Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

NOVÉ  PRAMENY  ČISTOTY na 30 dní

Přírodní potravinový doplněk představuje komplexní očistu organismu na buněčné úrovni. Produkt se skládá ze třech vzájemně se doplňujících formulí - lahviček. Každá lahvička obsahuje 30 kapslí. 

prameny-cistoty.jpg

Formule 1 - očista mezibuněčného prostředí přes

a) střeva 

b) močové cesty 

c) játra a žlučové cesty

d) krevní oběh a lymfatický systém

e) dýchací ústrojí

f) pokožku

g) imunitní systém 

Formule 2 - vnitrobuněčná očista

Prostory mezi buňkami mohou být čisté, ale buňky samotné přitom zůstávají zahlcené odpadními látkami. Proto je třeba při mezibuněčné očistě zajistit čistotu i uvnitř buněk, což zajišťuje Formule 2, která obsahuje rostlinné komponenty stimulující činnost vnitro-buněčných enzymů, které zneškodňují škodliviny pronikajících dovnitř buněk. Vědci vyčleňují 2 základní skupiny enzymů

  • První skupina enzymů provádí zneškodnění toxických látek a mění jejich chemickou strukturu
  • Druhá skupina enzymů přeměňuje tyto chemicky změněné toxiny do rozpustné formy, která umožňuje  jejich následný odvod z buněk. 

​Extrakt ze zeleniny rodu křížatých, extrakt ze lanobýlu chlumního, plody ostropestřce a extrakt z nátržníku napomáhají rychlému zneškodnění toxinů. Kořen smetanky, listy petržele, jehličí jedle a listy zeleného čaje stimulují odvod odpadů z buněk. 

Formule 3 - antioxidační ochrana buněk

Je nejvyváženějším komplexem 25 přírodních antioxidantů nezbytných pro člověka - je to složitý komplex antioxidantů rostlinného, živočišného i minerálního původu, zajišťující vnitřní, vnější i zevní ochranu buněk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář