Jdi na obsah Jdi na menu
 

NELÉČENÉ  DRUHY  RAKOVINY  ČASTO  PŘIROZENĚ  VYMIZÍ,  PŘIZNALA  AMERICKÁ  SPOLEČNOST  PRO  BOJ  S  RAKOVINOU 

Zdroj: hwww.healthwyze.org

Překlad: Miroslav Pavlíček (odkaz na celý článek dole)

Během zkoumání využití alternativních terapií se narazilo na doktory a mediální kanály, které se snažili poškodit její reputaci. Náhodně se tak odhalili statistiky, které normálně pro veřejnost otevřeny nejsou.

„Zjistili jsme, že asi 25 až 30 % z určitých nádorů přestanou v určitém okamžiku růst, což může způsobit, že některé léčení vypadá sice dobře, ač nic nedělá. Dokud doktoři nepřijdou na to, jak identifikovat, který pacient má rakovinu, která nepostupuje, tak je jedinou možností léčit všechny.“  Dr. Otis Brawley, the American Cancer Society’s Chief Medical Officer

Zdá se, že 25 až 30 % je nízké procento, ale ve skutečnosti je daleko vyšší než úspěšnost u chemoterapie, kde jsou 3 až 4 %, avšak tato čísla nejsou veřejně publikována a zřídka ani soukromě. I přes lékařské vzdělání nevypadá, že by lékaři něco věděli o nositeli Nobelovy ceny za medicínu z roku 1931, kterou dostal Dr. Otto Warburg za zjištění příčiny rakoviny, na níž je založena většina alternativních terapií.

Proč tato čísla nedostanou pacienti, kterým byla diagnostikována rakovina? Proč jim lékaři říkají lži, že určitě umřou, pokud odmítnou chemoterapii a ozařování?

Neúnavně jsme zkoumali míru úspěšnosti u těch, kdo se rozhodli odejít na několik let od veškeré léčby, dověděli jsme se to ale jen, až když Americká společnost pro boj s rakovinou zakopla při pokusu obhájit šrámy na své reputaci od pokorné Susan Somers. Proč tato čísla veřejně nepublikovali už před tím? Zotavení Suzanne Somers bylo pro ně zjevně dost trapné, protože nejenže ona je jen jednou z mnoha, kdo se trvale vyléčil z rakoviny (ne jen s 5letým „přežitím“), ona ale rovněž vyšla se svými zkušenostmi s alternativní léčbou na veřejnost. Podstoupit ortodoxní terapii, měla by 96% šanci, že už nebude naživu a její předjímaná smrt by byla vpravdě strašlivá.

Doktoři nemají tedy ani ponětí, které rakoviny porostou, a které ne.

Je tedy dobrý nápad dělat včasnou diagnostiku? S ranou diagnostikou, doktoři často objeví anomálie, které kdyby se ponechaly na pokoji, tak by vymizely samy. Oni téměř vždy tyto anomálie léčí a pacient téměř vždy nakonec na tuto léčbu zemře.

Dnes lidé umírají na léčbu místo na rakovinu a ukazuje se to ve vlastních statistikách establišmentu. Kdykoliv je lidské tělo vystaveno chemoterapii, tak dříve nebo později udeří rakovina bez ohledu na to, jestli původně existovala. Všechny chemoterapické léky jsou karcinogenní a oslabují všechny zdravé buňky. To se přiznává i v oficiální literatuře o vedlejších účincích všech tzv. protirakovinných léků a masivní zničení buněk je oficiálně součástí standardní léčby už svou konstrukcí. Tvrdí, že jejich medicína útočí na slabší rakovinné buňky, dělají to ale ve skutečnosti útokem na všechny buňky, a tudíž i na ty z imunitního systému, které jsou kritické pro zotavení.

„2 až 4 % rakovin reagují na chemoterapii.“ — Ralph Moss, Ph.D, 1995

Pacienti, kteří jsou zabiti při pokusech s rakovinovými léky, jsou z výsledků vyřazeni, protože u nich se „nedokončila studie“. Jinými slovy, když někoho zabije samotná medicína, tak to pomůže se šancí, aby byl lék schválen.

„Úspěchy u většiny chemoterapii jsou úděsné… Neexistuje vědecký důkaz, že by u většiny organických rakovin měly schopnost nějakým znatelným způsobem životy pacientů prodloužit… Chemoterapie u maligních případů až příliš pokročilých, aby šlo použít chirurgie, na něž připadá 80% všech rakovin, to je vědecká pustina.“  Dr. Uhlrich Abel

Kdyby měl rakovinný průmysl skutečnou starost o vědecký pokrok, tak by nikdy neskrýval statistiky. Pravda se nebojí přezkoumání. Jejich čísla se místo toho opakovaně skrývají a vědecké komunity vylučují ze svých řad každého, kdo odmítá jejich horlivá dogmata. Tohle není věda. To je politika, a to její velice smrtonosná forma. 

Komentáře pod celým článkem - www.ac24.cz