Jdi na obsah Jdi na menu
 

Roztroušená skleróza

Detoxikace a vyřešení této diagnózy není až tak jednoduché. Na youtube existovaly 2 zveřejněná videa o vyléčení RS. První video stále existuje, druhé je smazáno. 

Jak to s klientkou z druhého videa začalo?

Klientka přišla do mé kanceláře 19. 11. 2013. Diagnózu zjistili v roce 2007. Měla bolesti hlavy, záškuby, tinitus, slabé vidění pravého oka, studené dolní končetiny, potíže od bederní páteře k pravému kyčelnímu kloubu a větší potíže s levým kolenem. To měla však mnohonásobně operované a nezdálo se, že by souviselo s RS. 

Změřily jsme patogeny a naplánovaly detoxikační kúru. Začaly jsme až začátkem roku 2014 a byly jsme neustále ve spojení po telefonu. Protože byla na neschopence a nechtěly jsme se dočkat invalidního důchodu, stanovily jsme si cíl, že bude do 6ti měsíců zdravá.

Ten cíl a nadšení ji vedlo k tomu, že během detoxikace nedělala chyby, neulejvala se ani se nelitovala. Dřela na svém uzdravení po všech  stránkách a musím říci, že jsem ji velmi obdivovala, protože byly chvíle, kdy ji opravdu bylo velmi zle a přesto "jela jako tank" ke svému cíli.

Za 6 měsíců se cíl stal skutečností a paní nastoupila do práce

Po ročním marodění, místo invalidního důchodu, jsme měly v lékařských papírech napsáno: úbytek ložisek, jedno neaktivní.

Paní se dostala k nezávislému neurologovi, který posoudil MR a dozvěděla se, že ložiska nejsou a to jedno vypadá spíše jako paměťová stopa. Tento lékař byl velmi překvapen, protože se s vyléčením RS ještě nesetkal. Levé koleno potvrdil, že s diagnózou nesouvisí, ale bohužel po operacích již náprava není možná.

Paní nakonec vystoupila v jednom televizním pořadu a o svém vyléčení hovořila i na jedné veřejné přednášce. Nakonec začala dělat poradenství pro klienty, kteří se báli detoxikace, aby jim pomohla k rozhodnutí.

Asi po roce jsem si všimla na facebooku, že není něco v pořádku a zavolala jsem ji. Nabídla jsem i konzultaci zdarma. Prosila jsem ji, ale dozvěděla jsem se: "Paní Belušová, vždyť je to jen o psychice..." Odmítla a nesešly jsme se.

Začalo delší období, kdy pracovala, bohužel, jen na psychice. 

V říjnu 2016 se spojila s kolegyni a řešily jen psychické tělo a jemnohmotná těla a v roce 2017 skončila opět v nemocnici na kortikoidech - diagnóza prý zpět.

Jak je to tedy doopravdy s RS?

Ano, tato diagnóza lze opravdu vyléčit, ale ne vždy a u některých ne navždy. Vždy je však důležité se zajímat jak o fyzické tělo, tak i o psychiku.

Dokonce já i paní MUDr. Řezníková máme lékařsky potvrzeno u klienta v papírech, že RS je vyléčena i když nám bylo kdysi řečeno, že v lékařské zprávě to být nesmí, i kdyby to byla pravda.

Shrnutí o pravdě RS

Mimo jedné mladé slečny jsem se od klientů vždy dozvěděla, že než vypuklo toto onemocnění, předcházely dlouhodobé stresové situace:

 • nepříjemné dětství
 • rozvody rodičů
 • vlastní rozvod
 • pracovní stresy
 • úmrtí v rodině (nesmíření s úmrtím)
 • atd., někdy i silné infekce

1.) Kdy nejde vyléčit RS:

 • Při této diagnóze je nutné počítat s nevratným poškozením tkání, proto čím déle nemoc trvá, tím horší je prognóza, ale zázraky se dějí. Někdy se člověk postaví i z invalidního křesla.
 • Když nemocný nedodržuje detoxikační postupy.
 • Když klient nevydrží detoxikační příznaky, které mnohdy bývají těžké a detoxikaci vzdá.
 • Když má nemocný potíže s užíváním roztoku
 • Když klient přijme detoxikační postupy - dejte mi lék, ať to za mě vyřeší sám a nic dalšího proto nedělá.
 • Když je klient dlouhodobě ve stresu, negativní nebo v uzdravení nevěří.
 • Také jsou klienti, kteří nemocní být chtějí, protože se konečně dočkali pozornosti od nejbližšího okolí.

2.) Když vyléčíme RS, ale asi po roce se vrací potíže typu brnění v končetinách, těžké nohy, mravenčení atd. Důvodem může být:

 • Když v sobě nevyřeší ten původní "problém", který byl spouštěčem
 • Když i nadále žije ve stresu a tím je oslabený imunitní systém. Vedle stresu se často objevují silné infekce
 • Když se nedetoxikuje zároveň i partner
 • Když byl klient na dovolené, byl poštípán hmyzem nebo žije v domácnosti se zvířecím miláčkem.
 • Další důvody, které zatím neznám...
 • Zde je vhodné se také zaměřit na těžké kovy a geopatogenní zóny

Někteří vyléčení klienti se přibližně 1x za rok, nebo když se objeví nějaké fyzické potíže či infekce, přihlásí na kontrolu a ihned to podchytíme. Tím již k vypuknutí RS nedojde.

Mám dokonce klienta, který žil s RS asi 26 let (je pravděpodobnost, že mnohem déle) a je mu kolem 70 let. Po celkové detoxikaci krásně chodí, každé ráno cvičí 5 Tibeťanů, večer jóga, dobře se stravuje a velmi dobře se o sebe stará. Přesto asi 1x za rok přijde na kontrolní měření, protože se mu objeví brnění.

3.) Vyléčená RS

Jsou i klienti, kteří se uzdraví a potíže se již nevrací. Během léčby je však nutné myslet nejen na parazity, stres, psychiku, stravu, pohyb, ale i na vysoké dávky vit. D

DOPORUČUJI VŠEM VYLÉČENÝM Z RS

Stále se o sebe starejte. Důležitá je strava, pitný režim, pohyb i veselá nálada. Jakmile se objeví jakékoliv zdravotní potíže (včetně infekce), je nutné to co nejdříve podchytit a vyřešit. Snažte se vyhýbat stresu, protože oslabuje imunitní systém. Nejsou věci takové, jakými se zdají být a většinou se stresové situace dají vyřešit.

Nemoc není osud, je to pouze stav organizmu, který můžete změnit, když máte určený cíl a hlavně nadšení. 

Iveta Polly Belušová