Jdi na obsah Jdi na menu
 

SPEKTRONOZODY = informační preparáty

Sensitiv Imago má biozeronanční komoru, která umožňuje předávat (nahrávat) určitou informaci do vody, lihových preparátů, homeopatického cukru atd. Tím vzniká preparát – spektronozod - individuálně zhotovených pro současný stav konkrétního klienta.

Spektronozod je specifická kombinace frekvencí s přesně nasměrovaným působením. Základem působení spektronozodů je probuzení skrytých rezerv organismu, čímž je zajištěn široký rozsah využití přípravků a absence škodlivých vedlejších účinků či kontraindikací.

JE MOŽNÉ VYTVOŘIT DVA TYPY SPEKTRONOZODŮ:

1) ANTIMIKROBIOLOGICKÝ – jedná se o druh spektronozodu zaměřený proti mikroorganismu, který svou přílišnou aktivitou klientovi škodí. Dávkování tohoto druhu informačního preparátu, ať je nahraný do lihu, homeopatických kuliček či do vody, se musí testovat přímo na klienta.

Ing. H. Bláhová tímto způsobem nechává nahrávat v komoře IMEDISU informace do lihových preparátů firmy Naděje - 1 ks za 280,- Kč. Preparáty jsou nahrané předem, proto se dávkování netestuje a každý užívá 10 kapek 2x denně. Ovšem, biorezonanční nahrávání do lihu vydrží pouze 30 dní.

Já sama je nahrávám v komoře Sensitivu do homeopatických kuliček přímo na míru klienta během měření a přesné dávkování testuji.

2) FYZIOLOGICKÝ – tento druh spektronozodu je určen především na podporu konkrétních orgánů pacienta. V tomto případě se dávkování nevybírá, ale zůstává univerzální v závislosti na tom, jaká substance byla použita.