Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

UPOZORNĚNÍ

Dozvěděla jsem se z několika stran, že již nepracuji jako detoxikační poradce. Netuším, kdo tuto kachnu (hoax) vypustil.

JAKO  PORADCE  PRACUJI  STÁLE

 

IVETA  POLLY  BELUŠOVÁ

Ženské domovy - Ostrovského 253/3

PRAHA 5 - Smíchov

4. patro - z výtahu vpravo, č. 4109 

776 791 964

belusovaiveta@email.cz

► KDE  MĚ  NAJDETE

Nejsem lékař a nepatřím do zdravotního zařízení. Nejsem ani léčitel.

Během konzultace se nedívám jen na diagnózu určenou lékařem nebo jen na nemoci jednotlivých orgánů. Vše souvisí se vším. Každý člověk je jiný a co pomůže jednomu, nemusí pomoci druhému, proto nepracuji jen Metodou Ing. Hany Bláhové - někdy protiparazitární detoxikace prostě nepostačí.

metoda-ing.-hany-blahove.jpg 

Při první konzultaci se zajímám o všechny souvislosti jako jsou zdravotní potíže klienta a celé jeho rodinyjaký je zdroj pitné vody, zda navštěvuje bazény, rybníky atd., kontakt se zvířaty, stravování (tataráky, krvavé steaky, sushi, zvěřina) atd.

Používám  EAV Salvia na zjišťování patogenů i vhodnosti léků a někdy i  Senstiv Imago, který mi ukáže souvislosti mezi orgány a tkáněmi.

Vše, co děláte srdcem, děláte dobře

a dokud žijeme, nemá to chybu...

james-humble-a-i.p.--belusova.jpg

►  REFERENCE

 

Moje matka měla akutní leukémii. Vybrala si lékaře s chemoterapií bez alternativy a umřela. Táta měl prognózu 3 týdny života, vybral si lékaře a operaci bez chemoterapie s alternativou dohromady a dopadlo to skvěle.

► Onkologie

mereni-na-salvii-1.jpg