Jdi na obsah Jdi na menu
 

22.9.15 je dobojováno s výsledkem

NEVINNÁ

...soudkyně dodala, že stíhání matky dítěti ubližuje daleko více než „nějaký klystýr“...

matka-aliny.jpg

3 lékaři drželi dceru a jeden ji násilně serval oblečení do kalhotek, aby ji fotil. Matka chtěla dceru uzdravit, proto v tyto dny stojí jako obžalovaná před soudem.

 Průběh nemoci - A. Kurmakaeva narozena 9.5.2001

 Trestní oznámení

Soudní líčení 21. a 22.9. 2015 - Praha

Zúčastnila jsem se s panem Ing. Čápem 2. stání 22.9.15 a nestačili jsme se divit. 
 
Doc. MUDr. Honzik, který podal trestní oznámení velmi často používal výrazy typu:
- myslím
- tuším
- já jsem u toho nebyl
- je možné
- měl jsem pocit
a do toho velmi solidně požvykoval. Kdo ví, zda z nervozity před soudem nebo proto, že měl žvýkačkuPřestože podal trestní oznámení, přiznal, že prakticky o spisech nic neví. 
 
Zapsala jsem si jen některé vyřčené věty pana doktora:
- Dali jsme terapeutický plán pod podmínkou, že matka nebude provádět klystýry matka provedla jen pár klystýrů 1,5dcl.
- Podmínka terapeutického plánu byla, že rodiče do toho nebudou zasahovat.
- Matka terapeutický plán porušila, protože jsem její dceru s břišní příhodou (měla velké bolesti) poslal na chirurgii, ale matka před tímto vyšetřením provedla dceři 1,5dcl klystýru a tak již nemohli břišní příhodu potvrdit tak o co tady vlastně doopravdy jde? O to, aby neměla bolesti nebo o to, že chirurgie nemohla potvrdit břišní příhodu?
- Matka sama dávala léky bez vědomí lékařů ale v dokumentaci nic takového není
- Při příhodě břišní nevím, zda podávala léky, protože nemám čuch ano, takhle doslova se pan doktor vyjádřil, vyprskla jsem... 
 
Zajímal jste se jak probíhal terapeutický plán?
Přesně nevím...Neviděl jsem více nebylo nutné zapisovat
 
Jaké léky měla u sebe?
Nevím
 
Vyjádření pana doktora k parazitálním výsledkům v jiném státě:  
Medicína není na 100%, ale parazitálním vyšetření jsme opravdu nic nenašli. Neposuzuji výsledky zahraniční parazitologie. V České republice neprokázáno. Červi ve stolici neměla.
 
Měla pravidelnou stolici?
Nevím zajímavé že? Červi ve stolici neměla, ale přitom vůbec neví, zda na stolici chodila.
 
A co výsledky Joalis nebo Aura?
Chceme naše léčebné strategie a tamty v cizině nebo v naší alternativě opustíme.
 
Protože pan doktor několikrát oznámil, že si nepamatuje, ale přesto se vyjadřoval, ozval se obhájce:
Vy, jako lékař, se snažíte vyjadřovat k tomu, co si nepamatujete!!
 
MUDr. Honzik:
- "Podotýkám, že matka jednala sama za sebe v České republice. Podotýkám."
- Klystýr před chirurgií byl hrozbou, to ale není potvrzeno.
 
Dále potvrdil pravdivost návrhu:
Vy stáhnete, my stáhneme.
 
Soudní znalec a jeho
POSUDEK
 
Mluvil jste před posudkem s matkou a její dcerou?
Ne, nemluvil jsem ani s matkou ani s její dcerou.
 
Protože nebyla prokázaná přítomnost parazitů, jako znalec, jsem se vyjadřoval k závěrům České republiky.
 
Kdyby měla svalovce bohužel mi uniklo, zda řekl svalovce nebo měchovce, na to by musela přeci umřít, ale k této otázce bych se raději nevyjadřoval. 
 
- obecně lze říci....
- není kompetentní...
 
Prokázáno klyzma 3 až 5x po 1,5dcl.
Mohla matka způsobit mučivé útrapy dítěte tak, jak je tady napsáno? tato otázka byla položena několikrát než jsme dostali odpověď
Nelze prokázat, že nastaly, ale mohly nastat.
Vše je hypotéza.
 
