Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Ženské domovy - Ostrovského 253/3

PRAHA 5 - Smíchov

4. patro - z výtahu vpravo, č. 4109 

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE  MĚ  NAJDETE

 

 

Jak probíhá návštěva:

Prosím, dostavte se několik minut před dohodnutým termínem.

Nejdříve probereme Váš problém a také budu chtít vědět například Váš zdroj pitné vody, zda navštěvujete bazény, rybníky, kontakt se zvířaty, stravování jako tataráky, krvavé steaky, sushi, zvěřina atd. Poté spolu vyhledáme příčiny Vašich potíží a postupně je začneme řešit.

______________________________________

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg

 

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny života, vybral si lékaře a operaci bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

► Onkologie

mereni-na-salvii-1.jpg

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Naší drahé a zlaté paní Iv :-)

(Iva Etrychová, HK, 18. 2. 2019 12:36)

Milá paní Ivetko, častokrát na Vás vzpomínám, nejen na vzácnou empatii, ktetou oplýváte, ale hlavně taky na pozitivitu, která mě vždycky po sezení u Vás chvíli #drží# při životě.Jste náš

Re: Naší drahé a zlaté paní Iv :-)

(Eyrychová, 18. 2. 2019 12:39)

Jste náš ANDĚL..... smajlík nefungoval.:-)

Re: Re: Naší drahé a zlaté paní Iv :-)

(Iveta, 28. 3. 2019 12:27)

Milá paní Ivuško,
mockrát děkuji a přeji Vám hodně hodně štěstíčka :-)

přednášky na Lávce v Praze

(Jiří, 6. 2. 2019 19:00)

Dobrý večer, na Vašich stránkách byl v loňském roce uveřejňovaný seznam
přednášek Cesty ke zdraví na Lávce v Praze, které organizoval p.J.Čáp.
Nemohu zjistit zda-li tento cyklus ještě pokračuje. Pokud máte nějaké informace o jeho osudu byl bych Vám povděčen za zprávu, byl jsem stálým návštěvníkem /i Vaším vděčným posluchačem/.
Děkuji a srdečně zdraví Jiří

Re: přednášky na Lávce v Praze

(Iveta, 7. 2. 2019 4:36)

Dobrý den pane Jiří,
přednášky byly nejdříve pozastaveny a teď se to točí kolem kmenových buněk na různých místech. Zjistím během dne a dám Vám vědět.
Hezký den, Iv

Re: Re: přednášky na Lávce v Praze

(Iveta, 7. 2. 2019 12:04)

Dobrý den.
Tak nyní jsou opravdu přednášky na různých místech. Nejlépe se spojit přímo s panem Čápem - Cestykezdravi@seznam.cz
Někdy jsou zajímavé přednášky i U Džoudyho. Já zde sama začínám od března 1x za měsíc.
https://www.udzoudyho.cz/index.php?option=com_dpcalendar&view=calendar&ids=10023&Itemid=780#year=2019&month=2&day=7&view=month
Hezký den, Iv

2019

(Iveta Polly Belušová, 19. 1. 2019 13:12)

Opět, po delší době, otevírám možnost dotazů a komentářů. Přeji Vám hodně štěstí a jsem tu pro Vás, Iv

Děkuji

(Jana z Kolína, 26. 11. 2017 8:48)

Paní Belušová,
velice vám děkuji. Když jsem k vám přišla, byla jsem na dně a bez chuti do života. Migrény, deprese, nespavost, gynekologické potíže před operací, zažívací potíže, obrovská únava, zvýšené pocení, náběh na astma, otoky dolních končetin, vysoký krevní tlak a arytmie. Byla jsem ve stavu, kdy se mi opravdu nechtělo žít, přemýšlela jsem i o sebevraždě a to mě čekal rozvod a majetkové vyrovnání a manželem, který se rozhodl mě totálně zničit.
Začaly jsme spolu detoxikovat, ale nikam to nevedlo. Stále jsem se propadala do depresí a bylo mi čím dál hůře. Byla jsem vám vděčná, že jste detoxikaci zastavila a udělaly jsme tři terapeutické sezení, abych odpustila rodičům i manželovi, abych přijala celou situaci a chtěla ji začít řešit i ke svému prospěchu.
Když se mi psychicky ulevilo a začala jsem budoucnost vidět mnohem lépe, vrátily jsme se k detoxikaci. Byly sice ještě krušné chvíle, ale již jsem je zvládala s vidinou, že jednou bude všechno fajn.
A dnes? Je tomu 18 měsíců a je mi skvěle. Mám kde bydlet, mám novou práci, nový život, vrátilo se mi zdraví i chuť do života a to jen a jen kvůli vám. Bez vás bych to určitě vzdala.
Moc vám děkuji a přeji vám mnoho spokojených klientů.
S láskou Jana

Re: Děkuji

(Iveta Polly, 12. 12. 2017 18:16)

