Jdi na obsah Jdi na menu
 

► PODMÍNKY  PŘED  KOZULTACÍ

CELÝ  DETOXIKAČNÍ  POSTUP

  1. Po objednání (emailem nebo telefonem) se sejdeme a nejdříve probereme vaše potíže. Pak následuje první zjišťování změn odporu kůže, při kterém zjistíme příčiny a vše potřebné k detoxikaci a určíme si první kontrolu odezev organismu.
  2. Kontrolní odezvy organismu většinou za 3 až 4 měsíce od prvního sezení, protože tak dlouho trvá první detoxikační kúra ► fota od klientůV případě vážnějšího onemocnění se provádí konzultace častěji, nejlépe i v kontaktu s lékařem - vždy podle potřeby. Někdy se stane, že klient na konzultaci nepřijde, protože se mu hned po 3 měsících uleví. Pak ale za půl roku opět píše, potíže mám zpět, co mám dělat? Chodit na kontrolní odezvy organismu, protože to, že se uleví, neznamená, že příčina je odstraněná. Uleví se proto, že větší část patogenů a ložisek je pryč, ale stále v menší míře zůstávají. Časem se vše domnoží a potíže jsou zpět. 

  3. Následné konzultace - a další postupy dle potřeby a výsledků odezev organismu. U chronických potíží počítejte s tím, že kontrolní konzultace budou provedeny 4x až 8x cca po 3 měsících. Vždy však záleží na tom, zda budete dodržovat jistá pravidla, která si vysvětlíme osobně. 
  4. Poslední sezení Jakmile je organismus zcela vyčištěný od nežádoucích patogenů, domluvíme se, jak dál pravidelně provádět domácí očisty těla a posilovat imunitní systém. Ideální je pak kontrolní sezení 1x za rok nebo v případě potíží. 

Někteří lidé si nás poradce objednávají jako kafe z automatu - vhodím minci a vrátí se zdraví.... tak to ale nefunguje!! Vždy platí pravidlo, že každý je za svůj stav sám zodpovědný. Nakupujete v supermarketu průmyslově zpracované polotovary? Pijete kávičku s mlékem? Chodíte s odporem do práce? Žijete v neustálém stresu? Žijete bez pohybu? Pak se nedivte, že vaše tělo chátrá...

Chce to pevné rozhodnutí, silnou vůli, plno práce a pozitivní myšlení.

► PRO KOHO NENÍ VHODNÁ DETOXIKACE

TĚHOTENSTVÍ - Je čím dál více mladých maminek, které se na nás obrací s malými dětmi, které jsou od svého narození neustále nemocné (průdušky, bolesti bříška, ekzémy, ADHD atd). V dnešní době je velmi důležité, aby se žena před početím vyčistila a tak se připravila na plánované těhotenství. Někdy  je nutné, aby se do procesu detoxikace zařadil i její partner a to tehdy, když žena má potíže hlavně v oblasti břicha (urino-genitálie a trávicí trakt). Po detoxikaci je tak větší záruka otěhotnění, bezproblémového 9 měsíčního těhotenství a narození zdravého plodu.