Dr. Natalie Kulagena
Pediatr - praxe Rusko
Léčbu konzultovala se světoznámým ruským parazitologem.
 
U dalšího jednání jsem již nebyla, proto doplňuji slova pana Ing. Čápa, který zůstal až do konce
 
Je dobojováno s výsledkem NEVINNÁ!
 
Tohle snad ani nebylo možné jinak posoudit a vyřešit.
 
Paní doktorka Kurmakaeva se skvěle a systematicky hájila. S tím plně souhlasím. Nenechala se odbít a v jeden moment se ozvala: "...ale já to chci říci celé!" Byla prostě úžasná. Ovšem iniciátor žaloby (zde coby svědek)Doc. MUDr. Honzík a posléze ani soudní znalec, Prof. MUDr. Ivan Bouška, nedokázali, nebo nemohli, nic rozumného sdělit, co by zavdalo paní soudkyni důvod k jinému verdiktu. 
 
Státní zástupkyně navrhovala trest 1 rok a výše s podmínkou a chce se odvolat.
Podle mne ničemu moc nerozumí, mnohé nechápe, má utkvělé představy, nebo nějakou silnou motivaci, aby prosadila, co si usmyslila  nebo co jí někdo uložil, aby zdiskreditovala poznání, které komusi nevyhovuje? Vše tomu nasvědčuje!
 
Mám vlastní  audiozáznamy, cca 5 hodin, a vyžádám si další včetně žaloby a rozsudku a jeho odůvodnění.
 
Posílejte to dál a užijme si to téměř zmrtvýchvstání i díky jiným lékařům, a to z Motola, kde červy nalezli už mrtvé díky předchozí léčbě samotné matky.
 
Tuhle obětavou a trpělivou dámu chtěli neschopní lékaři poslat do vězení jen za to, že své zoufalé dceři dala klysma,
a že jí podávala na doporučení zahraničních lékařů antiparazitika, prý na přírodní bázi, deklarovaná jako potravní doplňky a s pomocí falešných posudků jí dcerku odebrat pro její, prý “parazitofobii”. 
 
Typický to obraz české školské medicíny posledních let!!

Díky všem, co drželi palce. Všem vám také děkuji i za maminku a dcerku, které tolik a dlouho strádaly zdravotně, tělesně i duševně a to naprosto zbytečně, jen kvůli neschopnosti, zatvrzelosti v postojích, aroganci a pýše ošetřujících lékařů, (kteří odmítali vzít na vědomí nálezy mnohých renomovaných zahraničních parazitologických expertů či klinik) nemluvě o velkých finančních a jiných ztrátách celé rodiny. Ing. Josef Čáp

 
====================================
Zdroj: Ing. Josef Čáp
1. stání 21.9.15

Úryvek z emailu pana Ing. Josefa Čápa 

Zúčastnil jsem se 1. stání 21.9.15 a všechny důkazy se obracejí proti lékařům, kteří nejenže nedokázali pomoci těžce nemocné dceři, ale všemožně bránili i rodičům v jejím skutečném uzdravování.
 
Jsem si prakticky jist jediným možným verdiktem a zcela zodpovědně prohlašuji, že role žalující a žalované strany jsou paradoxně prohozeny. Zítra již od 9 hodin jednání pokračuje a jistě by bylo i pro vás poučné, v jakém stavu se skutečně naše zdravotnictví v některých oblastech “péče” nachází.    
 
Dovoluji si pozvat i pana Ministra Němečka či jeho zástupce, aby podal ke skandálnímu chování lékařů rozumné vysvětlení, je li toho schopen. Mám také k dispozici audiozáznam a některé dokumenty prokazující nejen neschopnost a aroganci ošetřujících lékařů, ale jejich doslova trestné jednání, které by nemělo uniknout pozornosti vyšetřovacích orgánů.
 
Zde se totiž navíc m.j. jedná o všeobecný jev selhávání mnohých lékařů při stanovení správné diagnózy a následného léčení a úmyslné ignorování všeobecně známých skutečností, které brání vyléčení.
 
Na svém stanovisku trvám a jsem ochoten i schopen byť i na tomto jediném případu jednoznačně prokázat, že se v ČR v mnoha ohledech jedná proti zájmům mnoha pacientů.
 
