Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ROYAL NATURE

Mladé TRAVINY

Prestižní švýcarský výrobek (laboratorně hlídaný)

Potraviny z našich obchodů již většinou nemají nic společného s původní přirozeností přírody. Jsou barveny, aromatizovány, konzervovány, odstřeďovány, chemicky ošetřovány atd.

Nápoj z Mladých TRAVIN je stále více oblíben20180227_163316.jpg. Jedna sklenice plná chlorofylu a dalších živin dodává našemu tělu pozitivní energii.

Mladé TRAVINY této firmy se pěstují  jako RAW v místě bývalých sladkovodních jezer sopečného původu v americkém Utahu, kde je půda bohatá na minerály a živiny. Traviny se sklízejí ještě když jsou stébélka velmi mladá dosahující vzrůstu 20 až 25 cm a na stéble se nevytvořilo žádné kolínko. Právě v tomto období sklizně obsahují nejvíce výživových látek a minerálů.

Posbírané lístky Mladých TRAVIN se omyjí čistou vodou a vylisují. Čistý zelený nápoj se následně vysuší při teplotě do 28,5°C čímž se nepřekročí norma pro přísné podmínky kontroly Raw živé potraviny a vznikne pudrový prášek. Dodržením podmínek si pudr zachovává všechny významné a cenné látky.

Znám hodně lidí, co popíjí zelený nápoj různých firem, ale kdo ochutná tento výrobek, je překvapen jeho příjemnější chutí, kterou způsobuje kamut. 

Kombinace dvou mladých rostlin, které se harmonicky doplňují 

Mladý ječmen

se svým složením se více podobá zelenině. Má vyšší obsah vlákniny, vápníku a hořčíku.

Kamut 

je považován za vůbec nutričně nejhodnotnější trávu na světe a dodává mladému ječmenu lahodnější chuť. Kamut má nepatrně větší vliv na metabolismus a dodává tělu více energie. Je bohatší na vitamíny řady B a aminokyseliny.

Proto mladý ječmen a kamut vytvořily dokonalý produkt, který násobí sílu obou Mladých TRAVIN a vyzdvihuje vlastnosti jak z hlediska chutě, vitamínů, minerálů a aminokyselin.

KONTRAINDIKACE

Vše potřebné probereme při osobní konzultaci.

776 791 964

​Při pravidelném užívání Mladých TRAVIN minimálně 2- 3x denně je velkou výhodou, že další zeleninu či ovoce můžete jíst již jen pro chuť.dscn0688.jpg