Jdi na obsah Jdi na menu
 

Člověk bez očkování a nových léků přežije, farmaceutický průmysle NE!

  Vědkyně, jak odhalila smrtící virus ve vakcínách, byla uvězněna

 Výzkumný tým vakcín HPV důrazně varuje!!!

 Vývojář vakcín proti HPV - obrovský smrtelný podvod

► Vakcína HPV - obrovský podvod

 Sdružení pediatrů připouští, že HPV způsobuje selhání 

 Po očkování proti HPV trpí narkolepsií a ztrátou paměti

 Dívka po očkování proti HPV trpí těžkou narkolepsií a ztrátou paměti

 Po očkování proti chřipce onemocněl, potom zemřel

 Švédsko - zákaz povinné očkování

 Duchovní otec očkování: "Prováděl jsem pokusy na mentálně postižených dětech a sirotcích."

 Přibývají děti s nežádoucími účinky po očkování

 Tetanus

 Ve vakcíně proti chřipce je 25tis.x víc rtuti než je limit pitné vody

 Netušili jsme, že očkování je  riziko

 Co vše může být nežádoučí účinek

 Za 6 let 3x více dětí s autismem, školy se musí připravit

 Soud se zastal rodičů, kteří odmítli očkování hexavakcínou

 Odkazy pro rodiče

 

► Lékař objevil cosi závažného o vakcínách - byl zavražděn

► Seznam ingrediencí ve vakcíně proti chřipce

 Holčička zemřela v postýlce pár hodin po očkování

 6měs. děťátku zůstal po 8 dávkách poškozený mozek

 Očkování - statečné lékařky na pranýři

ROZHOVOR O LÉCÍCH A OČKOVÁNÍ

PŘÍBĚH  I. P. BELUŠOVÁ

Mám 3 děti a jak reagoval na povinné očkování můj starší syn při základní škole? Chvíli po očkování mu začaly praskat malé žilky a začaly se objevovat modřinky. Volala jsem pediatričce a dostala jsem odpověď: "To nemůže být po očkování. Uvědomte si, že máte fotbalistu..." Po další době mu začaly praskat i žíly a modřiny byly mnohem větší. Opět jsem volala lékařce, odpověď však zcela stejná...Jenže to paní doktorce nedalo a začala pátrat v dokumentech, kniha.jpgkteré nejsou pro veřejnost a zavolala mi, že mám přijít, že by to opravdu mohla být reakce na očkování. Když lékařka viděla modřiny, které se mu za tak krátkou dobu po celém těle udělaly, byla hodně překvapená. Okamžitě nás nechala převést do nemocnice, odkud mne ale poslali domů, že tam nebudu nic platná. Trvalo to asi 1,5 hod. a volali, že musím okamžitě přijet. Pan primář dětského oddělení mi sdělil, že reakce není z očkování, že to vypadá na akutní leukémii a převezou ho na dětskou onkologii. Syn byl už skoro celý modrý a neměl žádnou sílu. Nevnímal, co se s ním děje. Upadal do bezvědomí. Na onkologii kolem něj běhali, vzali mu kostní dřeň a já se na něj mohla dívat jen přes sklo. Ošetřující lékař mi nakonec oznámil: "Leukémie to není. Reakce je opravdu po očkování, ale nemůžeme nic dělat. Když nastane tato reakce, dětem buď praskají žíly od ledvin dolů nebo nahoru. Bohužel u vašeho syna nastalo vnitřní krvácení do celého těla. Musíme čekat, jak se s tím jeho tělo vypořádá. Buď vykrvácí a zemře nebo to zvládne...." Můj syn to zvládl. Zvládne to každé dítě?

► Nežádoucí účiněk: smrt

 

 Když nám dítě zemřelo v náručí po očkování

 Očkování proti tetanu a jeho otazníky

Pokud přečtete celý článek, pak si poradíte sami s možnou infekcí - nejdříve samotný roztok a po uzavření rány roztok s DMSO. Lékaři desinfekci hlubokých ran sice nedoporučují, ale je otázkou volby (pokud nejsme očkováni), zda takovou výzvu přijmout nebo se raději pojistit okysličovadlem (roztokem).

 Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin

 Autismus - bezmoc je zoufalá

 Dítě 6 měsíců - po očkování mu zůstal poškozený mozek

 Očkovací skandál - soud potichu potvrdil autismus z MMR vakcíny

 Bill Gates - Nenechávejte děti očkovat, prokazatelně vám je likvidují

 Další názor na očkování a autismus

 Otevřený dopis MUDr. J.Hofhanzelové rodičům o očkování

 Video - očkování a antikoncepce

 Brazilci nevěří, že mikrocefalii novorozenců způsobuje virus Zika V Brazílii se počátkem roku 2015 stalo pro těhotné ženy povinným očkování TDPA (tetanus, záškrt, černý kašel), což se perfektně časově shoduje s dobou narození množství novorozenců s defektem. Koncem roku 2014 brazilský ministr zdravotnictví oznámil, že toto nové očkování TDPA se stane povinným pro všechny nastávající matky, jakmile Brazílie získá vakcínu, k čemuž došlo počátkem roku 2015. Takže, ne všechny postižené děti mají virus Zika, ale všechny matky postižených dětí dostaly během těhotenství vakcínu nového složení. 

► Svého syna nenechávám očkovat, říká lékař

 Jak se nenechat šikanovat sociálkou

 Na  hrazené  vakcíně pro seniory vydělává výrobce

► Opatrná  minivzpoura - lži o očkování odhaleny

Přední britský zdravotnický časopis Clinical Infectious Diseases zveřejnil studii, jež tvrdí, že lidé, kteří se nechají očkovat proti spalničkám, jimi nejen mohou snadno onemocnět, ale i rozšířit tuto infekční chorobu a nakazit jí lidi, kteří proti ní byli rovněž očkováni.

Toto zjištění ostře kontrastuje s obecně přijímaným tvrzením, že dvě dávky této vakcíny mají 99% efektivitu v prevenci proti nákaze. To ale není vše. Vakcína podle studie, na níž se podíleli například i vědci z amerického Národního centra pro očkování a respirační choroby či Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), kromě pochybné účinnosti může navíc způsobit vážné následky včetně zvýšeného rizika onemocnění autismem, roztroušenou sklerózou či astmatem.

Překvapivě jsou to zrovna tyto přední „mainstreamové“ instituce, které potvrzují, že obavy skeptiků z neúčinnosti takzvaných MMR vakcín nejsou neoprávněné, a že neočkovaní lidé neznamenají zvláštní hrozbu pro očkované. Americká CDC rovněž nedávno připustila, že víc než tři čtvrtiny lidí, kteří se nechají očkovat aktuální vakcínou proti chřipce, stejně dostanou chřipku.

Překlad: Ing. Josef Čáp

----------------------------------------------------------------

► Vakcína působí jako jed na celou generaci a počet onemocnění autismem u dětí narůstá

► Doktore, nezlob se....

► Cesty k sobě - 0čkování a zákony

Video - Bývalá obchodní zástupkyně pro farma-firmu Merck

► Epidemie chřipky - chcete komplikace? Dejte se očkovat

► Jak si nenechat vyhodit neočkované dítě z mateřské školky

Šokující prohlášení zdravotní sestry z Ghany:

Ebola není skutečná, šíří se pouze očkováním

Zdroj:  20. říjen 2014 - svobodnenoviny.eu

Lidé v západním světě musí vědět, co se děje tady v západní Africe. Oni lžou!!!. Virus „Ebola“ neexistuje a „nešíří se“.

Červený kříž tuto nemoc přivezl do 4 specifických zemí kvůli 4 specifickým důvodům a nakazí se jí pouze ti, kteří dostávají léčbu, nebo injekce od Červeného kříže. To je důvod, proč Liberijci a Nigerijci začali pracovníky Červeného kříže ze země vyhazovat a začali v médiích šířit pravdu.

Důvody: Většina lidí hovoří o „depopulaci", což bylo bezpochyby vždy v hlavách Západu, pokud jde o Afriku. Ale ujišťují vás, Afrika nemůže být nikdy vylidněna tím, že zabijete 160 lidí denně, pokud se tam denně rodí tisíce dětí. Takže skutečné důvody jsou mnohem reálnější.

1. Důvod 
Tato nemoc zavedená za pomocí vakcín s názvem „Ebola" byla zatažena do západní Afriky kvůli konečnému cíli, dostat americké vojáky do Nigérie, Libérie a Siera Leonne. Pokud si pamatujete, Amerika se je snažila dostat do Nigérie pod falešnou vlajkou zvanou „Boko Haram", ale to se jí zhroutilo, poté co Nigerijci začali říkat pravdu. Nikdy žádné dívky nebyly nezvěstné. Globální podpora se rozpadla a bylo třeba nalézt nový důvod, jak dostat do Nigérie vojáky a ukrást nově objevené zásoby ropy.

2. Důvod 
Sierra Leone je největším světovým dodavatelem diamantů. Poslední 4 měsíce tam probíhaly stávky, a přestaly se diamanty těžit, kvůli hrozným pracovním podmínkám a otrockému platu. Západ nebude nikdy platit spravedlivou odměnu za přírodní zdroje, protože myšlenka je, aby tito lidé přežívali na pytlících rýže a zahraniční pomoci, aby zůstali navždy zdrojem levné otrocké práce. Bylo také zapotřebí, dostat americké vojáky na území Sierra Leone, aby silou vynutili ukončení těchto stávek. Není to poprvé, co tak bylo učiněno. Když horníci odmítají pracovat, tak jsou zasláni vojáci, kteří je pracovat přinutí, a to i v případě, že by měli všechny zabít a nahradit je jinými pracovníky, s jediným cílem, obnovit tok diamantů ze země. Samozřejmě, že spustit více kampaní k napadení těchto zemí samostatně by bylo příliš podezřelé. Ale něco jako je „Ebola" umožňuje přístup do všech oblastí najednou.

3. Důvod 
Kromě krádeže nigerijské ropy a donucení Sierra Leone zpět k těžbě, vojáci také slouží k nucené vakcinaci (smrtícího viru) na těchto Afričanech, kteří nejsou tak hloupí, aby se nechali očkovat dobrovolně.

Bylo na místo odesláno 3000 vojáků, aby se ujistili, že se bude tento „jed" dále šířit, protože se šíří pouze očkováním. V Libérii je zveřejňováno stále více a více novinových článků, které informují o lžích a manipulaci USA, a přibývá tak více a více Afričanů, kteří odmítají navštívit Červený kříž. Vojáci tyto lidi přinutí se očkovat, aby se virus mohl s jistotou dále šířit. Kromě toho, mají vojáci ochránit Červený kříž před Liberijci a Nigerijci, kteří je oprávněně chtějí ze země vyhostit.

4. Důvod 
V neposlední řadě bude tato „pandemie" Eboly použita k zastrašení miliónů lidí, kteří se proti ní nechají očkovat, což ve skutečnosti samotnou nákazu rozšíří. Už začali šířit příběhy o tom, jak se nákaza dostala do USA a objevila se v Dallasu a o tom, jak byli vyléčení bílí lékaři, ale černým lékařům byla tato vakcína nepřístupná atd.
Vše, co se stane je, že budou černoši usilovat o to, aby dostali vakcínu, protože se zdá, že „lék" nebude pro černochy dostupný. Budou chodit v celých houfech, aby mohli vakcínu dostat, což bude mít vážné následky. Byli jsme letos svědky mnoho takových případů o vakcínách a myslíte si, že se lidé poučili ? Vše co můžeme učinit je doufat, protože oni spoléhají na naše ignorantství a nevědomosti, aby mohli naplňovat své agendy.


Zeptejte se sami sebe: 
Pokud by se Ebola opravdu šířila z člověka na člověka, místo řízeného šíření prostřednictvím očkování, tak proč by CDC a vláda Spojených států nadále umožňovaly lety do těchto zemí s absolutně žádnou regulací ? Musíme začít přemýšlet a sdílet informace po celém světě, protože neinformují o pravdivé situaci lidí žijících v západní Africe. Lžou pro svůj vlastní prospěch a neexistuje dostatečně dost hlasů, aby se s tím dalo ve skutečnosti něco udělat. Stovky tisíc lidí bylo zabito, a mnoho jich ochrnulo kvůli těmto, nebo „novým" vakcínám po celém světě a my si to konečně začínáme uvědomovat. Co s těmito informacemi uděláme?