S pozdravem
                    Ing Josef Čáp
 
 
 
====================================================

Jak to může v našich nemocnicích dopadnout, když chcete odčervit

Tentokrát je postižená právnička a tak se v připravovaném soudním procesu odhalí praktiky našich parazitologů, lékařů a celého našeho českého zdravotního systému. 

Překlad z ruského jazyka: 

Zplnomocněnci pro dětská práva při prezidentské kanceláři Ruské federace Astachovi P.A.

Od Kurmakaevové Světlany Michajlovny, občanky RF

Doklad totožnosti  41 06 886 138, vydán 09.11.2006 UVD Gatčinského okresu, Leningradské oblasti, kód oddělení 472-006

Adresa bydliště: Česká republika, Praha, ul. Nad Petruskou 2531/8A, 120 00

Vážený Pavle Alexejeviči!

Naše rodina se v r. 2002 přestěhovala z Gatčiny v Leningradské oblasti do České republiky. Spolu s manželem máme tři děti – dva syny a dceru, jsme občany Ruska.

Obracím se na Vás, protože moje čtrnáctiletá dcera, já sama a celá naše rodina jsme se stali objekty bezprecedentní štvanice ze strany lékařů, policie, prokuratury, sociální služby a soudu v České republice.

Začalo to tím, že v květnu 2013 moje dcera Alina (bylo jí 12 let) těžce onemocněla – objevily se nesnesitelné bolesti v břiše, dítě za měsíc zhublo o 6 kilogramů, vycházely z ní ve velkém množství objekty podobné parazitům. Ihned jsem se obrátila na české lékaře, dítě vyšetřili, ale nemohli určit diagnózu a neposkytli žádnou pomoc. Proto jsem s manželem odvezla dceru na léčení do Ruska, do Sankt-Petěrburgu do Vědecko-výzkumného ústavu dětských infekcí, pak na kliniku Pediatrické akademie, obraceli jsme se na poradny všech významných zdravotnických zařízení Sankt-Petěrburgu. Pomoc byla dítěti poskytnuta, ale konečná diagnóza stanovena nebyla. Při propuštění nám doporučovali hledat jakékoliv jiné možnosti pro záchranu života dcery – třeba v zahraničí.

Známí nám poradili pravoslavnou kliniku Svatého Agapita v Kyjevě, na kterou jsme se v červenci r. 2013 i obrátili.

Nakonec tady byla stanovena diagnóza a zahájeno u dítěte úspěšné léčení parazitické střevní infekce. Byly provedeny dva cykly léčby, v jejichž důsledku byl život dcery zachráněn a její stav se zlepšil. Protože se politická situace na Ukrajině zostřila, požádali jsme o pokračování léčby profesorku O.I. Jelisejevovou na klinice v Moskvě, kde byla diagnóza potvrzena, a v léčbě se pokračovalo.

Čeští lékaři v Praze, v jejichž péči naše dcera byla, ruské a ukrajinské diagnózy a metody léčení ihned zamítli, uvedené kliniky kontaktovat odmítli, násilně dceru drželi v nemocnici, dělali s ní barbarské experimenty, zakazovali vyvézt ji na léčení do Ruska. Na mě podali trestní oznámení policii z důvodu trápení dítěte antiparazitickou terapií, k soudu poslali podání na odebrání dítěte.  

Dceru ve velmi těžkém zdravotním stavu umístili do psychiatrické nemocnice, když nejdříve vykonstruovali příznaky prý pokusu o suicidium přijetím léků (v její kabelce našli jednu lahvičku homeopatického preparátu na nachlazení – Oscillococcinum – prodává se v lékárnách bez receptu a podává se kojencům). Vykonstruovali diagnózu „mentální anorexie“ a drželi ji v psychiatrické nemocnici tři měsíce. Tam před jejíma očima děvčata z pokoje napadla sestru železnou tyčí vylomenou z postele, dívky ji mlátily po hlavě, aby ji zabily a získaly léky s cílem uskutečnit dvojitou sebevraždu, dítě z toho utrpělo hrozný šok.

Kromě toho ošetřující lékař každý den Alinu při rozhovorech utvrzoval v tom, že nemá talent na učení, že bude moct pracovat jen jako uklízečka (a to za 8 let školy má jen výborné známky, plynně ovládá tři jazyky – ruský, český, anglický; učí se francouzsky, trochu ovládá německý jazyk, zpívá a hraje na kytaru – je laureátkou několika mezinárodních soutěží, hraje v divadlech, na koncertech, festivalech, má tisíce zhlédnutí na You Tube, hrála ve filmu, zabývala se tancem, několika sporty). V důsledku takového psychického teroru dítě zcela přestalo věřit ve své síly.

