Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vlasovci a další - lupénka, akné, vřídky, pupínky, atopické i jiný ekzém, seborhotická dermatitida, urticaria chronica, astma, dušnost, chronický kašel, bronchiale, bronchitidy, senná rýma, dutiny, alergie všeho druhu, záškuby, bouličky pod kůží, zelený i šedý zákal, červené nebo suché oči, otoky, polyneuropatie, syndrom neklidných nohou, těžké nohy, křečové žíly, karpální tunely, vitiligo, svědění kůže, tachykardie, arytmie, vysoký krevní tlak, kolísavý tlak, embolie, infarkt, lymfomy, bércové vředy, migrény, deprese, úzkosti, nespavost, lupus, revmatická artritida, RS, Sjogrenův syndrom, tinitus, onkologie (benigní i maligní útvary).

Prvoci, rezistentní prvoci a další - začíná být velkým problémem filtrovaná voda, voda přes uhlíkatý filtr, Pí voda, studnová voda

 1. Prvoci střevní i bazénové, rezistentní na chlór - Celiakie, Crohnova choroba, diabetes, dráždivý tračník, gastritida, Ulcerozní colitida, Cystická fibróza
 2. Prvoci krevní i střevní - Bércové vředy
 3. Bazénové améby - červené oči, glaukom, trachom, světloplachost, odchlípnutá sítnice
 4. Dnes již dokonce i potíže pohybového aparátu
 5. Chilymmastix mesnilii, Trichomonády (většinou obě), améby, nikdy nechybí vlasovci a další nálezy - chronické záněty močového měchýře, ženské výtoky - měl by se čistit i partner (GynoDren, UrinoDren, ProstaDren, TesteDren + Femina, Prostatik, Ledviny)

Plasmodia a prvoci - pocení kdekoliv na těle a to i od dětství nebo naopak zimomřivost, nedokrvené končetiny, studené nohy i ruce - to vše jsou získaná nebo vrozená plasmodia nebo prvoci.

Další  příznaky  přítomnosti  parazitů:

 • Neschopnost zhubnout nebo přibrat, konzumace většího množství jídla a přesto mít pocit hladu, větší chuť na sladké (pokud to není psychického původu) 

 • Houbové a plísňové infekce

 • Všechny kožní potíže, svědění kůže, suchá kůže, pocity, že se něco pod nebo na kůži hýbe, alergické reakce na kůži či v očních víčkách, opuchlá oční víčka, svědění v nose nebo v uchu

 • Svědění konečníku obzvláště v noci, hemeroidy, křečové žíly

 • Trávící potíže, plynatost, říhání, průjem, ale i zácpy či hlenová stolice, bolesti kolem pupiku a křeče v břiše. Potíže s játry a žlučníkem. Zvracení, nevolnost 

 • Skřípání zubama ve spánku, slintání ve spánku

 • Bolest na srdci. Bolesti v zádech, stehnech nebo ramenech bez zjevné příčiny. Artritické bolesti

 • Zadržování vody v těle nebo pomočování. Potíže s prostatou a sexuální dysfunkce u mužů. Potíže s menstruací, cysty, myomy atd.

 • Málo hemoglobinu v krvi, zvýšený immunoglubulin, zejména E; potíže se snížením bílkoviny v krvi, anémie, nedostatek vápníku atd. 

 • Třasy, tiky, záškuby svalů i noční záškuby těla, závratě, zatmění před očima s pocitem na omdlení, deprese, úzkosti, pocity tísně, tlaku na hrudi, pocit těsně před infarktem. Chronická únava, ospalost ale i zapomnětlivost, snadné podráždění a časté výkyvy nálad, potíže se spánkem, paniky.  

 • Poruchy vidění – mohou souviset s oční formou larvální toxokarózy, ale v oku se najdou různé druhy parazitů především vlasovci.     

 • Paraziti vyvolávají autoimunitní procesy ve tkáních, kde se vyskytují.  

Larvy všech parazitů putují hrtanem a hltanem, snadno se zachytí na štítné žláze a rozběhnou autoimunitní proces.   

Cysty některých parazitů chrání vícevrstevnaté obaly, pouzdra zvápenatí a jsou prakticky nezničitelná. Živá larva přežije až 30 let. Různé bouličky pod kůží mohou tvořit boubele tasemnic, svalovec stočený, měchožil zhoubný i větvený, filárie.  

Paraziti se mohou usadit v kloubech, kloubních váčcích i páteřním kanále. Toxiny parazitů zvyšují revmatoidní faktor. Parazit při migraci vyvolává teploty, jeho noční aktivita vede k nespavosti, spouští migrény, alergie (pokud se usadil ve vedlejších nosních a čelních dutinách), je příčinou tinnitu (ve středním a vnitřním uchu může žít celá řada parazitů