Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dobrý den, paní Belušová.

Ráda se podělím o svůj příběh. Když jsem k vám koncem listopadu přišla, byla jsem na pokraji svých sil. Několik let jsem celé noci nespala, měla jsem velké bolesti kloubů, páteře a silné brnění v končetinách. Bolesti se mi přes den stěhovaly po těle a sotva jsem se na nohách udržela. Trpěla jsem častými migrénami, závratěmi a obrovskou únavou. Měla jsem pocity tzv. zadní rýmy, špatně se mi dýchalo (slabší astma), bušení srdce jsem měla každý večer před spaním. Pálení žáhy, průjmy a časté nadýmání mi dost komplikovalo život i v práci.

Bylo to šílené a po různých vyšetření jsem dostala jen kortikoidy na astma, které jsem odmítla, léky na cholesterol a na vysoký krevní tlak s tím, že bych měla navštívit psychiatra. Což jsem nakonec učinila a dostala jsem antidepresiva na nespavost. Nechápu, já nespala pro silné bolesti a na to mi lékař předepíše antidepresiva?

Nejdříve jsme tyto mé potíže spolu probraly a pak jste mi naměřila a vypsala tyto nálezy: 

Listopad 2014

  • Nervový systém - plasmodia, vlasovce, toxoplasma, améba, rezistentní prvoky (studna a bazény), borrelie, pomalé viry, trichomonáda, herpetické viry, FSME, polioviry, taenina, echinokok atd.
  • Pohybový aparát - borrelie, chlamydie, vlasovci, yersinieae 
  • Játra a zažívání - motolice, hlísti, EBV, hepatitidy, leptospira, rezistentní a střevní prvoci, onkoviry, helicobacter, plísně, yersinieae
  • Dýchací systém a dutiny - EBV, orthomyxoviry, plasmodia, vlasovci, rezistentní prvoci, chlamydie, leptospira, mycobakterie, toxoplasma
  • Dále babesie, chilommastix, trichomonády, neisseira, gordius aquaticus a další

​Domluvily jsme si změnu stravy a začala jsem s detoxem. Užívala jsem roztok, ve kterém jsem se i koupala a používala ho i na klystýry, dále léky na prvoky, vlasovce a další léky.

Kontroly jsme měly

Leden - Duben - Červenec 2015

Během těchto kontrol jste mi vytestovala různá informatika firmy Joalis jako Cranium, NeuroDren, Cortex, LiverDren, UrinoDren, OsteoDren, ArtiDren, Spirobor, Medulon, Lymfatex, VelienDren, CorDren, RespiDren a informatika paní Bláhové Neurosan, Sklerotik, Ostropestřec, Krvečistící, Carcinae a Lymfosan.

Říjen 2015 jsme se rozloučily

Paní Belušová, moc vám děkuji. Trvalo to necelých 12 měsíců a jsem bez potíží. Nemusím užívat ani léky na cholesterol ani na krevní tlak. Nemám bolesti a spím jako mimino. Vrátil se mi krásný život.

Úžasné, díky. Hanka z Prahy