Když byla dcera v nemocnici kvůli pořízení fotografií, ošetřující lékař, když ještě zavolal tři lékaře – muže, kteří ji násilně zadržovali za ruce a za nohy, serval z ní veškeré oblečení do kalhotek a bez jejího souhlasu a bez uvědomění rodičů a sociálních pracovníků ji 5 – 7krát fotografoval. V této věci jsme podali trestní oznámení na policii, odpověď dosud nemáme.

Trestní řízení proti mně – neúmyslné zapříčinění těžkého ublížení na zdraví dcery bylo hrubě vykonstruováno. Například jsme dítě léčili na klinice „Svatého Agapita“ v Kyjevě (a já jsem odtud zprávy předložila). Vyšetřovatel vznesl na Interpol Ukrajiny dotaz, přičemž nesprávně uvedl název kliniky – na „kliniku Svatého Agipa“ (která přirozeně neexistuje). Přišla odpověď, že dotazovaná klinika není zaregistrovaná, z toho vychází obvinění – že prý stále lžu atd. Dokumenty a věcné důkazy jsou z řízení odstraněny, vykonstruovány jsou lživé svědecké výpovědi a znalecké posudky. Bylo by nadlouho komentovat řízení ze dvou spisových svazků. Lékaři mě obvinili z parazitofobie, z Munchausen syndrome by proxy (vůči dceři) – že prý já vymýšlím nemoci a symptomy dítěte. Soudní psychiatrický a soudní psychologický posudek potvrdil, že jsem žádnými psychickými odchylkami nikdy netrpěla a netrpím. V čem konkrétně spočívá ublížení na zdraví se ve spisech nevysvětluje. To, že dítě bylo v důsledku léčení v Rusku a na Ukrajině vyléčeno, se vůbec v úvahu nebere.

Když bylo zahájeno soudní řízení, soudkyně sama (!) zavolala mému advokátovi a navrhla následující: buď budu dobrovolně souhlasit s obviněními a ona mě odsoudí mírně, nebo v opačném případě sama změní obvinění a bude mě soudit nikoliv za neúmyslné, ale za úmyslné těžké ublížení na zdraví! Zdá se, že základní princip ruského trestního řízení – zákaz změny k horšímu – tady neplatí!

Při prvním soudním jednání byly hrubě překrouceny moje odpovědi při zápisu do protokolu, k čemuž jsme s advokátem sepsali připomínky. Toto svědčí o tom, že soudkyně vůči mně zaujímá obviňující, neobjektivní, předpojatou pozici.

Policie přichází k nám dokonce v neděli s výhrůžkami k dítěti. Přirozeně, že z takového stresu se zdraví dcery značně zhoršilo.

Vážený Pavle Alexejeviči! Vaše velká autorita v Rusku a ve světě v oblasti ochrany dětských práv mi dovoluje doufat ve Vaši podporu. Žádám o Vaši pomoc pro sebe a svou dceru v jakékoliv podobě, v níž může být poskytnuta, protože matce s dcerou na rukou, ještě ze smrtelné nemoci nezotavenou, na vzdorování celé státní mašinérii sil už nezbývá. Pokud mě nespravedlivě odsoudí a dceru odeberou, a otázka o tom zní zvlášť naléhavě, obávám se, že pro její zdraví a psychiku to bude nezvratný šok a může ji to jednoduše zabít.

Disponuji všemi dokumenty potvrzující výše uvedené, a v případě Vašeho souhlasu přijmout účast v osudu mé dcery je mohu předložit.

S úctou Kurmakaeva S.M.

15. června 2015

Praha, Česká republika

Fota odčervení, které vyšlo z útrob malé Aliny

--------------------.jpg

oznameni-2.jpg

oznameni-3.jpg

OBRÁZEK

Pocity nešťastné matky, když si potřebovala odblokovat stres po nekončených peripetiích s lékaři i soudkyní.

pocity-nestastne-matky-po-jednani-s-lekari.jpg

 

 Soudkyně pro Prahu 2 a její pochybnosti nad verdikty