================================

Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci

Závěrečná část - Likvidace

Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED.

V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 - snížit lidskou populaci. Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kter&yac ute;ch vakcíny obsahuj&am p;ia cute; látky, které sn ižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.

Důvod, proč byl Gates ve svém projevu tak otevřený, je dán zřejmě výběrem publika. Přednáška se totiž konala v rámci konference TED (Technology, Entertainment, Design), což je elitní nezisková nadace, která se specializuje na přednášky veřejně známých osobností. Kromě Gatese na nich vystupují například Bill Clinton, Al Gore či Gordon Brown.

Běžný člověk nemá šanci se na ně dostat, účastnický poplatek za konferenci je totiž šest tisíc dolarů. Mezi sponzory organizace patří IBM a vojensko-průmyslový gigant General Electric.

Ve zcela jiném světle tak vyznívají altruisticky vypadající tvrzení manželů Gatesových, kteří například před měsícem v Davosu oznámili, že v příštích deseti letech poskytnou deset miliard dolarů (až 188 miliard korun) na vývoj nových očkovacích látek.

Adam B. Bartoš

Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. Vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.

Upřímnost takového záměru samozřejmě lze jen ztěží zpochybnit. Římskokatolická organizace Comite Pro Vida se sídlem v Mexiku se přesto rozhodla nechat ampule s vakcínou otestovat a pak vyšlo najevo něco hrozného. Roztok obsahoval lidský chorionický gonadotropin (HCG), přirozený hormon potřebný k udržení těhotenství. Ale jak se mohl stát součástí očkovací látky? Další analýza znamenala pro vědce šok. Ukázalo se, že kombinace agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, která později dělá ženy neschopnými odnosit dítě. Jinými slovy, tato vakcína představovala skrytou formu interrupce.

Když bylo spiknutí miliardáře Davida Rockefellera a WHO odhaleno, pokračovalo se v započaté činnosti pomocí GM. Už dva roky poté se takřka stejná situace, jako předtím v Nikaragui a na Filipínách, vyvinula v Zimbabwe a Guineji. Tentokrát trpěly ženy, které měly rády konzervovanou kukuřici. Naproti všem očekáváním neodhalily testy obsahu konzerv žádné život ohrožující komponenty, a také množství konzervačních prostředků vyhovovalo normě.

S prvním podezřením ohledně bioterorizmu a destruktivního vlivu transgenických substancí na lidi přišel toxikolog z Jihoafrické univerzity. Epidemie neplodnosti v rozvojových zemích totiž nespadla jen tak, z modrého nebe. Bili Gates, jeden z nejbohatších lidi na planetě s image šlechetného lidumila, je zapojen do řešení globálních zdravotních problémů.

"Je veřejným tajemstvím, že se světoví magnáti, zejména z USA, Japonska, Kanady a EU, obávají o nedostatek přírodních zdrojů," vysvětluje doktorka sociologie Irina Aliverova. "Organizace spojených národů v oficiálním dokumentu dělí světovou populaci do tří hlavních skupin: "zlatou miliardu", pak střední skupinu, která nemá dostatečné přírodní zdroje a "vypomocnou" skupinu, reprezentovanou obyvatelstvem rozvojových zemí, včetně Ruska. Této poslední kategorie, téměř pěti miliard lidí, by se rádi zbavili jako ple vele."

Jeden z mechanizmů hrůzného záměru Gatese a Rockefellera, aktuálně podporovaného vládou USA odhalil prezident biotechnické společnosti Epicyte Mítch Hein. Řekl, že ženám s ojedinělou kondicí imunitní neplodnosti byly odebrány jisté protilátky. Tyto geny byly následně izolovány a metodou genetického inženýrství vloženy do genomu běžných kukuřičných semen dodávaných do zemí třetího světa. To znamená, že Afričané zaseli na svých polích vražednou geneticky upravenou kukuřici - s vloženou skrytou antikoncepcí. Hein pak objasnil, co se stane lidem, kteří takovou kukuřici jedí: zmíněné protilá tky zpravidla přilnou k povrchu spe rmatu, přilepí se na n�� a udělají je tak těžkým, že se nemůže pohybovat.

