Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zveme Vás na přednášky Cesty ke zdraví

Hotel CENTRAL

Rybná 8, Praha 1

mapa.jpg

Zaregistrujte se co nejdříve! Vstupné je jednotné - 200,- Kč, které provedete až při prezentaci. Stvrzenku na požádání, nejsme plátci DPH.

Registrační číslo obdržíte na Cestykezdravi@seznam.cz

hotel.jpg

Prezentace začíná již ve 12.40 hod. Prosíme, přijďte včas a zajistěte si výhodné místo. Nerušíme pozdním příchodem prvního přednášejícího a také již přítomné účastníky!

15. července 2017

Volná místa emailem do 14.7. včetně, pak  jen na 725 360 390

13.00 až 15.15 hodin

► Kolektiv QiiQ Clinic

Vědomé energobioinformační praktiky a cvičení v konfrontaci s moderní vědou a technikou

Teorie a praxe Vnitřního Kung Fu - Čchi Kungu, Tachaiji Čchuanu a jejich fyziologický dopad. Komplexní pohled a přístupy QiiQ Clinic.

15.15 až 16.15 hodin

► Ing. Václav VAŠEK

Quantum Harmony - revoluční frekvenční generátor

Moderní, rychlý a efektivní způsob bezkontaktní likvidace patogenních mikroorganismů (viry, plísně, bakterie, prvoci) a červů. Použitá technologie vychází z exaktních fyzikálních teorií, především z kvantové, i z nejnovější nejnovějších vědeckých objevů. Kromě likvidace patogenů také harmonizuje a má kladný vliv na buňky. Tím významně překonává dosud běžné bezkontaktní frekvenční generátory.

16.15 až 16.30 hodin

Přestávka

Občerstvení a dle nabídky nákup literatury a probiotik za 490,- Kč atd.

V nabídce máme aktuálně také přípravek, o kterém již referoval Ing. Zbigniew Cyganowski - Voda, která bezkonkurenčně a bez vedlejších následků vyléčí rakovinu i v pokročilém stádiu (máme ověřitelné výsledky!). Nejedná se sice o schválené léčivo (naštěstí není třeba), ale o fyzikálně významně pozměněnou vodu, která se pouze pije.   

16.30 až 18.00 hodin

► Ing. Angel BUNA

Seznámení s Taoismem

jJak poznat lépe sami sebe a rozvíjet vlastní osobnost na základě východních filosofií Taoismu. Ukáztky vnitřních cviků Tao, dechové cviky, meditacee skutečně revoluční metoda,

S přátelským pozdravem pořadatel Josef Čáp

Do časopisu  Nový Fénix opakovaně přispívají i naši přednášející o novinkách a zajímavých věcech, které Vám nestačili sdělit během přednášek

 

Zajímavé odkazy z těchto přednášek

 Onkolog - Prof. M.V. Kutushov MD, Ph.D.