Jdi na obsah Jdi na menu
 

MLADÉ  TRAVINY

JEČMEN A KAMUT

Prestižní švýcarský výrobek (laboratorně hlídaný) 

Potraviny z našich obchodů již většinou nemají nic společného s původní přirozeností přírody. Jsou různě barveny, aromatizovány, konzervovány, odstřeďovány, chemicky ošetřovány atd.

Nápoj z MLADÝCH TRAVIN je stále více oblíben nejen20180227_163316.jpg u dospělých ale i u dětí. Jedna sklenice plná chlorofylu a dalších živin dodává našemu tělu živost a pozitivní energii.

MLADÉ TRAVINY tohoto produktu se sklízejí ještě když jsou stébélka velmi mladá dosahující vzrůstu 20 až 25 cm a na stéble se nevytvořilo žádné kolínko. Právě v tomto období sklizně obsahují nejvíce výživových látek a minerálů.

Posbírané lístky MLADÝCH TRAVIN se omyjí čistou vodou a vylisují. Čistý zelený nápoj se následně vysuší při teplotě do 28,5°C čímž se nepřekročí norma pro přísné podmínky kontroly Raw živé potraviny a vznikne pudrový prášek. Dodržením podmínek si pudr zachovává všechny významné a cenné látky.

Znám hodně lidí, co popíjí zelený nápoj různých firem, ale kdo ochutná tento výrobek, je překvapen jeho lahodnější. Je to kombinace dvou mladých rostlin, které se harmonicky doplňují: 

  1. mladý ječmen
  2. téměř lidstvem zapomenutý kamut, který dodává mladému ječmenu lahodnější chuť

1. Mladý ječmen a Dr. Hagiwara

Japonský lékař - otec zelené šťávy, farmaceut a odborník20180301_194147-0-.jpg na zelenou výživu je v oboru zelených travin světově uznávanou autoritou.

Díky vlastním zdravotním potížím prozkoumal a otestoval 200 zelených (chlorofyl obsahujících) rostlin. Rostliny lisoval a pracoval s jejich šťávami. Testy jej zavedly k travinám, z nichž nejoptimálnější svou komplexností byly listy mladého ječmene. Výsledkem jeho mnohaletého úsilí byl extrakt ječmene v prášku, který nazval Green Magma. Za svou práci byl během života několikrát oceněn prestižními cenami japonské a brazilské vlády.

2. KAMUT nejen na chudokrevnost

Hemoglobin přenáší kyslík krví z plic do všech tkání těla a zároveň odstraňuje z těla oxid uhličitý. Svou strukturou je podobný chlorofylu a to je důvod, proč KAMUT, bohatý na zelené rostlinné barvivo i další látky nutné pro krvetvorbu, může chudokreným lidem přinášet výraznou úlevu = potvrzeno výzkumy.

2. KAMUT a játra

Kdo nečistí játra a střeva = nedělá nic. V momentě, kdy je narušena funkce jater (infekce, toxiny atd.) se tělo dostává do vážných problémů. Na očistu střev je vhodné přidat PYRENOIDOSU

Účinky MLADÝCH TRAVIN

  1. Odkyselení organismu
  2. Upravení metabolismu, správné odbourávání tuků
  3. Snížení špatného cholesterolu
  4. Úprava krevního cukru
  5. Psychická odolnost a snadnější odbourávání stresu
  6. V případě nemoci či úrazu výrazně zkracuje rekonvalescenci
  7. Při fyzické zátěži výborný stimulant, který pomáhá k rychlé regeneraci organismu, dodává energii
  8. Jsou bohaté na minerální látky a je to komplexní přírodní multivitamín

KONTRAINDIKACE

Protože je minimálně 5 kontraindikací, vše potřebné probereme při osobní konzultaci.

776 791 964

Při pravidelném užívání MLADÝCH TRAVIN minimálně 2x denně je velkou výhodou, že již nepotřebujete žádné jiné potravinové doplňky a další zeleninu či ovoce již můžete jíst jen pro chuť. Při onemocnění je vhodné popíjet 2x až 4x denně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář