Jdi na obsah Jdi na menu
 

Praktická lékařka, kandidát lékařských věd

Dr. Olga Ivanovna Jelisejevová

o.i.j..jpgŘadu let uzdravuje tisíce svých pacientů. Vzděláním oftalmožka a v průběhu své dlouholeté lékařské praxe vedla výzkum nových netradičních způsobů léčení. Poslední dobou se zabývá diagnostickou metodou vegetativně-rezonančního testování a vydala několik knih, které byly věnovány prezentaci výsledků z těchto výzkumů.

V současné době vede lékařské Centrum pro detoxikaci v Moskvě.

►  www.eliseeva.ru

Motto paní Dr. Jelisefevové:

"V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí? Člověk nebo jeho vnitřní nepřátelé Parazit - ten zůstane naživu."

Své úvahy o parazitárně-plísňových příčinách různých závažných onemocnění, včetně onkologických, zdůvodňuje takto:

  • především velké rozšíření těžko léčitelných nemocí s nejasným klinickým obrazem
  • zastaralé a chybné stanovování diagnóz, které vede jen k chronickému průběhu onemocnění, a koneckonců, k předčasnému stárnutí, invaliditě a předčasné smrti.
  • efektivnost našich metod léčení, založených na zjištění pravých viníků různých novotvarů - totiž parazitů

Ve většině běžných případů 

  • viry představují startovací prvek
  • bakterie připraví půdu pro plísně
  • a přicházejí větší paraziti a začne válka na život a smrt

Dr. Jelisejevová kombinuje při léčbě metody vegetativně-rezonanční diagnostiky a biorezonanční terapie (BRT) s tím, že je nutné absolvovat několik sezení biorezonance.

Mnoho infekcí a parazitů obývající tělo mají komplexní struktury, které obsahují bakterie, uvnitř kterých mohou být viry. Po úmrtí jednoho z mikroorganismů přidružených na parazita se může projevit další infekce. Při rezonanční frekvenční terapii je nutné nastavit specifické frekvence

Odkaz ► MUDr. Jelisejevová - O PARAZITECH V TĚLE