ženské domovy - Ostrovského 253/3

PRAHA 5 - Smíchov

4. patro - z výtahu vpravo, č. 4109 

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE  MĚ  NAJDETE

Nejsem lékař, ale certifikovaný praktik alternativních metod.

Při první konzultaci se zajímám o všechny souvislosti jako je fyzický stav klienta a celé jeho rodinyjaký je zdroj pitné vody, zda navštěvuje bazény, rybníky atd., kontakt se zvířaty, stravování (tataráky, krvavé steaky, sushi, zvěřina) atd. Následně vyhledávám příčiny, které postupně spolu řešíme.

 

PŘEDNÁŠKA 12. 3. 2019 od 18.00 do 20.00 hodin

Potíže trávicího ústrojí - příčiny a trvalé vyřešení

Pro posluchače nabízím zdarma konzultaci a měření v kanceláři na Smíchově. V případě menší návštěvnosti, změříme přímo během přednášky

Vstupné 150,- Kč

U Džoudyho
Jugoslávská 7/670
Praha 2

_________________________________________________________________________

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg

 

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny života, vybral si lékaře a operaci bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

► Onkologie

mereni-na-salvii-1.jpg

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Naší drahé a zlaté paní Iv :-)

(Iva Etrychová, HK, 18. 2. 2019 12:36)

Milá paní Ivetko, častokrát na Vás vzpomínám, nejen na vzácnou empatii, ktetou oplýváte, ale hlavně taky na pozitivitu, která mě vždycky po sezení u Vás chvíli #drží# při životě.Jste náš

Re: Naší drahé a zlaté paní Iv :-)

(Eyrychová, 18. 2. 2019 12:39)

Jste náš ANDĚL..... smajlík nefungoval.:-)

přednášky na Lávce v Praze

(Jiří, 6. 2. 2019 19:00)

Dobrý večer, na Vašich stránkách byl v loňském roce uveřejňovaný seznam
přednášek Cesty ke zdraví na Lávce v Praze, které organizoval p.J.Čáp.
Nemohu zjistit zda-li tento cyklus ještě pokračuje. Pokud máte nějaké informace o jeho osudu byl bych Vám povděčen za zprávu, byl jsem stálým návštěvníkem /i Vaším vděčným posluchačem/.
Děkuji a srdečně zdraví Jiří

Re: přednášky na Lávce v Praze

(Iveta, 7. 2. 2019 4:36)

Dobrý den pane Jiří,
přednášky byly nejdříve pozastaveny a teď se to točí kolem kmenových buněk na různých místech. Zjistím během dne a dám Vám vědět.
Hezký den, Iv

Re: Re: přednášky na Lávce v Praze

(Iveta, 7. 2. 2019 12:04)

Dobrý den.
Tak nyní jsou opravdu přednášky na různých místech. Nejlépe se spojit přímo s panem Čápem - Cestykezdravi@seznam.cz
Někdy jsou zajímavé přednášky i U Džoudyho. Já zde sama začínám od března 1x za měsíc.
https://www.udzoudyho.cz/index.php?option=com_dpcalendar&view=calendar&ids=10023&Itemid=780#year=2019&month=2&day=7&view=month
Hezký den, Iv

2019

(Iveta Polly Belušová, 19. 1. 2019 13:12)

Opět, po delší době, otevírám možnost dotazů a komentářů. Přeji Vám hodně štěstí a jsem tu pro Vás, Iv

Děkuji

(Jana z Kolína, 26. 11. 2017 8:48)

