Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

2016.jpgONKOLOGIE V RODINĚ

Kauza I.P.B.

Moje matka byla z pěti dětí a všichni bojovali s rakovinou. V rodině se objevila rakovina tlustého střeva, jater, plic, slinivky, leukémie a babička měla metastáze v celé břišní dutině. Všichni marně v nemocnici bojovali. Nakonec i můj otec řešil ► melanom s velmi krátkou prognózou. Ten jediný se stále raduje ze života.

Od mých asi 32 let se můj zdravotní stav začal zhoršovat. V té době jsem o parazitech vůbec nic nevěděla a nejdříve jsem byla na operaci levého prsu (kdo zná psychosomatiku, ví, co jsem řešila).

Za nějaký rok jsem "prý" (těžko tomuto příběhu uvěřit) otěhotněla. Jenže po pár týdnech mi začalo být hrozně. Přestávala jsem mít sílu, nemohla jsem jíst a měla jsem pocit, že jsem 5 minut před smrtí. Začaly se mi dělat zvláštní boláky po těle, bolelo mi břicho atd. Vyměnila jsem ženského lékaře, který mě ihned kontroloval na ultrazvuku. Ten původní mi totiž toto vyšetření vůbec nedělal a tvrdil mi, že plod mi krásně roste a že jsem zcela v pořádku. Po ultrazvuku jsem se dozvěděla, že musím okamžitě do nemocnice. Kolem čehosi se mi kupila větší sraženina krve. Když jsem se po operaci začala probírat, kolem mé postele bylo plno lékařů, kapačky a docela cvrkot. Vše mi vysvětlili a musela jsem opět okamžitě na sál. Výsledky biopsie? Rakovina. O tom, že by to byl plod, ani slovo.

Postupem času jsem se začala psychicky hroutit. Abych se zachránila, stále více jsem se věnovala alternativním směrům. Postupně jsem se snažila řešit nejenom traumata z dětství, ale i vztahy. Pracovala jsem hlavně na psychice a energiích a nakonec jsem začala mít vážné potíže s tlustým střevem. Do toho jsem měla úplné odvápnění hrudní páteře a dle lékařů mi hrozilo její samovolné prasknutí. Nastoupila jsem do práce, kde jsem si musela opravdu vyhádat povolený nástup lékařem. Všech rizik s páteří jsem si byla vědoma, ale potřebovala jsem uživit domácnost a děti během studia a nakonec jsem přesvědčila i lékaře, že pokud se něco stane, nebudu nic vyžadovat ani u něj ani v práci.

Používala jsem EFT, Reiki a využívala jsem před spaním svou vlastní energii přikládáním rukou. Pořídila jsem si Sensitiv a jakmile kluci odmaturovali, podala jsem výpověď za zdravotních důvodů. 

O lécích na parazity a o roztoku jsem stále nic nevěděla, ale přesto jsem si potíže tlustého střeva "dokázala vyřešit". 

Když jsem se seznámila s Metodou Ing. Hany Bláhové, nakonec jsem zjistila, že v celém těle mám stále onkoviry, HTLV1, herpetické viry, chlamydie, toxoplasmu, vlasovce, plasmodia, echinokoky atd.

Je mi naprosto jasné, že jen samotná práce s psychikou (i když mi pomohla dostat se z nejhoršího) by na to sama nestačila. Potíže kolem onkologie, by se bez vyřešené mikrobiologie, časem neustále vracely a vracely v různých intervalech

2016..jpgRozhodně si nenechám preventivně odstraňovat orgány jen pro to, že mám genetické předpoklady, ale raději budu na sobě neustále preventivně pracovat - provádím klystýry, speciální koupele dolních končetin, plastový vak a náš roztok (mimo 3 měsíců) užívám 6 rokem a budu ho užívat neustále.

DOSPĚLA  JSEM  K  NÁZORU,  ŽE OPRAVDU  VŠE  SOUVISÍ  SE  VŠÍM.

Je velmi důležité uvěřit srdcem: 

"Jsem zdravá úměrně k současné situaci a budu čím dál zdravější. Jiná cesta nevede!" 

Pokud opravdu uvěříte celým svým já, pak budete vědět, co a jak dělat. Detoxikaci vezmete velmi vážně, poctivě a s daleko lepší náladou, protože víte, že budete čím dál zdravější, ať se děje co se děje. Jakmile uvěříte, přestanete mít strach, který má (dle mého) ty nejsilnější frekvence, proto také cestu k uzdravení neustále brzdí.