V Rusku je sice pěstování GM potravin zakázáno, ale spotřeba potravin z pěti transgenických kultur je povolená (řepa, v Evropě zakázaná kukuřice 810, sója, brambory a rýže). Oficiální závěr ohledně zhoubných účinků GM na lidi neexistuje. Moskevský Koltsovův institut biologie a Národní sdružení pro genetickou bezpečnost tedy provedly nezávislý experiment: krmili po celý rok transgenickou sójou křečky. Stejná sója, dodávaná z Holandska jako GM prostá, je v Rusku používána ke krmení skotu. Tato sója je povolená i pro lidskou spotřebu. Dnes už je jasné, jaké mohou být důsledky - hlo davci vykazovali zpožděný r ůst a vývoj a seri&oacu te;zní pokles reprodukční funkce, která měla za následek neschopnost zplodit třetí generaci.

"Neplodnost v třetí generaci zvířat chovaných na GM produktech znamená, že příroda nechává tento druh zaniknout a nedopustí, aby se dál množil," říká Alexandr Baranov z Biologického institutu. "Jinými * slovy, GM potraviny vedou do vývojové slepé uličky a k degradaci druhů. A během tohoto výzkumu jsme odhalili i další zajímavý fakt. Zvířatům začínají růst chlupy v ústní dutině."

Ačkoli si opatrní vědci dosud "nejsou zcela jisti" tím, že mutace způsobila GM potrava, svět už dávno rozpoznal, že se s transgenických plodin mohou vyvinout toxické proteiny a různé mutace.

Žádný vědec nebude jen tak souhlasit s pouhými předpověďmi o tom, jak se asi uměle vložený rostlinný gen zachová v chromozómu. Možná, že ženy o tři generace později budou rodit děti s chlupatými ústy, stejně jako ti křečci. Nebo nebudou vůbec schopny otěhotnět. Možná je to důvod, proč se ruští i jiní producenti transgenických produktů obávají označovat tyto výrobky jako GM a dávají přednost placení pokut za porušení zákona. Jiný způsob k rozpoznání GM produktů neexistuje.

Neplodných párů v Rusku rok od roku přibývá, v současnosti nemůže mít děti na pět milionů rodin, a zdá se, že pekelný stroj Billa Gatese už dosáhl i zde. Zatímco se vědci obávají dělat pokusy na lidech, stává se každý, kdo vejde do obchodu s potravinami, pokusným králíkem proti své vůli. Ruská akademie věd navrhla zavést moratorium na GM produkty, dokud nebude zcela prokázaná jejich bezpečnost. Pokusy vědců přesvědčit pracovníky státní správy však byly zbytečné.

Fond Billa a Melindy Gatesových mezitím připravuje novou GM bombu, transgenickou "zlatou rýži", o níž už se ví, že způsobuje cysty ve vejcovodech. A opět je to skryto za zástěrku dobročinného úmyslu: tato rýže údajně doplňuje vitamin A a železo v těle.

Co proti tomu dělají jiné země

Indie odmítla humanitární pomoc USA ve formě produkce v hodnotě 100 milionů dolarů ročně.

Čína zakázala prodej GM na svém vnitřním trhu, ale přesto pokračuje ve vlastním exportu.

GM produkty nejsou používány ve Slovinsku, v Rakousku, Řecku, Francii, Lucembursku a ve Velké Británii.

Ve Velké Británii musí být GM výrobky označeny dokonce i na jídelních lístcích v restauracích.