Paní Belušová,
velice vám děkuji. Když jsem k vám přišla, byla jsem na dně a bez chuti do života. Migrény, deprese, nespavost, gynekologické potíže před operací, zažívací potíže, obrovská únava, zvýšené pocení, náběh na astma, otoky dolních končetin, vysoký krevní tlak a arytmie. Byla jsem ve stavu, kdy se mi opravdu nechtělo žít, přemýšlela jsem i o sebevraždě a to mě čekal rozvod a majetkové vyrovnání a manželem, který se rozhodl mě totálně zničit.
Začaly jsme spolu detoxikovat, ale nikam to nevedlo. Stále jsem se propadala do depresí a bylo mi čím dál hůře. Byla jsem vám vděčná, že jste detoxikaci zastavila a udělaly jsme tři terapeutické sezení, abych odpustila rodičům i manželovi, abych přijala celou situaci a chtěla ji začít řešit i ke svému prospěchu.
Když se mi psychicky ulevilo a začala jsem budoucnost vidět mnohem lépe, vrátily jsme se k detoxikaci. Byly sice ještě krušné chvíle, ale již jsem je zvládala s vidinou, že jednou bude všechno fajn.
A dnes? Je tomu 18 měsíců a je mi skvěle. Mám kde bydlet, mám novou práci, nový život, vrátilo se mi zdraví i chuť do života a to jen a jen kvůli vám. Bez vás bych to určitě vzdala.
Moc vám děkuji a přeji vám mnoho spokojených klientů.
S láskou Jana

Re: Děkuji

(Iveta Polly, 12. 12. 2017 18:16)

Dobrý večer paní Jano.
Děkuji moc za Vaše povídání. Byla jste skvělá, úžasná a právě Vy jste byla krásným příkladem toho, jak neustálé užívání antihelmintik (chemické léky) a polykání roztoku nikam nevede, když je psychika poznamenaná nejenom dětstvím, ale i dalším životem. Když se to prostě semele, člověk se ve skutečnosti spíše lituje a neustále se propadá v negativních myšlenkách a to je v takovém "případě" prvořadé. Za vaše dětství nemohl parazit, za vaši sebelítost nemohl parazit... a tak bych mohla pokračovat do nekonečna.
Jsou klienti, kteří rádi vzpomínají na dětství, mají skvělý život a zdravé děti a právě takový klient, když začne mít najednou zdravotní potíže třeba po dovolené, se detoxikuje jako po másle :) Takový klient chodí na kontroly s tím, že je mu čím dál lépe a detoxikace trvá jen pár měsíců.
Když to však nefunguje, musí se rozebrat nejen fyzické tělo, ale i to psychické a mnoho věcí se musí přeprogramovat, odbourat a vyřešit, aby detoxikace nemusela trvat roky.
Paní Jano, přeji Vám hodně štěstí a vždy tu budu i pro Vás, Iveta

Léčba s rozumem

(Chytilová Ludmila, 22. 10. 2017 10:42)

S paní Ivetou spolupracuji několik let proto,že je to člověk,který nepomáhá lidem pro peníze,ale zejména pro zlepšení zdraví lidí.Pracujeme s lázeňskými preparáty,bylinkami,kolagenem apod. Ale ani bylinky a minerální soli nejsou všemocné a někdy je potřeba jiný přístup.
Proto je paní Iveta jeden z nejlepších poradců svým způsobem přístupu ke klientům a způsobem léčby.Pomohla mnoha našim klientům v případě,kdy už nebylo možno bylinkami více pomoci,za což jí moc děkuji.
Chytilová Ludmila

Re: Léčba s rozumem

(Iveta, 8. 11. 2017 10:02)

Liduško,
děkuji. Až teď jsem si všimla pochvaly. Děkuji a přeji hodně štěstí :)

Borelioza

(Jana, 21. 9. 2017 3:43)

Dobrý den.
Jsem na FB ve skupině o borelioze a tam jsem se v jedné diskuzy dozvěděla, že jste jedné paní pomohla. Měla prý borelii 15 let a přestože byla plně v lékařské péči, kdy užívala mnoho antibiotik, nakonec jste jí prý pomohla až vy.
Jsem v podobné situaci a ráda bych vás tedy poprosila o pomoc. Jana z Kolína

Re: Borelioza

(Iveta , 25. 9. 2017 22:03)

Dobrý večer.
Již jsme si zavolaly a brzo se uvidíme. Iv

Migrény

(Karel, 20. 8. 2017 18:23)

Vážená paní Belušová,
i já bych vám touto cestou chtěl poděkovat. Tolik let mě trápily migrény a špatné trávení a lékaři si nevěděli rady. Prodělal jsem u vás 4 konzultace a cítím se naprosto zdráv. Ano, byla to dřina a poctivá práce. Každou chvíli jsem něco dělal, ale vyplatilo se. Teď už si na sebe budu dávat pozor a prevenci již beru jako samozřejmost.
Díky a přeji vám hezké dny, Karel z Červeného Kostelce

Re: Migrény

(Iveta , 1. 9. 2017 20:02)

Dobrý večer.
Nakonec jsme si zavolali.... Za tento vzkazík moc děkuji a ještě jednou přeji hodně štěstí, Iv

ASTMA

(Jana, 17. 8. 2017 19:52)

Paní Belušová,
mockrát Vám děkuji. Měla jsem dlouhodobě hodně zdravotních problémů a velmi silné astma. Lékaři říkali, že je to neléčitelné. No a vidíte, 5 konzultací u Vás a jsem naprosto zdravá. Díky Vám se cítím mnohem lépe než před 20 lety.
Přeji Vám hodně spokojených klientů, Jana z Plzně

Re: ASTMA

(Iveta , 20. 8. 2017 8:55)

Paní Jano,
byla jste velmi poctivá a mám z vás radost.
Mockrát děkuji a přeji vám hodně štěstí, Iv

Poděkování

(Michal, 29. 7. 2017 19:30)

Ahoj Mamčo,
chci ti poděkovat za všechno co pro mě děláš. Jsi skvělá. Kolikrát se sám sebe ptám, kolik z mých kamarádů mají tak úžasnou mámu, které můžou říct všechno. Pobavit se o problémech lepé jak s kamarádem u piva. Dostat vždy odpověď, která pomůže a zahřeje na srdci. Možná je to proto,že sis sama prošla opravdu těžkými chvílemi, proto umíš tak skvěle naslouchat a poradit. Tohle si na tobě cením opravdu nejvíc. Moc děkuji a opravdu tě mám rád!

Jsem stále fit :)

(Věra, 22. 7. 2017 8:58)

Krásné ráno paní Iv
Občas jukám na vaše stránky o konečně jste opět otevřela komentáře :)
Hlásím, že po 2 letech jsem stále jako rybka od hlavy až k patě, ale ráda bych nějakou tu preventičku. Tento víkend vám určitě zavolám, abychom se domluvily. To víte, byly nějaké bazény, tataráček a tak, však to znáte a protože byste teď někdy měla mít narozeniny, přeji vám jen to dobré a nejlepší :)

Pro čtenáře uvádím, že jsem s paní Belušovou řešila 15tileté chronické potíže močopohlavního systému a astma

Re: Jsem stále fit :)

(Iveta , 24. 7. 2017 8:46)

Děkuji za přáníčko a těším se na naše setkání :)

Dostala jsem krásný email a dovoluji si ho sem opsat...

(Iveta Polly, 7. 7. 2016 23:14)

Dobrý den,
připomínám se po delším čase. Jak bylo nastíněno v našem posledním rozhovoru - vše souvisí se vším " Co je dole, je také nahoře "
Nic méně spojením detoxikace těla a vědomou prací s myslí tak pohledem na život, mi přišlo nemalé poznání, co je a co není důležité, tím pádem skutečné.
S tělem se dějí vskutku zvláštní jevy, ale to vše bylo pozorováno teprve s vědomím neoddělitelnosti ve vzájemné vlivu s myslí. Dá se to připodobnit k moři.
Roztříštěná vlna na útesu, ve skutečnosti není oddělená od moře, je to pouze jiná forma.
A jak se daří vám, doufám že občasná životní to mračna, nezastiňují váš optimistický pohled na svět.
S přáním všeho dobrého, opatrujte své srdce.

Víťa