Jdi na obsah Jdi na menu
 

Migrény, nespavost, únava, trávicí potíže a bolesti bederní páteře

K paní Belušové jsem poprvé přišla v lednu 2017. Nejdříve k ní chodila moje dcera a protože jsem nevěřící Tomáš, nejdříve jsem vyčkávala, jak to dopadne s ní. Jakmile se mi dcera rozzářila jako sluníčko a byla bez potíží, řekla jsem si, že to prostě zkusím také.

15. dubna 2017 - nejdříve jsme provedly měření. Bylo až neskutečné, co vše mi paní Belušová našla. Zakoupila jsem si 4 lahvičky informačních preparátů a sehnala jsem si léky na odčervení. Migrény přestaly po prvním měsíci odčervování. Byla to obrovská úleva i po psychické stránce, protože migrény mě ničily každý týden.

20. června 2017 jsme provedly první kontrolní měření. Nejvíce mě trápila migréna, která byla pryč a proto jsem řekla na rovinu, že chemické léky již nechci a opravdu jsem je odmítla. Paní Belušová mi vysvětlila, že přírodní cestou to může trvat roky, přesto jsem byla pro. Začala jsem cvičit způsobem, který mě naučila, trochu jsme upravily stravu a trochu jsme zapracovaly i na psychice. Dostala jsem bylinky na půl roku.

5. ledna 2018 - jsme provedly druhé kontrolní měření. Bylo to lepší, ale fyzicky jsem stále měla potíže v bederní páteři a v oblasti břicha. Provedly jsme 3 speciální bodové masáže a u té třetí test na betain HCL s pepsinem a test na syndrom hiatální hernie (SHH), o kterém se paní Belušová dozvěděla až v únoru. SHH se testem potvrdil a speciálním "trikem" jsme ho během 5 minut vyřešily. Během 5 minut bylo po bolestech v páteři. Nádhera, měla jsem velkou radost.

20. února 2018 jsme provedly třetí a poslední měření. Paní Belušová, mockrát vám děkuji nejen za sebe, ale i za mou dceru. Bylo štěstí vás poznat, děkuji  Alena z Prahy

To poslední, co jsme srovnaly a co způsobovalo bolesti v páteři, máte znázorněné ve videu. I když nebudete znát jazyk, obrázky pochopíte Belušová