Jdi na obsah Jdi na menu
 

NEPRŮCHODNOST LYMFY - LÉKAŘSKÁ PROGNÓZA SMRT

Kauza K.D.

Byla jsem ve velkých bolestech a s vážnými otoky celého těla totálně vyřazená z běžného života. Dva roky jsem bojovala se selhávajícím lymfatickým systémem a můj stav se státe zhoršoval. Dojít si na toaletu, sejít schody, nebo si uvařit něco k jídlu bylo pro mne čím dál náročnější a vyčerpávající. Prošla jsem všemi možnými vyšetřeními a lékaři si mne doslova přehazovali od jednoho k druhému. Nikdo nebyl schopný mi pomoci. Dostala jsem se až na onkologii (naštěstí zatím bez onkologického nálezu). Dle názoru lékařů jsem se měla díky neprůchodnosti lymfy připravit na postupné selhávání jednotlivých orgánů a dokonce na nejhorší. Bylo mi řečeno, že na to v dnešní době umírá poměrně dost lidí, ale že bohužel to u nás neumíme léčit. Byla jsem na pokraji fyzických i psychických sil, všemi lékaři totálně odepsaná. Ke všemu se mi utrhl stehenní sval, což mne upoutalo na lůžko. Měla jsem čas a klid nad sebou důkladně přemýšlet a rozhodla jsem se, že se jen tak lehce nevzdám. Vrhla jsem se na internet a začala své vlastní rešerše z české i zahraniční literatury. Dozvěděla jsem se, že v lymfě žijí různí parazité, prvoci a viry, kteří lymfu zneprůchodní. Postupně jsem se dopracovala až k Vám. Telefonicky jsem se s Vámi spojila a bez váhání jste mi potvrdila, že mám asi vlasovce mízního. Nedovedete si představit do jaké míry byla tato tři slova pro mne důležitá a kolik naděje jsem měla! Byla jste tak laskavá, že jste si na mne udělala prakticky obratem čas. Provedla jste mi měření a potvrdila, že se jedná skutečně o vlasovce mízního. Kromě něho i o bolerii a malarii, což vysvětlovalo mé neskutečné bolesti a únavu. V první fázi jsme nasadily roztok, informatika + HB informatika. Byla jste velice ochotná a trpělivě jste mne v léčbě provázela. Když bylo třeba vysvětlila, podpořila a hlavně motivovala. Již po týdnu léčby postupně bolesti ustupovaly a dostavovaly se výsledky. Dnes, po tříměsíční léčbě je ze mne prakticky jiný člověk. Nejsem sice ještě na 100% vyléčená, ale vrátila se mi moje energie a chuť žít. Nejen že jsem se vrátila do běžného života, ale začala jsem i aktivně opět sportovat. Jezdím na koni, běhám se psem a postupně se zotavuji. Je mi zcela jasné, že po tak dlouhém strádání a vyčerpání nemohu být ze dne na den opět úplně v pořádku, jelikož vše chce svůj čas. Jedno však vím zcela jistě a to je to, že jsem v dobrých rukou, na dobré cestě a s trochou vůle budu brzy jako dříve. Příští týden jdu na další měření a moc se těším na pokračování našeho společného "boje".

Velmi mne mrzí, že jsou klasičtí lékaři tak zatvrzelí a uzavření novým poznatkům. Nepřipouští úspěchy alternativní medicíny. Pouze potlačují příznaky a experimentují se životy svých pacientů. Znám mnoho lidí s velkými problémy, kteří jsou zoufalí z postupu lékařů a kterým klasická medicína nepomáhá. Jsem přesvědčená, že pomáháte i ostatním a tak aktivně propaguji  Váš přístup i Vaše články. Věřím Vám, Vašim studiím, pani Belušové a všude Vás doporučuji...

P.S.

Přišla jsem do nemocnice na plánovanou kontrolu a bylo mi řečeno: "Co tady děláte? Vaši kartu jsme dávno skartovali, protože jsme nepředpokládali, že se kontroly dožijete..."

S pozdravem K. D.

Různá videa