ODKAZY

Rakuský soud zrušil povinné očkování na školách

Tajné vládní dokumenty odhalují - vakciny totální podvod

 Kdo stojí za návrhem očkování bez souhlasu

Cukrovka 1. typuhttp://www.youtube.com/watch?v=7ZEiYyo7h3c

- Anita Petek: Očkovanie - Zmysel či nezmysel
http://www.youtube.com/watch?v=TkyzEUmmWK4
(http://www.uloz.to/xNpo1U4/impfung-sinn-oder-unsinn-sk-avi)


- Anita Petek: Klieste (FSME)
http://www.uloz.to/xEL89r7/zeckenimpfung-1-sk-flv
link:: http://www.antiveganforum.com/wiki/Anita_Petek-Dimmer


- Povod a historia ockovania
http://www.youtube.com/watch?v=vczwh0kLNCY


- Vymyslena epidemia (Die Seuchen Erfinder SK)
http://www.youtube.com/watch?v=9HwCVXFUEqQ
- linka http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=11&id=31&Itemid=56


- Co sposobuje chripku (vitamin D3)
http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=AF36B271EF61579BEAD6969F6DEC763D
http://www.eutrofia.sk/?q=node/145


- Project Camelot interviews Jane Burgermeister
http://dotsub.com/media/b0fb7146-8477-4851-910d-d68fc90b6f6d/ts/cze


- Vyrobte si vakcínu (2:47) /CZ tit/ fun
http://www.youtube.com/watch?v=eX_GvhEFGsA


- book: Buchwald Gerhard, Dr. med. - Očkování obchod se strachem
http://www.megaupload.com/?d=EJH5RTI1


- Gates financuje ockovanie
http://www.youtube.com/watch?v=dHCsf0zCL9Q


- Bill Gates Admits Vaccines Are Used for Human Depopulation
http://dotsub.com/view/b0283182-4c24-4b1b-bef8-202996e68afe


- Vaccination: The Hidden Truth (1998) (Slovak subtitles)
http://blip.tv/gabo51/vaccination-the-hidden-truth-1998-slovak-subtitles-v2-0-5592889
http://blip.tv/play/AYLVrx0A.html


- Obchod so strachom
http://vimeo.com/40119480


- Vaccine Illusion (Dr. Taťjana Obuchanyč)
http://ulozto.sk/xCjSfVf/vaccine-illusion-sk-pdf


- MMR VAKCÍNA ZPŮSOBUJE AUTISMUS – ROZHODL ITALSKÝ SOUD
http://www.jajsem.com/mmr-vakcina-zpusobuje-autismus-rozhodl-italsky-soud/


- Očkování proti chřipce má účinnost 1,5%
http://www.youtube.com/watch?v=N0nKovObghw
TXT: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2259-proc-se-neockovat-proti-chripce.aspx


- Beatrix Ullrich a další: JAK SE DĚLÁ PANDEMIE
http://www.uloz.to/xcD1Hh7/jak-se-dela-pandemie-beatrix-ullrich-pdf


- 31-ročný muž zomrel na následky podania proti-alergickej injekcie
http://www.youtube.com/watch?v=b8UcOlvjJ6Q


- TV Markíza - relácia Lampáreň o očkovaní - 13.V.2013
http://www.youtube.com/watch?v=SLz9dENGirc


- 2013-05-15 - Markiza.sk - Modree z neba
http://vimeo.com/66744498


- Hliník - malé špinavé tajomstvo farmaceutického priemyslu
http://www.youtube.com/watch?v=4UFO8K9Z104


- Vaccination Conspiracy: Biological weapons for depopulation and keeping people sick for Big Pharma (1:25:57)
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/110222/Vaccination_Conspiracy_Biological_weapons_for_depopulation_and_keeping_people_sick_for_Big_Pharma/
http://video.disclose.tv/11/02/Vaccination_Conspiracy_Biological_weapons_for_depopulation_and_keeping_people_sick_for_Big_Pharma_110222_mobile_360p.mp4


- Očkování
https://www.youtube.com/watch?v=xWUkTpqF3y8


- MUDr Ludmila Eleková : DŮVODY PROTI OČKOVÁNÍ
http://www.youtube.com/watch?v=gg1brPXSr78

- MUDr Ludmila Eleková - O následcích očkování 1.část
http://www.youtube.com/watch?v=4LYiljk95KE

- MUDr Ludmila Eleková - O následcích očkování 2.část
http://www.youtube.com/watch?v=_12ANri3IH8


