Jdi na obsah Jdi na menu
 

Matrix Energie

Metoda práce s kvantovým polem, která dokáže transformovat životy podle záměru

Tento postup využívá působení kvantového pole, které je všudednes.jpg kolem nás. Technikou dvou bodů, která je podstatou metody Matrix Energie, se klient připraví na působení této velmi účinné přírodní síly a následně ji jednoduše nechá účinkovat. Energie, která vstoupí do energetického těla člověka, začne působit a vyrovnávat jeho případnou energetickou nerovnováhu. Prvotní účinky se mohou projevit i fyzicky, kdy klient ztratí kontrolu nad svojí rovnováhou a jeho tělo se začne kývat nebo se projeví emoce.  Všechny tyto příznaky po chvíli odezní a klient začne cítit účinky působení kvantového pole. 

Někdy může nastat okamžitá úleva při bolestech fyzického těla, po několika sezení ztráta fóbií, alergií a jiných psychických bloků či poruch.

Metoda práce Matrix Energie není metodou léčení. Tento postup jencimg1179.jpg využívá přírodní síly, které jsou přístupné všem živým tvorům na Zemi a o kterých se můžete dočíst i v nejstarších knihách, které tvoří základy mnohých kultur. 

Je to vědecky doložený a potvrzený postup práce se silovým polem, které naši předkové nazývali Akáša, Éter či Svatý duch, jen je zbavený všech mýtů a přístupný všem lidem bez rozdílu.

Postupy jakékoliv kvantové terapie nejsou doposud uznané, proto nenahrazují lékařskou péči a léky určené lékařem.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Deprese a vyčerpání

(Bednář Petr, 14. 7. 2016 7:03)

Protože jsem nechtěl užívat léky na odčervení ani MMS, chtěl bych se s Vámi podělit o pocit z formy energetické-terapie, kterou jsem absolvoval u pí Belešové koncem června 2016. Byl jsem již delší dobu ve stavu dosti velkého pracovního vyčerpání, až jsem začal uvažovat o návštěvě specializovaného doktora. Samozřejmě s tím byly spojeny doprovodné programy typu sebelítost, pochybování o smyslu mé práce, docela slušná citová melancholie a vše vyústilo v deprese. A to jsem ještě docela při zemi. Devadesátiminutová terapie, která spočívá v relaxu, kdy ležíte se zavřenýma očima a terapeutka Vám v podstatě uvolňuje mysl, mi opravdu pomohla. Bezprostředně po ní jsem se začal dívat na věci s velkým odstupem. Dost problémů, v kterých jsem si před tím svým způsobem lebedil, mi připadaly nejen banální, ale mnoho z nich téměř absurdních. Prostě a jednoduše mi bylo podstatně lépe a opravdu se mi velmi ulevilo. Výhodou celé této terapie je, že nevychází z podmínky zpovědi problému, což samozřejmě nemusí být většině z nás příjemné. Na konci této terapie jsem dostal úkol, který je podmínkou: „Všímat si toho, co je nové a ne, co je staré“. Následující den jsem, po dlouhé době, vstával bez deprese. Nádherný pocit, který jsem hned pí Belušové oznámil. Dozvěděl jsem se, že již další terapie není nutná. Protože jsem však prožíval úžasný relax, vyžádal jsem si pravidelné terapie jako prevenci. PB