Jdi na obsah Jdi na menu
 

Lékaři neustále mluví o nevyléčitelných autoimunitních chorobách nebo vám nic nenajdou a doporučí vám psychiatrii?

AUTOIMUNITA NEEXISTUJE

2015.jpgNaše skupina může dokázat na mnoha uzdravených lidech, že "autoimunitní" choroby lze vyřešit, protože najdeme patogeny, které neumí naše laboratoře a naši parazitologové najít. Autoimunita je výmluva medicíny, protože neumí najít důvod zánětů. Buď na kvalitní práci nejsou peníze nebo je vše řízeno komerčními důvody.

Z praxe:

Přišla klientka, která si nález ze stolice rozpůlila. Jeden donesla do laboratoře, kde ji bylo řečeno, že je to sliznice a druhou půlku odnesla na veterinu, kde ji bylo řečeno, že je to škrkavka.

Další klientka měla malé dítě se svěděním konečníku. Odchytila dokonce živé dětské roupy. S úlovkem běžela do laboratoře, ale tam nález nikoho nezajímal a poslali maminku k dětskému lékaři, aby udělali výtěr ze stolice. A jak výtěr dopadl? Samozřejmě, že negativně.

S tímto přístupem se setkalo mnoho našich klientů - všechny donesené nálezy neplatí a všechny provedené vzorky jsou negativní.

Uvádím příčiny nejběžnějších tzv. autoimunitních onemocnění:

Chronické zažívací potíže

Žloutenky, které vám v laboratoři často ani nenajdou. Sám pražský epidemiolog prohlásil, tuším, že někdy v r. 2016, na veřejnoprávní TV, že po ČR běhá asi 80 tisíc lidí s nerozpoznanou žloutenkou typu C a to jsou další typy A, B, D, E a G, ale po testech se lidé většinou jen dozví, že mají horší jaterní testy nebo zvýšený bilirubin (a těch lidí jsou stovky)

Prvoci, běžní či rezistentní na chlór, které můžeme potkat v pitné vody a dále - stojatá dešťová voda v sudech na zahrádkách, studny, studánky, termály, rybníky atd.

Bakterie

Velcí paraziti (tasemnice, hlísti)

Ulcerózní kolitida

Helicobacter, Giardie lamblia, Giardia intestinalis, améby, žloutenky, hlísti, platyhelmintes, plasmodia

Crohnova choroba:

Žloutenky, prvoci běžní, prvoci rezistentní na chlór, tasemnice

Diabetes:

Žloutenky, Giardia intestinalis, rezistentní prvoci, plasmodia, někdy hlísti a plathelmintes

Astma:

Mycobacterie, Blastocystis a další rezistentní prvoci na chlór, běžní prvoci, filarie, plasmodia, echinokok a další

Systémový lupus erythematodes:

Mycobacteria, filária, prvoci, plasmodia a další

Atopický ekzém: 

Hlísti, filária, prvoci, plasmodia, plathelmintes

Vitiligo

Mycobacteria, vlasovci

Psoriáza:

Mycobacteria, vlasovci, prvoci běžní i rezistentní, hlísti, plathelmintes

Migrény, bolesti hlavy, únava

Cysty tasemnic na mozku, plasmodia a další prvoci, filaria, EBV, Toxoplasma a další. Je také třeba hlídat krční páteř a pitný režim

Deprese a závratě

Cysty tasemnic na mozku, cerebrální malárie

Epilepsie:

Cysty tasemnic na mozku nebo ve vnitřním uchu

Roztroušená skleroza:

Cysty tasemnic (nejčastěji taenina a téměř vždy echinokok), mycobacterie, filaria, plasmodia a další prvoci

Lymfom: 

Plasmodia, filarie, viry

a další...

Během detoxikace postupně vše odstraňujeme, řešíme vodu a nakonec je po autoimunitě. Jsou to výsledky celého našeho kolektivu - u nemocí neznámého původu hrají roli především parazité a především mikroparaziti způsobují ony nevysvětlitelné stavy, pro které lékaři vymysleli pojem  ,,alergie“ a ,,autoimunita“.

Mycobacterie - tuším, že v roce 2015 sehnala naše kolegyně paní Císařová v antikvariátu knihu lékařky o mycobacteriích. Zakoupila ji a poslala paní Ing. Haně Bláhové, která ji nastudovala a dala nám vědět, že máme další trumf. Mycobacterie totiž nenapadají jenom plíce, ale mohou se dostat téměř kamkoliv. Při měření se tak dostaly u některých potíží na první místo před filárie. Pokud napadnou i kostní dřeň, je to již větší problém a poradí si s tím jen zkušený poradce - samotný roztok tady nezabírá.

Nebo Blastocystis  hominis nezpůsobuje jen průjmy, ale je na našem seznamu na jednom z prvních míst patogenů, vyvolávajících chronická onemocnění. Často se podílí i na astmatech, ekzémech, a chronických střevních chorobách či močových zánětech. Lidé onemocní, když popijejí dlouhodobě závadnou vodu a tak může Blastocystis prolomit přirozenou obranyschopnost organismu (při občasném popíjení to imunitní systém většinou ustojí)    

Je to paradox! Naše skupina varuje - nepijte špinavou vodu, nepijte nic v přírodě, vše si převařujte. pozor na vodu ze studní, studánek a termálů, na zahradě pracujte s rukavicemi, nespěte s domácími mazlíčky v posteli a nepusinkujte je, nejezte tepelně neupravené maso,  myjte se a proto jsme šarlatáni. Vědec a Prof. Lukeš doporučuje pravý opak.

Fekální transplantáty?… Nesmysl, ke kterému se nechci ani vyjadřovat, protože běžně nacházíme ve střevech našich klientů žloutenky, helicobactera, campylobactera, prvoky, listerie, E. coli, salmonely, yersinieae, EBV, CMV, rotaviry a další, jsou fekální transplantáty jen bohatě zaplacené pokusy na lidech a při našich zkušenostech to opravdu považujeme za nesmysl.

Polykat fekální transplantáty je nedůstojné a vlastně i riskantní léčení. Prý tato praxe již probíhá v Praze a v Pardubicích. Lidé se prý vracejí do normálního života bez potíží. Nevěříme tomu a tak vyzýváme všechny pacienty, kteří byli léčeni jen fekálními transplantáty a ničím jiným, a dnes jsou beze všech potíží a nemusí užívat žádné léky, ať se nám přihlásí. Pokud existují, jejich životní příběh férově uveřejníme na závěr tohoto článku.

 

Náhledy fotografií ze složky Přednáška - Praha 5/2015