- Dr. Maurice Hilleman z Merck o AIDS z vakcín (SK titulky)
http://www.youtube.com/watch?v=tQ3bGsTtS6w


- Dear parents, are you being lied to?
http://blog.frequencyfoundation.com/2014/04/viral-article-on-vaccination.html


- Vaccine Report (CZ)
http://files.benjamin-fulford-cz.webnode.cz/200000095-b6e28b7dca/VaccineReport-CZ.pdf


- Povinné očkování dětí? I lékaři se přou
http://video.aktualne.cz/dvtv/povinne-ockovani-deti-i-lekari-se-prou/r~d02d7230f8cc11e38fdc0025900fea04/


- Zdravotnícky úrad USA bol nachytaný pri vedeckom podvode a vakcinačnom násilí proti černochom
http://www.auria.sk/blog/zdravotnicky-urad-usa-bol-nachytany-pri-vedeckom-podvode-a-vakcinacnom-nasili-proti-cernochom


- Informátor z CDC potvrdil zverejnenie sfalšovanej štúdie na zakrytie spojenia medzi vakcínami a autizmom
http://www.auria.sk/blog/informator-z-cdc-potvrdil-zverejnenie-sfalsovanej-studie-na-zakrytie-spojenia-medzi-vakcinami-a-autizmom


- Neočkované děti bývají méně náchylné k nemocem - doloženo vědeckou studií
http://zmok.webnode.cz/news/a116/


- MMR Vaccine Increases Autism in Blacks by over 300% 
http://blog.frequencyfoundation.com/2014/08/mmr-vaccine-increases-autism-in-blacks.html


- Shots in the Dark: Silence on Vaccines (2009)
http://www.youtube.com/watch?v=fVwLo3lmKyo


- Po očkování zemřelo dítě. Ústav pozastavuje jeho distribuci na českém trhu
http://tn.nova.cz/clanek/po-ockovani-zemrelo-male-dite-ustav-vakcinu-z-ceskeho-trhu-stahuje.html


- Jak odmítnout povinné očkování – 1. díl - těžko říci, jak to vypadá od 1.1.2015
http://www.vitalia.cz/clanky/jak-odmitnout-povinne-ockovani-1/
- Jak odmítnout povinné očkování – 2. díl
http://www.vitalia.cz/clanky/jak-odmitnout-povinne-ockovani-2-dil/


- Otazky na doktorku
http://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce/mgr.-margit-slimakova--ph.d.---ockovani--hypotezy-versus-fakta.html


- Wir Impfen Nicht! Mythos und Wirklichkeit der Impfkampagnen (ganzer Film)
http://www.youtube.com/watch?v=ZVh4QaDmXB8


- OČKOVÁNÍ JE ORGANIZOVANÝ ZLOČIN - Mudr Tomáš Lebenhart
https://www.youtube.com/watch?v=EMhMlEd7vbI


- Tajné vládní dokumenty odhalují, že vakcíny jsou totálním podvodem
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1518-tajne-vladni-dokumenty-odhaluji-ze-vakciny-jsou-totalnim-podvodem


- Strieľanie naslepo – Ticho o očkovaní
http://www.youtube.com/watch?v=TFBhh-s7sNo


- Neočkujeme!
http://www.youtube.com/watch?v=YcHEHYwrSCA


- Křeče a následná mentální retardace po očkování vakcínou Infanrix Hexa
http://www.youtube.com/watch?v=LMmsqFmlGws


- Co dělají chemtrails s vaším mozkem; Neurochirurg Dr. Russell Blaylock odkrývá šokující fakta
http://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI


- Braňo Závodský Naživo: Doc. Zuzana Krištúfková (!!)
http://www.youtube.com/watch?v=kWHRB8RLU88

Hliník a vakcinační adjuvans – kritické téma pro obhajobu očkování http://www.vitalia.cz/clanky/hlinik-a-vakcinacni-adjuvans-kriticke-tema-pro-obhajobu-ockovani/#utm_source=newsletter-html-d&utm_medium=text&utm_campaign=2015-04-08

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10782831463-nedej-se-plus/215562248410019-utajena-data/