Dobrý večer paní Jano.
Děkuji moc za Vaše povídání. Byla jste skvělá, úžasná a právě Vy jste byla krásným příkladem toho, jak neustálé užívání antihelmintik (chemické léky) a polykání roztoku nikam nevede, když je psychika poznamenaná nejenom dětstvím, ale i dalším životem. Když se to prostě semele, člověk se ve skutečnosti spíše lituje a neustále se propadá v negativních myšlenkách a to je v takovém "případě" prvořadé. Za vaše dětství nemohl parazit, za vaši sebelítost nemohl parazit... a tak bych mohla pokračovat do nekonečna.
Jsou klienti, kteří rádi vzpomínají na dětství, mají skvělý život a zdravé děti a právě takový klient, když začne mít najednou zdravotní potíže třeba po dovolené, se detoxikuje jako po másle :) Takový klient chodí na kontroly s tím, že je mu čím dál lépe a detoxikace trvá jen pár měsíců.
Když to však nefunguje, musí se rozebrat nejen fyzické tělo, ale i to psychické a mnoho věcí se musí přeprogramovat, odbourat a vyřešit, aby detoxikace nemusela trvat roky.
Paní Jano, přeji Vám hodně štěstí a vždy tu budu i pro Vás, Iveta

Léčba s rozumem

(Chytilová Ludmila, 22. 10. 2017 10:42)

S paní Ivetou spolupracuji několik let proto,že je to člověk,který nepomáhá lidem pro peníze,ale zejména pro zlepšení zdraví lidí.Pracujeme s lázeňskými preparáty,bylinkami,kolagenem apod. Ale ani bylinky a minerální soli nejsou všemocné a někdy je potřeba jiný přístup.
Proto je paní Iveta jeden z nejlepších poradců svým způsobem přístupu ke klientům a způsobem léčby.Pomohla mnoha našim klientům v případě,kdy už nebylo možno bylinkami více pomoci,za což jí moc děkuji.
Chytilová Ludmila

Re: Léčba s rozumem

(Iveta, 8. 11. 2017 10:02)

Liduško,
děkuji. Až teď jsem si všimla pochvaly. Děkuji a přeji hodně štěstí :)

Borelioza

(Jana, 21. 9. 2017 3:43)

Dobrý den.
Jsem na FB ve skupině o borelioze a tam jsem se v jedné diskuzy dozvěděla, že jste jedné paní pomohla. Měla prý borelii 15 let a přestože byla plně v lékařské péči, kdy užívala mnoho antibiotik, nakonec jste jí prý pomohla až vy.
Jsem v podobné situaci a ráda bych vás tedy poprosila o pomoc. Jana z Kolína

Re: Borelioza

(Iveta , 25. 9. 2017 22:03)

Dobrý večer.
Již jsme si zavolaly a brzo se uvidíme. Iv

Migrény

(Karel, 20. 8. 2017 18:23)

Vážená paní Belušová,
i já bych vám touto cestou chtěl poděkovat. Tolik let mě trápily migrény a špatné trávení a lékaři si nevěděli rady. Prodělal jsem u vás 4 konzultace a cítím se naprosto zdráv. Ano, byla to dřina a poctivá práce. Každou chvíli jsem něco dělal, ale vyplatilo se. Teď už si na sebe budu dávat pozor a prevenci již beru jako samozřejmost.
Díky a přeji vám hezké dny, Karel z Červeného Kostelce

Re: Migrény

(Iveta , 1. 9. 2017 20:02)

Dobrý večer.
Nakonec jsme si zavolali.... Za tento vzkazík moc děkuji a ještě jednou přeji hodně štěstí, Iv

ASTMA

(Jana, 17. 8. 2017 19:52)

Paní Belušová,
mockrát Vám děkuji. Měla jsem dlouhodobě hodně zdravotních problémů a velmi silné astma. Lékaři říkali, že je to neléčitelné. No a vidíte, 5 konzultací u Vás a jsem naprosto zdravá. Díky Vám se cítím mnohem lépe než před 20 lety.
Přeji Vám hodně spokojených klientů, Jana z Plzně

Re: ASTMA

(Iveta , 20. 8. 2017 8:55)

Paní Jano,
byla jste velmi poctivá a mám z vás radost.
Mockrát děkuji a přeji vám hodně štěstí, Iv

Poděkování

(Michal, 29. 7. 2017 19:30)

Ahoj Mamčo,
chci ti poděkovat za všechno co pro mě děláš. Jsi skvělá. Kolikrát se sám sebe ptám, kolik z mých kamarádů mají tak úžasnou mámu, které můžou říct všechno. Pobavit se o problémech lepé jak s kamarádem u piva. Dostat vždy odpověď, která pomůže a zahřeje na srdci. Možná je to proto,že sis sama prošla opravdu těžkými chvílemi, proto umíš tak skvěle naslouchat a poradit. Tohle si na tobě cením opravdu nejvíc. Moc děkuji a opravdu tě mám rád!

Jsem stále fit :)

(Věra, 22. 7. 2017 8:58)

Krásné ráno paní Iv
Občas jukám na vaše stránky o konečně jste opět otevřela komentáře :)
Hlásím, že po 2 letech jsem stále jako rybka od hlavy až k patě, ale ráda bych nějakou tu preventičku. Tento víkend vám určitě zavolám, abychom se domluvily. To víte, byly nějaké bazény, tataráček a tak, však to znáte a protože byste teď někdy měla mít narozeniny, přeji vám jen to dobré a nejlepší :)

Pro čtenáře uvádím, že jsem s paní Belušovou řešila 15tileté chronické potíže močopohlavního systému a astma

Re: Jsem stále fit :)

(Iveta , 24. 7. 2017 8:46)

Děkuji za přáníčko a těším se na naše setkání :)