Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dobrý den paní Belušová,

chci Vám touto cestou poděkovat za pomoc řešení svých zdravotních potíží.

Přišla jsem k Vám v červenci 2014 ve svých 62 letech hlavně pro revmatickou artritidu. Užívala jsem léky na bolesti, cholesterol a na vysoký krevní tlak. Od Vás jsem se dozvěděla, že i tyto potíže je možné vyřešit. Dále jsem trpěla na bolesti hlavy, pobolívalo mě pravé podžebří, nějaká ta plynatost a každý den jsem měla neřízenou chuť na sladké.

Prvním měřením jste mi našla filárie, borrelie, chlamydie, dvě evropské malarie, babesie, HPV, HSV1, EBV, CMV, onkoviry, pomalé viry, dvě hepatitidy, plísně, améby, trichomonády, dvě cestody, askaridy i toxokary.

Rozepsala jste mi první kúru, kterou jsme začaly léky na malárie a prvoky, pak jsem měla vyšší dávku na Taeninu solium v mozku, silnou vlasovcovou kúru, šest týdnů jsem užívala léky na cestody a hlísty vždy 1 krát týdně a pak opět vlasovcovou kúru. K tomu jste mi dala první preparáty Cranium, ArtiDren, OsteoDren, Plasmodium a vysvětlila jste mi užívání roztoku, ve kterém jsem se koupala ze začátku denně.

Na kontrolu jsem přišla v říjnu 2014. Bylo mi mnohem lépe. Již jsem měla jen slabé pocení, návaly ustoupily a přestala mě bolet hlava. Opět jste mi naměřila filárie, malárie, borrelie, chlamydie, EBV, CMS, HSV1, trichomonády, améby atd. Musela jsem se přiznat, že užívání roztoku jsem trochu zanedbávala, což Vás nepotěšilo. Musela jsem slíbit, že budu poctivější.

Dostala jsem nové preparáty ArtiDren, CorDren, VenaDren, VelienDren a Plasmodium. Opět léky na malárie, prvoky a vlasovcová kúra. Již na začátku jste mě upozornila, že léky na filárie budu pravděpodobně užívat nejdéle. Roztok jsem začala opravdu užívat poctivě 3x denně 5 kapek.

Březen 2015 Měla jsem delší pauzu, protože jsme měli úmrtí v rodině, ale až do této kontroly jsem užívala 4x denně 6 kapek. Moc jste mě chválila, že jsem nepřerušila. 

Naměřila jste mi jen plasmodia v játrech, lymfě a v ledvinách a samozřejmě filárie. Takové užívání roztoku opravdu udělalo kvalitní práci.

Dostala jsem Lymatex, UrinoDren, LiverDren, VerteDren, další vlasovcovou kúru a Artemisinin, domluvily jsme se, že po ukončení léků udělám jaterní a bobkovou kúru a vrátím se k roztoku. Souhlasila jsem s Protokoly 8x denně, které jsem užívala 3 měsíce. Po každém měsíci jsem udělala týden pauzu na ledvinový čaj a jaterní kúru. 

Září 2015 - Jsem po kontrole na revmatologii i kardiologii - krev v normě, nemám žádné bolesti, a již neberu žádné léky (ani na cholesterol). Lékaři jsou se mnou velice spokojení, jak mi léky krásně zabraly, přitom jsem je vysadila někdy v půlce detoxikace. 

Našla jste mi ještě plasmodia ve slinivce a v žilách filárie. Dostala jsem preparáty PankreaDren a HB Krvečistící i Plasmodium a ještě pár tabletek ivermektinu a Hetrazanu.

Cítím se skvěle, s pozdravem S.M. z Trutnova